0

Mam nadzieje ze ten rok 2014 da wiele radosci nam kibicom Blaugrany tak jak rok 2009 i 2011 :)

0

Ludzie , ale dlaczego jak ktos powie ze wg. niego były ładniejsze bramki od gola Alexisa z Realem to odrazu leci hejt ? Kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować . Jak dla mnie najładniejsza bramką była bramka Leo w meczu z Bilbao o pozniej dopiero Alexis . Podkreslam kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i trzeba to uszanowac.

0

To oczywiste ze glosy oddawane na Cuence sa dla beki :D Dołączając do dyskusji nt. ZP nawet jak Leo nie dostanie tej nagrody to i tak dla mnie bedzie najlepszy . To ze jest najlepszy jak dla mnie jest niepodwazalne .

0

Ludzie , najlepszego napastnika wybiera sie za caly rok wiec dziwie sie tym ktorzy pisza ze Neymar byl najlepszy . Owszem byl najlepszy , ale od tego czasu kiedy Leo był kontuzjowany . Leo od stycznia tego roku do listopada był najwazniejsza postacia Barcy , a zarazem najlepsza .

0

Dzisiaj 1szy kwietnia ? Bo zarty na najwyzszym poziomie , hah .

0

Tak , ta , mialem na mysli ze jest podobna do Cristiana a nie jego dziewczyny :D

0

Dziewczyna Montoyi podobna trochę do Tello :D

0

Ludzie go chca bo strzelił 4 gole Realowi - przynajmniej takie jest moje zdanie . Wg. mnie gdyby ten transfer doszedłby do skutku bylby niewypałem.

0

Ludzie , jak czytam wasze komentarze , to mam wrazenie ze Barca ma grać z Milanem w ktorym grali Gullit , van Basten itd. Owszem City jest w gazie , gromią wszystkich na WLASNYM terenie ale na wyjezdzie nie graja tak wspaniale . Udalo im sie wygrac z Bayernem - chwala im za to , ale Bayern ewidetnie odpuscil po 20min i dlatgo to sie tak skonczylo . Gramy z nimi dopiero w lutym , do tego czasu to City moze stracic forme a my ja zyskac. Najwazniejsza rzecza jest to by nie stracic gola na Etihad , ba nawet postarac sie cos strzelic , bo to ze Barca wygra na CN jestem pewny . Takze spokojnie , Barca chcac wygrac LM musi to udowodnić przed finalem i lepiej ze gramy z kims takim szybciej niz pozniej .

0

Mam nadzieje ze takiego Pedro będziemy oglądać coraz częściej :)

0

Powiem tak , w Evertonie swoją prace odgrywa swietnie . Juz w zeszłym sezonie pod wodzą Moyses'a Everton grął b.dobrze , teraz sa bodajże na 4 mijescu z niewielką stratą do Liverpoolu ktory jest na najwyzszym stp. podium . Gdyby przyszład taka konieczonsc ( zmiany trenera ) to Martinez na pewno byłby strzałem w dyche , ale nie chce by ''Tata'' odchodził.

0

Co ja bym dał zeby wrócił do Dumy Katalonii ... Niesamowicie rozbłysnął w City . Mam nadzieje ze kibice go powitają z szacunkiem na CN.

0

Swietna Remontada po tych nieudanych 15 min :) Pedro hattrick w 8 min , szacun :)

0

A co to nas obchodzi?

0

Bedzie ciezko bez Ney'a , oczywiscie nie wspominam ze brakuje Leo , VV itd.
Jezeli chlopaki zagraja na swoim poziomie o wynik mozemy być spokojni :)

0

(...)''Barcelona to najlepszy klub świata i powinna być kierowana przez najlepszych dyrektorów świata”.
Dokładnie .

0

Jezeli to prawda , niech zrobia wszystko by po zakonczeniu sezonu sciagnac Simeone .

0

Cały Arsenal .

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gxm2twiemUg

Coś niesamowitego , cały R10 . To jego zachowanie zostanie w mojej pamięci na bardzo długo wraz z jego zagraniami :)

0

Nareszcie ! :)

0

Ney w formie + Leo = Atletico [*] . Nie moge sie doczekać kiedy znów go zobacze na boisku.

0

Uważam ze Roma to dla niego lepszy klub , ale jak wiadomo Arsenal potrafi wykreować z młodziana prawdziwą gwiazde . W sumie gdzie nie pójdzie uważam ze jeszcze kiedys o nim usłyszymy.

0

Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy , City jest bardzo mocne u siebie . Jak Barca przejdzie City pokaże wielka sile .

0

Zdobył jedna bramke w CdR z Almerią i 1 w LL z Malagą jak dobrze pamietam.

0

Jedno słowo - Legenda . Nie bedzie już takiego walczaka jak Puyi ... Zawsze zostawiał całe serce na boisku , walczył do ostatniej sekundy meczu .. Ale jak to sie mówi , trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść .. Łezka w oku na pewno sie pojawi...

0

Przyda mu sie odpoczynek , ale zapewne bedzie go brakować w tym meczu ...

0

Szkoda ze na meczu sie nie pojawi , ale widok piekny :)

0

Ja bym chciał zeby nasz hym zaspiewał kiedyś Andrea Bocielli ( jakby ktoś nie wiedział kto to - http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrea_Bocelli ) . Ma naprawdę swietny głos . Co do tego pomyśłu - bardzo fajny :)

0

El Fenomeno ... Jak dla mnie najlepsza rasowa 9tka w historii .

0

Pamietam jak R10 cieszył sie z tego gola jak dziecko :D ( jest z czego ) . ,,Ten gol to był gol moich marzeń '' :) Pozniej , w sezonie 2007/2008 tez strzelił piekna bramke z przewrotki w meczu z Atletico na Vicente Calderon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?