wariaatt1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokladnie Thiago środek bo nie mamy środka, Villa -pedro lewa alves obrona, sanches by sie przydał na prawej bo nie ma kto za bradzo mieszac na bokach
0
spokojnie Panowie...Peb juz ma pewnie jakas inicjatywe na ta druga polowie, tak czy inaczej Pedro-Villa , poza tym Vavi malo sie pokazuje a akcje pomiedzy Fabregasem-Messim ciagle sa przerywane... Iniesta wracaj jak najszycbiej!!!