weber10michal
Dołączył/a: czerwiec 2014
Grudziądz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Burgos obudź się trzeba zmienić pampersa
1
Jest to zrzut z seniorskiej drużyny ale lepiej nich gra w u21 jakby miał wgl w domu zostać
0
Ciężko będzie ale grać tak żeby zejść z podniesioną głową powodzenia
0
Marzą o halandzie a bd depay/ aguero
Szkoda słów niech w takim razie wgl nie kupują jak ma być kolejny tylko do poboru tygodniówki -.-
0
@zibiku w Madrycie liczy się kasa
Przykład Bale wraca do nich i już do końca kontraktu się nie ruszy a hajs bd się zgadzać
Piłkarze dostają za duże kontrakty na start i potem są efekty
0
Nie rozumiem ciśnienie przejścia Mbappe do realu przecież oni nie są już drużyną z najwyższej półki tylko historia klubu ich w tym momencie broni.
1
Van dijk za jeden sezon no ludzie zlitujcie się. Jak jest taki przekrój lat a dają takie nazwiska to śmiech
1
Sezon niczym droga przez mękę
0
Nikt nie mówił, że będzie łatwo nikt nie mówił, że odrazu się uda trzeba zacząć robić małe kroczki tak jak niemowlak który uczy się chodzić ale muszą być chęci wszystkich i zaangażowanie a nadal tego brakuje.
Drugim problemem jest to, że Barca to narkoman a Messi to narkotyk muszą otworzyć oczy i odciąć się od niego nie może być tak, że nikt nie potrafi samodzielnie podjąć decyzji o strzale albo się boi podać do kogoś innego bo Messi krzywo spojrzy albo coś powie tak nigdy nie wyjdziemy z dołka, nie może być tak żeby Leo ciągnął ten klub sam dalej on już nie ma siły on tez ma tego dość obudźcie się i zdejmijcie z jego pleców ten ciężki głaz lata w których Leo sam wygrywał się skończyły lata lecą i z każdym dniem jest słabszy pomóżcie z końcem jego ery w Barcelonie jeszcze dać mu się uśmiechnąć i zacznijcie ciągnąć ten wózek z nim a nie tylko siedzicie na tym wózku.
0
Ramos wszyscy są z tobą najlepszym się zdarza buhahahaha
0
Moim zdaniem, żeby dostać miejsce w pierwszym składzie należy ciężko trenować a grizman w kulki leci do tego jak już gra to razi nieskutecznością i na dodatek znika z całego meczu w którym jest wystawiany. A Francuzi jak tak bardzo się martwią grizmanem to zawsze mogą go stąd zabrać wystarczy zrobić zrzutkę i zapłacić wykup
0
Barcelona 4:1 Real
9
Przyjechał dziś, żeby jutro móc zaspać xd
0
pożyczą go bez opcji obowiązkowego kupna i w następnym sezonie dalej będziemy się z nim bujać i na dodatek wgl straci na wartości
0
Celta 1:3 Barcelona
0
Żądnych wypożyczeń chyba, że bd kwit, że biorą go definitywnie po wypożyczeniu a jak nie to nara
0
Jak się zamienią to osobiście pojadę im wręczyć puchar idiotów
0
Byłem przeciwny transferowi Suareza po tym co zrobił Chielliniemu, lecz teraz można mu podziękować za wspaniałą grę w naszych szeregach.
3
Gościu który jako jeden z nielicznych który coś wnosił robił w zeszłej kampanii po wejściu na boisko ma teraz szukać nowego pracodawcy a ci co nic nie robili to dość, że mieli odejść to zostali i jeszcze mają miejsce w pierwszym składzie. Kabaret
0
Żeby Ten Pjanic był chociaż w połowie tak przydatny jak Paulinho za czasów przebywania u nas to nikt nie bd psioczył na niego
2
Ta sevilla się nadaje ledwo uskrobali 1,5 mln za rakiticia i to z wielkim bólem i napewno dadzą 35 mln za hectorA
0
Zostaje bo nie ma wyboru.
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Coś czuje, że nie będzie dawał z sb maxa
1
Dostaliśmy przecież wirtuoza środka pola ma na imię Pjanic no i wajnaldum ten tego na ostatniej prostej...
1
Real sprzedał CR7 miejmy godność i dajmy mu też odejść. Klub dał messiemu dużo i na odwrót. Zarządzie nie rób pośmiewiska z tak wspaniałego klubu z taką historią. CR7 poszedł za 100 mln, messi może odejść za 120-150 mln. Bo jak wszyscy zaczną odchodzi za darmo to za chwile nie bd nic. Miłego Dnia
1
Nie ma pieniędzy na van de beeka ale rakiticia za darmo się oddaje i na wajnalduma ich stać który z 35 mln bd kosztować -.-
2
Rekiny biznesu -.-
0
@Pelart2 ja sam myśle, że jak ta wojenka jeszcze potrwa to messi zaciśnie zęby i odejdzie za darmo.
0
Najlepiej za darmo brać od nas Piłkarzy bo po co płacić jak i tak w końcu się ugną.
A proponować takich średniaków za messiego to tak jakby dostać strzała w ryj. Kpina
65
Czy tylko mnie nie przekonuje Lautaro?