O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 2

Komentarze

1

Chyba jesteś jedyny

0

i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy

1

boki zeerwane do cna

0

super. nie mogłem se doczekać

0

jasne, że mamy, jednak wymiar jest zupełnie inny. porównywanie Korei Płn i Polski to jednak abstrakcja. być może i podobna do tej że ludziom tu komentującym ewentualna wizyta martwi pod kątem zamknięcia Messiego w pierdlu a nie totalnie niemoralnej postawie

Zobacz wszystkie

1

boki zeerwane do cna

1

Chyba jesteś jedyny

0

i znowu i znowu i znowu i znowu, temat przerzygany do granic a gazetki do końca świata gdy Barca będzie mogła grać w finale pucharu króla będą miały jak wypełniać żenujące strony swoich pism perfidnie udając że nie wiedzą jak się to standardowo zakończy

0

i to sa wlasnie "kibice". Barcelona ma jednych z najgorszych fanow na wlasnym stadionie wiec w sumie czemu w Polsce miala by miec lepszych? to sa ludzie nienazarci, dla ktorych jesli Barca prezgra jeden lub dwa mecze zaraz zaczna sie domagac zmiany trenera itd. to jest tak dlugi i gleboki aspekt ze moznaby o tym ksiazke napisac. ale moze niech wystarcza liczby. nie wiem ilu w 2009 roku "fanow" zyskala sobie Barcelona. sadze jednak ze jest to porazajaca liczba. tak samo jak porazajaca jest ich swiadomosc na temat tego czym "kibicowanie" jest.

0

pingwinek niech Cie "pajac" tak nie boli tylko skoncz nim byc :-)
zenada jestes a nie kibic wiec wkladaj kapcie i przed telewizor. trabka do mordki, na glowe kapelusz i klaskaj - ino rowno! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?