Jestem kibicem Liverpoolu. Dzisiaj kibicowałem Barsie, to oczywiste, sram na Cwelusów. Modliłem się, żeby w doliczonym czasie gry padła bramka dla nas. Padła. Dziękuje Ci BOŻE!!!!!!!! HAHAHHHAA
Jestem kibicem Liverpoolu. Dzisiaj kibicowałem Barsie, to oczywiste, sram na Cwelusów. Modliłem się, żeby w doliczonym czasie gry padła bramka dla nas. Padła. Dziękuje Ci BOŻE!!!!!!!! HAHAHHHAA
Komentarze
0
Jestem kibicem Liverpoolu. Dzisiaj kibicowałem Barsie, to oczywiste, sram na Cwelusów. Modliłem się, żeby w doliczonym czasie gry padła bramka dla nas. Padła. Dziękuje Ci BOŻE!!!!!!!! HAHAHHHAA
0
Jestem kibicem Liverpoolu. Dzisiaj kibicowałem Barsie, to oczywiste, sram na Cwelusów. Modliłem się, żeby w doliczonym czasie gry padła bramka dla nas. Padła. Dziękuje Ci BOŻE!!!!!!!! HAHAHHHAA