0

Atdhe 1 moze mi ktoś podać numer tego kanalu na sopcaście ?

0

2;2

0

jak możecie wrzućcie na zippyshare ;]

pozdrawiam

0

orienyuje się ktoś czy leci mecz na platformie "N"???

0

http://awesomegoals.tk/ tutaj są bramki(do oglądnięcia) na przyszłość bedzie... tytlko bana mi nie dajcie czasem

0

Robben raczej zostanie z czerwienia nie widziałem pierwszej żółtej kartki ale dryga ewidentna udawal jakąs małpe jak podbiegał do sędziego machał rękami wogóle jak szympans , Marcelo to nie wiem bo nie widzialem

0

RvN :D

0

a jak jest z kartkami ?? jak dostaje się czerwona za dwie żółte! licza to jako dwie żółte czy czerwona i zawodnik nie wystepuje w nastepnym spotkaniu?

0

no to jademy :D xD

0

dla chcącego nic trudnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?