21 lutego 2015, 17:48
0
przepraszam że się zapytam, ale ile Ty masz lat?
10 lutego 2015, 16:17
jak już to kwartet
11 stycznia 2015, 22:19
JA PIE***LE...
22 grudnia 2013, 18:09
jaki wynik?
3 grudnia 2013, 19:40
przecież pisze ,,najlepiej i najgorzej ubranego ZAWODNIKA FC Barcelony''
23 lutego 2013, 23:25
ile stoi?
7 lipca 2013, 16:49
to jest chore ...
23 czerwca 2013, 22:30
marzyć każdy może
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
przepraszam że się zapytam, ale ile Ty masz lat?
0
jak już to kwartet
0
JA PIE***LE...
0
jaki wynik?
0
przecież pisze ,,najlepiej i najgorzej ubranego ZAWODNIKA FC Barcelony''
0
ile stoi?
0
to jest chore ...
0
przepraszam że się zapytam, ale ile Ty masz lat?
0
marzyć każdy może
0
jaki wynik?