O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Siemano. Przed sekunda przejrzalem regulamin LM 2011/2012. I punkt 18.07 brzmi :

As a rule, a player may not play in a UEFA club competition (i.e. UEFA Champions League and UEFA Europa League, but not UEFA Super Cup) for more than one club in the course of the same season. Exceptionally, however, a player who has been fielded in the first, second or third qualifying round of the UEFA Champions League or UEFA Europa League is entitled to play in the UEFA Champions League or UEFA Europa League for another club as from the group stage, provided that his former club did not qualify for the group stage of either the UEFA Champions League or the UEFA Europa League

Co znaczy ni mniej nic więcej że :

& gracz który wystąpił w meczu I,II,III rundy eliminacji LM lub LE może grać dla innego klubu w fazie grupowej podczas gdy jego były klub nie zakwalifikował się do fazy grupowej LM lub LE &

Teoretycznie wszystko gra i Cesc mógłby grać dla FCB podczas fazy grupowej gdyby Arsenal nie zakwalifikował się do niej, jednak nikt nie bierze pod uwagę jednej rzeczy :

Arsenal nie gra z Udinese ani w I rundzie, ani w II rundzie, ani nawet w III rundzie eliminacji LM tylko w IV rundzie (tzw. play-offs) której ten punkt regulaminu nie dotyczy.

Poprawcie mnie jeśli się mylę, jednak jest to oficjalny regulamin na sezon 2011/2012 i punkt odnośnie możliwości gry zawodnika w rozgrywkach.

0

Mysle ze nie ma co ukrywac ze po pierwsze sedzia nam sprzyjal w tym meczu (niekoniecznie specjalnie).

A po drugie Chelsea musi sobie zdawac sprawe ze nieywkorzystane sytuacje sie mszcza. I mysle ze to caly potrzebny komentarz do spotkania.

Ja natomiast mam jedno pytanie do tego meczu. Iniesta nie powinien dostac zoltej kartki ?

Oczywiscie to nic nie zmieni, ale tak sie tylko zastanawialem nad tym szczegółem.

Zobacz wszystkie

0

Mysle ze nie ma co ukrywac ze po pierwsze sedzia nam sprzyjal w tym meczu (niekoniecznie specjalnie).

A po drugie Chelsea musi sobie zdawac sprawe ze nieywkorzystane sytuacje sie mszcza. I mysle ze to caly potrzebny komentarz do spotkania.

Ja natomiast mam jedno pytanie do tego meczu. Iniesta nie powinien dostac zoltej kartki ?

Oczywiscie to nic nie zmieni, ale tak sie tylko zastanawialem nad tym szczegółem.

0

Siemano. Przed sekunda przejrzalem regulamin LM 2011/2012. I punkt 18.07 brzmi :

As a rule, a player may not play in a UEFA club competition (i.e. UEFA Champions League and UEFA Europa League, but not UEFA Super Cup) for more than one club in the course of the same season. Exceptionally, however, a player who has been fielded in the first, second or third qualifying round of the UEFA Champions League or UEFA Europa League is entitled to play in the UEFA Champions League or UEFA Europa League for another club as from the group stage, provided that his former club did not qualify for the group stage of either the UEFA Champions League or the UEFA Europa League

Co znaczy ni mniej nic więcej że :

& gracz który wystąpił w meczu I,II,III rundy eliminacji LM lub LE może grać dla innego klubu w fazie grupowej podczas gdy jego były klub nie zakwalifikował się do fazy grupowej LM lub LE &

Teoretycznie wszystko gra i Cesc mógłby grać dla FCB podczas fazy grupowej gdyby Arsenal nie zakwalifikował się do niej, jednak nikt nie bierze pod uwagę jednej rzeczy :

Arsenal nie gra z Udinese ani w I rundzie, ani w II rundzie, ani nawet w III rundzie eliminacji LM tylko w IV rundzie (tzw. play-offs) której ten punkt regulaminu nie dotyczy.

Poprawcie mnie jeśli się mylę, jednak jest to oficjalny regulamin na sezon 2011/2012 i punkt odnośnie możliwości gry zawodnika w rozgrywkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?