walkerrr
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wadowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ważne żebysmy wszyscy zdrowi byli .
0
"Chociaż prawda jest taka, że Ci wielcy trenerzy potrafili uznać wielkość Guardioli i za to szacunek dla nich." tak tylko oto chodzi nie żeby ubolewał ale szacunek musi być !!! Nawet coś więcej niż musi ! komu jak komu ale J.Guardiola na to zasłużył swoją ciężką pracą ! I wszystkim co zrobił !
0
zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrość przemawia przez niego !
0
racja...to samo...czuje... porażkę !
0
po prostu dał do zrozumienia , że nazwisko nie gra...
0
to teraz niech pomyśla że my w Polsce mamy taką murawe na codzien i niby jk w piłke grac mamy ?
0
dobra juz widze :)
0
można sciągać na przemian ?
0
to co jest karny czy co ? bo cały chodze a wyrzuciło mnie z sopcast
0
1:2
ibra x2
;)
0
ma być już o 19.50 , może będzie
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
masz :)
stawiasz browar :D
0
witam,
ostatnio ktoś podał link do transmisji z C+ , ma ktoś może i tym razem ?
0
nie wiele dobrze się zaczeło
0
IceMan
jakby robil co chciał to by zszedł do środka w polu karnym i huknol a on tylko zamach i jeb z lewej w piatke a bramkarz inno się kładzie :)
0
nie ma co Henry out czas na objawienie sezonu... Pedro
0
11028 ale tam jest mecz prokomu
0
działa komuś jakiś kanał na sopcaście gdzie jest mecz ?
0
a patrząc tylko na oceny to wygląda jakby Barca grała słabo...a z tego co widziałem to przeważała La Corunie w każdym elemencie , bynajmniej pierwsza połowa była miazgą , druga już trochę słabiej ale również starali sie i atakowali nadal...co przyniosło efekt w postaci 3 pkt
0
nie wiem kto to ocenia, ale juz przy ocenie Gerarda przestaje czytać dalej, dla Pique 7.5-8 , ostoja środka defensywy!
0
kiedy rozpoczunaja się te całe klubowe mistrzostwa świata ?