Ludzie , ale dlaczego jak ktos powie ze wg. niego były ładniejsze bramki od gola Alexisa z Realem to odrazu leci hejt ? Kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować . Jak dla mnie najładniejsza bramką była bramka Leo w meczu z Bilbao o pozniej dopiero Alexis . Podkreslam kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i trzeba to uszanowac.
To oczywiste ze glosy oddawane na Cuence sa dla beki :D Dołączając do dyskusji nt. ZP nawet jak Leo nie dostanie tej nagrody to i tak dla mnie bedzie najlepszy . To ze jest najlepszy jak dla mnie jest niepodwazalne .
Ludzie , najlepszego napastnika wybiera sie za caly rok wiec dziwie sie tym ktorzy pisza ze Neymar byl najlepszy . Owszem byl najlepszy , ale od tego czasu kiedy Leo był kontuzjowany . Leo od stycznia tego roku do listopada był najwazniejsza postacia Barcy , a zarazem najlepsza .
Ludzie , jak czytam wasze komentarze , to mam wrazenie ze Barca ma grać z Milanem w ktorym grali Gullit , van Basten itd. Owszem City jest w gazie , gromią wszystkich na WLASNYM terenie ale na wyjezdzie nie graja tak wspaniale . Udalo im sie wygrac z Bayernem - chwala im za to , ale Bayern ewidetnie odpuscil po 20min i dlatgo to sie tak skonczylo . Gramy z nimi dopiero w lutym , do tego czasu to City moze stracic forme a my ja zyskac. Najwazniejsza rzecza jest to by nie stracic gola na Etihad , ba nawet postarac sie cos strzelic , bo to ze Barca wygra na CN jestem pewny . Takze spokojnie , Barca chcac wygrac LM musi to udowodnić przed finalem i lepiej ze gramy z kims takim szybciej niz pozniej .
Powiem tak , w Evertonie swoją prace odgrywa swietnie . Juz w zeszłym sezonie pod wodzą Moyses'a Everton grął b.dobrze , teraz sa bodajże na 4 mijescu z niewielką stratą do Liverpoolu ktory jest na najwyzszym stp. podium . Gdyby przyszład taka konieczonsc ( zmiany trenera ) to Martinez na pewno byłby strzałem w dyche , ale nie chce by ''Tata'' odchodził.
Uważam ze Roma to dla niego lepszy klub , ale jak wiadomo Arsenal potrafi wykreować z młodziana prawdziwą gwiazde . W sumie gdzie nie pójdzie uważam ze jeszcze kiedys o nim usłyszymy.
Jedno słowo - Legenda . Nie bedzie już takiego walczaka jak Puyi ... Zawsze zostawiał całe serce na boisku , walczył do ostatniej sekundy meczu .. Ale jak to sie mówi , trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść .. Łezka w oku na pewno sie pojawi...
Ja bym chciał zeby nasz hym zaspiewał kiedyś Andrea Bocielli ( jakby ktoś nie wiedział kto to - http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrea_Bocelli ) . Ma naprawdę swietny głos . Co do tego pomyśłu - bardzo fajny :)
Pamietam jak R10 cieszył sie z tego gola jak dziecko :D ( jest z czego ) . ,,Ten gol to był gol moich marzeń '' :) Pozniej , w sezonie 2007/2008 tez strzelił piekna bramke z przewrotki w meczu z Atletico na Vicente Calderon :)
0
Mam nadzieje ze ten rok 2014 da wiele radosci nam kibicom Blaugrany tak jak rok 2009 i 2011 :)
0
Ludzie , ale dlaczego jak ktos powie ze wg. niego były ładniejsze bramki od gola Alexisa z Realem to odrazu leci hejt ? Kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanować . Jak dla mnie najładniejsza bramką była bramka Leo w meczu z Bilbao o pozniej dopiero Alexis . Podkreslam kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i trzeba to uszanowac.
0
To oczywiste ze glosy oddawane na Cuence sa dla beki :D Dołączając do dyskusji nt. ZP nawet jak Leo nie dostanie tej nagrody to i tak dla mnie bedzie najlepszy . To ze jest najlepszy jak dla mnie jest niepodwazalne .
0
Ludzie , najlepszego napastnika wybiera sie za caly rok wiec dziwie sie tym ktorzy pisza ze Neymar byl najlepszy . Owszem byl najlepszy , ale od tego czasu kiedy Leo był kontuzjowany . Leo od stycznia tego roku do listopada był najwazniejsza postacia Barcy , a zarazem najlepsza .
0
Dzisiaj 1szy kwietnia ? Bo zarty na najwyzszym poziomie , hah .
0
Tak , ta , mialem na mysli ze jest podobna do Cristiana a nie jego dziewczyny :D
0
Dziewczyna Montoyi podobna trochę do Tello :D
0
Ludzie go chca bo strzelił 4 gole Realowi - przynajmniej takie jest moje zdanie . Wg. mnie gdyby ten transfer doszedłby do skutku bylby niewypałem.
0
Ludzie , jak czytam wasze komentarze , to mam wrazenie ze Barca ma grać z Milanem w ktorym grali Gullit , van Basten itd. Owszem City jest w gazie , gromią wszystkich na WLASNYM terenie ale na wyjezdzie nie graja tak wspaniale . Udalo im sie wygrac z Bayernem - chwala im za to , ale Bayern ewidetnie odpuscil po 20min i dlatgo to sie tak skonczylo . Gramy z nimi dopiero w lutym , do tego czasu to City moze stracic forme a my ja zyskac. Najwazniejsza rzecza jest to by nie stracic gola na Etihad , ba nawet postarac sie cos strzelic , bo to ze Barca wygra na CN jestem pewny . Takze spokojnie , Barca chcac wygrac LM musi to udowodnić przed finalem i lepiej ze gramy z kims takim szybciej niz pozniej .
0
Mam nadzieje ze takiego Pedro będziemy oglądać coraz częściej :)
0
Powiem tak , w Evertonie swoją prace odgrywa swietnie . Juz w zeszłym sezonie pod wodzą Moyses'a Everton grął b.dobrze , teraz sa bodajże na 4 mijescu z niewielką stratą do Liverpoolu ktory jest na najwyzszym stp. podium . Gdyby przyszład taka konieczonsc ( zmiany trenera ) to Martinez na pewno byłby strzałem w dyche , ale nie chce by ''Tata'' odchodził.
0
Co ja bym dał zeby wrócił do Dumy Katalonii ... Niesamowicie rozbłysnął w City . Mam nadzieje ze kibice go powitają z szacunkiem na CN.
0
Swietna Remontada po tych nieudanych 15 min :) Pedro hattrick w 8 min , szacun :)
0
A co to nas obchodzi?
0
Bedzie ciezko bez Ney'a , oczywiscie nie wspominam ze brakuje Leo , VV itd.
Jezeli chlopaki zagraja na swoim poziomie o wynik mozemy być spokojni :)
0
(...)''Barcelona to najlepszy klub świata i powinna być kierowana przez najlepszych dyrektorów świata”.
Dokładnie .
0
Jezeli to prawda , niech zrobia wszystko by po zakonczeniu sezonu sciagnac Simeone .
0
Cały Arsenal .
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gxm2twiemUg
Coś niesamowitego , cały R10 . To jego zachowanie zostanie w mojej pamięci na bardzo długo wraz z jego zagraniami :)
0
Nareszcie ! :)
0
Ney w formie + Leo = Atletico [*] . Nie moge sie doczekać kiedy znów go zobacze na boisku.
0
Uważam ze Roma to dla niego lepszy klub , ale jak wiadomo Arsenal potrafi wykreować z młodziana prawdziwą gwiazde . W sumie gdzie nie pójdzie uważam ze jeszcze kiedys o nim usłyszymy.
0
Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy , City jest bardzo mocne u siebie . Jak Barca przejdzie City pokaże wielka sile .
0
Zdobył jedna bramke w CdR z Almerią i 1 w LL z Malagą jak dobrze pamietam.
0
Jedno słowo - Legenda . Nie bedzie już takiego walczaka jak Puyi ... Zawsze zostawiał całe serce na boisku , walczył do ostatniej sekundy meczu .. Ale jak to sie mówi , trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść .. Łezka w oku na pewno sie pojawi...
0
Przyda mu sie odpoczynek , ale zapewne bedzie go brakować w tym meczu ...
0
Szkoda ze na meczu sie nie pojawi , ale widok piekny :)
0
Ja bym chciał zeby nasz hym zaspiewał kiedyś Andrea Bocielli ( jakby ktoś nie wiedział kto to - http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrea_Bocelli ) . Ma naprawdę swietny głos . Co do tego pomyśłu - bardzo fajny :)
0
El Fenomeno ... Jak dla mnie najlepsza rasowa 9tka w historii .
0
Pamietam jak R10 cieszył sie z tego gola jak dziecko :D ( jest z czego ) . ,,Ten gol to był gol moich marzeń '' :) Pozniej , w sezonie 2007/2008 tez strzelił piekna bramke z przewrotki w meczu z Atletico na Vicente Calderon :)