Właśnie jakiś dupek mu zatrzymał , on wróci do swojej formy na począdku sezonu jest dobry a zresztą o nim piszą i te wszystkie afery nie a dziewczyny nie ma go kto pocieszyć !!!!!!!!!!
FANKA NEYMARA DA SILVY SANTOSA JUNIORA
NEYMARMOIM BOGIEM
A BARCA NAŁOGIEM !!!!!!!!!!!!!!!
0
jak nie są w półfnale z barcą
0
no jakiś mądry człowiek na tym świecie
1
a tercet NEYMAR,MESSI SUREZ
0
rządzi barca a real do domu i juventus
FINAŁ BARCA- Bayer i 3-1 dla barcy
0
NEYMAR LOVE wspaniały mecz
0
MAM TO GDZIEŚ
0
PO PIEWSZENIE DZIEWCZYNKO BOMAM 17 LAT
0
ZATKAŁO CIĘ CZY CO ??
0
RACZEJ tak a ja jestem fanką NEYMARA
0
ja napisałam o neymarze a nie o messim
0
daj przykład
0
Finał barca -atletiko ,bayer
0
Komentarz usunięty
0
BRAZYLIA BEZ NEYMARA WYOBRAŻAŻ TO SOBIE?????
0
ALE SĄ KOLEGAMI NIE PSUJMY TEGO
0
NEYMAR BĘDZIE NAJ NAJ NAJ NAJLPSZY JA W TO WIERZE CŁYM SERCEM
0
NA MUNDIALU NEYMAR POKAZAŁ NA CO GO STAĆ A MESSI NIEZBYT
0
JA OGLĄDAŁAM
0
SUPER JESTEŚ FAN NEYMARA ROZUMIEM
0
TY TEŻJESTEŚ NORMALNY ZGADZAM SIĘ WIDAĆ ŻE Z CIEBIE FAN BARCY
0
NORMALNY JESTEŚ ZGADZAM SIĘ WIDAĆ ŻE KIBICUJESZ BARCY!!!!!!!!!!
0
CHYBA TY ZAWSZE MÓWI ŻE MESSI JEST NAJLEPSZY NA ŚWIECIE
0
SAM /SAMA JESTEŚ TOMASZEWSKI TO WIELKI PIŁKRZ NAJLEPSZY NA ŚWIECIE WIELKI PELE ZDABYŁGOLA NA MUNDIALU W WIEKU 17 LAT I 289 DNI
0
DOSKONALE TO WIEM JESTEM FANKĄ NAEYMARA ALE ALVESEM TEŻ SIĘ INTERESUJE BO JEST Z BRAZYLI
0
bo mam takie halo co cię to a w ogóle ma nową dla twojej wiadomości
P.S JESTEŚ FANEM CZY FANATYKIEM
PLIS ODPOWIADZ
0
Komentarz usunięty
0
mają dwoje dzieci syn a danie i córkę wiktorie
0
z wielką hencią
0
Komentarz usunięty
0
Właśnie jakiś dupek mu zatrzymał , on wróci do swojej formy na począdku sezonu jest dobry a zresztą o nim piszą i te wszystkie afery nie a dziewczyny nie ma go kto pocieszyć !!!!!!!!!!
FANKA NEYMARA DA SILVY SANTOSA JUNIORA
NEYMARMOIM BOGIEM
A BARCA NAŁOGIEM !!!!!!!!!!!!!!!