31 lipca 2013, 13:54
0
Barca miała w dupie mecz a tak nie powinno być każdy mecz jest ważny i nie lekceważy się przeciwnika
10 czerwca 2013, 19:27
Visca El Barca . Barca króluje a Neymar Jr to tylko bardzo dobre wzmocnienie do Kadry Kataloni . NEYMAR WELCOME TO BARCA
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barca miała w dupie mecz a tak nie powinno być każdy mecz jest ważny i nie lekceważy się przeciwnika
0
Visca El Barca .
Barca króluje a Neymar Jr to tylko bardzo dobre wzmocnienie do Kadry Kataloni .
NEYMAR WELCOME TO BARCA
0
Visca El Barca .
Barca króluje a Neymar Jr to tylko bardzo dobre wzmocnienie do Kadry Kataloni .
NEYMAR WELCOME TO BARCA
0
Barca miała w dupie mecz a tak nie powinno być każdy mecz jest ważny i nie lekceważy się przeciwnika