27 sierpnia 2013, 08:35
0
Ja bym go nie sprzedał jest dobrym graczem a nie byle kim
27 sierpnia 2013, 08:31
I tak jest dobrym bramkarzem
26 sierpnia 2012, 12:22
song jest dobry i nierozumiem dlaczego go obrażają
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja bym go nie sprzedał jest dobrym graczem a nie byle kim
0
I tak jest dobrym bramkarzem
0
song jest dobry i nierozumiem dlaczego go obrażają
0
song jest dobry i nierozumiem dlaczego go obrażają
0
I tak jest dobrym bramkarzem
0
Ja bym go nie sprzedał jest dobrym graczem a nie byle kim