ani Di Stefano , ani Platini nie byli mistrzami świata. Platini był tylko Mistrzem Europy . Więc pod tym względem Leo od nich na pewno gorszy nie jest.
Możemy się śmiać z decyzji zarządu Panathinaikosu , ale ja to nawet się cieszę że zobaczymy pierwszy raz Polaka w roli trenera klubu w fazie zasadniczej LM ( oczywiście pierwszy raz od 96 ). Z drugiej str. jednak to może nam niezłego wstydu nanieść jako Polakom , ale jako kibic Barcy rozpaczać nie będę :)
moja wymażona grupa składała by się z barcy:], interu, bordeaux i Wolfsburgu (czyli z samych mistrzów) . ps może ktoś podać konkretny link z transmisją losowania grup.
nie sądzę żeby Pep miał ochotę na kolejnego hulaszczego ( o wielkich umiejetnościach piłkarskich ) Brazylijczyka , nie po to zrezygnowano z Roniego i Deco aby sprowadzić zawodnika o podobnym charakterze .
Komentarze
0
Myślę że było by to niestosowne w obliczu, śmiertelnej choroby Erica.
0
może jak się kiedyś Pep rozmyśli, to CaRLES , zostałby grającym trenerem :) Jak Roberto Carlos.
0
Santana10
ani Di Stefano , ani Platini nie byli mistrzami świata. Platini był tylko Mistrzem Europy . Więc pod tym względem Leo od nich na pewno gorszy nie jest.
0
Możemy się śmiać z decyzji zarządu Panathinaikosu , ale ja to nawet się cieszę że zobaczymy pierwszy raz Polaka w roli trenera klubu w fazie zasadniczej LM ( oczywiście pierwszy raz od 96 ). Z drugiej str. jednak to może nam niezłego wstydu nanieść jako Polakom , ale jako kibic Barcy rozpaczać nie będę :)
0
Jak zwykle tytuł beznadziejny i mylący . Tytuł całkiem przeinacza sens wypowiedzi Franza :/
0
moja wymażona grupa składała by się z barcy:], interu, bordeaux i Wolfsburgu (czyli z samych mistrzów) . ps może ktoś podać konkretny link z transmisją losowania grup.
0
w tym problem nie mam :/
0
nie sądzę żeby Pep miał ochotę na kolejnego hulaszczego ( o wielkich umiejetnościach piłkarskich ) Brazylijczyka , nie po to zrezygnowano z Roniego i Deco aby sprowadzić zawodnika o podobnym charakterze .
0
kiedyś było głośno o zainteresowaniu Barcy Senną ,wie ktoś czy barca nadal nim się interesuje ?
0
czy wie ktoś może czy na cyfre+ (na niekodowanych kanałach) jest może transmisja meczu, a jak nie to mógłby kto rzucić link z meczem :)