0

Burgos obudź się trzeba zmienić pampersa

1

Jest to zrzut z seniorskiej drużyny ale lepiej nich gra w u21 jakby miał wgl w domu zostać

0

Ciężko będzie ale grać tak żeby zejść z podniesioną głową powodzenia

0

Marzą o halandzie a bd depay/ aguero
Szkoda słów niech w takim razie wgl nie kupują jak ma być kolejny tylko do poboru tygodniówki -.-

0

@zibiku w Madrycie liczy się kasa
Przykład Bale wraca do nich i już do końca kontraktu się nie ruszy a hajs bd się zgadzać
Piłkarze dostają za duże kontrakty na start i potem są efekty

0

Nie rozumiem ciśnienie przejścia Mbappe do realu przecież oni nie są już drużyną z najwyższej półki tylko historia klubu ich w tym momencie broni.

1

Van dijk za jeden sezon no ludzie zlitujcie się. Jak jest taki przekrój lat a dają takie nazwiska to śmiech

1

Sezon niczym droga przez mękę

0

Nikt nie mówił, że będzie łatwo nikt nie mówił, że odrazu się uda trzeba zacząć robić małe kroczki tak jak niemowlak który uczy się chodzić ale muszą być chęci wszystkich i zaangażowanie a nadal tego brakuje.
Drugim problemem jest to, że Barca to narkoman a Messi to narkotyk muszą otworzyć oczy i odciąć się od niego nie może być tak, że nikt nie potrafi samodzielnie podjąć decyzji o strzale albo się boi podać do kogoś innego bo Messi krzywo spojrzy albo coś powie tak nigdy nie wyjdziemy z dołka, nie może być tak żeby Leo ciągnął ten klub sam dalej on już nie ma siły on tez ma tego dość obudźcie się i zdejmijcie z jego pleców ten ciężki głaz lata w których Leo sam wygrywał się skończyły lata lecą i z każdym dniem jest słabszy pomóżcie z końcem jego ery w Barcelonie jeszcze dać mu się uśmiechnąć i zacznijcie ciągnąć ten wózek z nim a nie tylko siedzicie na tym wózku.

0

Ramos wszyscy są z tobą najlepszym się zdarza buhahahaha

0

Moim zdaniem, żeby dostać miejsce w pierwszym składzie należy ciężko trenować a grizman w kulki leci do tego jak już gra to razi nieskutecznością i na dodatek znika z całego meczu w którym jest wystawiany. A Francuzi jak tak bardzo się martwią grizmanem to zawsze mogą go stąd zabrać wystarczy zrobić zrzutkę i zapłacić wykup

0

Barcelona 4:1 Real

9

Przyjechał dziś, żeby jutro móc zaspać xd

0

pożyczą go bez opcji obowiązkowego kupna i w następnym sezonie dalej będziemy się z nim bujać i na dodatek wgl straci na wartości

0

Celta 1:3 Barcelona

0

Żądnych wypożyczeń chyba, że bd kwit, że biorą go definitywnie po wypożyczeniu a jak nie to nara

0

Jak się zamienią to osobiście pojadę im wręczyć puchar idiotów

0

Byłem przeciwny transferowi Suareza po tym co zrobił Chielliniemu, lecz teraz można mu podziękować za wspaniałą grę w naszych szeregach.

3

Gościu który jako jeden z nielicznych który coś wnosił robił w zeszłej kampanii po wejściu na boisko ma teraz szukać nowego pracodawcy a ci co nic nie robili to dość, że mieli odejść to zostali i jeszcze mają miejsce w pierwszym składzie. Kabaret

0

Żeby Ten Pjanic był chociaż w połowie tak przydatny jak Paulinho za czasów przebywania u nas to nikt nie bd psioczył na niego

2

Ta sevilla się nadaje ledwo uskrobali 1,5 mln za rakiticia i to z wielkim bólem i napewno dadzą 35 mln za hectorA

0

Zostaje bo nie ma wyboru.

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Coś czuje, że nie będzie dawał z sb maxa

1

Dostaliśmy przecież wirtuoza środka pola ma na imię Pjanic no i wajnaldum ten tego na ostatniej prostej...

1

Real sprzedał CR7 miejmy godność i dajmy mu też odejść. Klub dał messiemu dużo i na odwrót. Zarządzie nie rób pośmiewiska z tak wspaniałego klubu z taką historią. CR7 poszedł za 100 mln, messi może odejść za 120-150 mln. Bo jak wszyscy zaczną odchodzi za darmo to za chwile nie bd nic. Miłego Dnia

1

Nie ma pieniędzy na van de beeka ale rakiticia za darmo się oddaje i na wajnalduma ich stać który z 35 mln bd kosztować -.-

2

Rekiny biznesu -.-

0

@Pelart2 ja sam myśle, że jak ta wojenka jeszcze potrwa to messi zaciśnie zęby i odejdzie za darmo.

0

Najlepiej za darmo brać od nas Piłkarzy bo po co płacić jak i tak w końcu się ugną.
A proponować takich średniaków za messiego to tak jakby dostać strzała w ryj. Kpina

65

Czy tylko mnie nie przekonuje Lautaro?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?