0

A może nie zna się na piłce i go po prostu z kimś pomylił

0

Proszę o Xaviego, Inieste i Busquetsa! Lub chociażby Busquets, Thiago (Cesc), Iniesta! :(

0

Ale masz takie samo myślenie jak obecny zarząd. Tu ważna rzeczą jest zaufanie, a tego ci piłkarze nie otrzymali dlatego odeszli, a powinni być obdarzeni zdecydowanie większym.

0

Z tej generacji spokojnie w pierwszym zespole mogliby grać piłkarze tacy jak Grimaldo, Bellerin, Adama, Munir, Samper, Sandro, Thiago, Bartra i Deulofeu jakby został czy nawet Tello. Sadze ze i tak nie wymieniłem wszystkich. Ale niestety na ich pozycje sprowadzano innych piłkarzy oraz najważniejsi piłkarze w klubie jak Messi nie pozwalali im na rozwój. I w tej sytuacji można spytać po co nam: Digne, Semedo, Paco, Gomes, Paulinho, Turan, Umtiti jak mieliśmy tak świetnych i utalentowanych piłkarzy w naszych szeregach! Zarząd musi się obudzić, kolejni wychowankowie odchodzą bo nie są tu szanowani. Skończy się tak ze będą odkupywać niektórych za grube pieniądze jak Bellerina i sadze ze oferta za Grimaldo to kwestia czasu. Szkoda marnować takich piłkarzy. Oby Rafinhi zaufali, oby on ostatecznie pozostał. Teraz tez nie robilibyśmy dwóch transferów po 100 mln gdyby Deulofeu nie odszedł, on ma papiery żeby grać w pierwszej drużynie, ale jego rozwój przystopował kiedy odszedł. Bo najlepszy rozwoj to przy najlepszych piłkarzach na świecie! Moja wymarzona 11 Barcy za 3 lata wyglądałaby tak:
Ter Stegen
Bellerin, Pique, Bartra, Grimaldo
Thiago, Busquets, Denis (Rafinha)
Deulofeu, Messi, Munir.
Za tego ostatniego mozecie się śmiać, ale chłopak miał ogromny talent, według mnie brak rozwoju fizycznego jest spora przeszkoda

0

Przynajmniej w tym się zgadzamy. Potrzebne transfery na lewe skrzydło i transfery zawodników na pozycje Messiego itd, tacy którzy mogliby ich zastąpić kiedyś. Takich piłkarzy nie mamy. Niby kupują młodych, ale czy Digne naprawdę będzie w stanie zastąpić Albę? Wątpię w to. Kiedyś jak sie obudza z ręka w nocniku to Grimaldo kupią za 60 mln czy Bellerina za 70 mln

0

Sam w przyszłym sezonie zobaczysz ze Neymar to nie wszystko. Mamy świetny zespół, a Ty tak narzekasz, ze mamy tylko Pique, Inieste, Messiego i Suareza. Rakitić jest super graczem, strzeli pare ważnych bramek, rozegra, pomoże w obronie co mecz to zobaczymy jak będziesz gadał. Nawet taki Paco strzeli 10 bramek to niby taki słaby, ale tym przyczyni się do mistrzostwa. Mecze przed sezonem pokazują sile naszego zespołu. Z takim Juve druga połowa wrzucają swój najlepszy atak to tylko tracimy jedną bramkę i to po rożnym. Zarząd działa fatalnie, Gerrard się wypowiedział, ze Barca naciska i nie daje drugiej szansy, maja się ponad wszystko, to idioci. Ale mamy takie szczęście ze jeszcze mamy świetna drużynę i te transfery dopiero mogą zaważyć na naszej przyszłości. Ale sadze ze do tego czasu zmienią zarząd.

0

Ale szkoda tych 40 mln... Ale cóż jak widać Barca to nie klub walczący o najwyższe cele tylko spełniający marzenia. Może jak pod tym artykułem bedziemy przeklinać to sadze ze nikt nie usunie tych komentarzy. Chyba administratorzy zrozumieją

0

To nieprawda, prędzej obrona. Pomoc mamy mocną co pokazał pre sezon

0

Czy zespół pokonujący Real, Juve i MU przed sezonem ma kryzys? Kryzys nadejdzie, bo nie ma kim zastąpić Messiego, Suareza i Neymara. O Inieste czy Busquetsa się nie martwię, bo jak nie Sergi Roberto, Denis, Samper, Rafinha czy nawet Gomes to sadze ze w naszej szkółce są utalentowani piłkarze godni zastąpienia tych legend, jak na przykład Alena, więc pomoc mamy na lata. Chociaż co do pomocy bardzo chciałbym powrotu Thiago. Tez obrona nie wydaje się taka silna jeśli chodzi o przyszłość. Jakby Bellerin i Grimaldo wrócili nie martwiłbym się o nic, ale póki ich tu nie ma to jest się o co martwić. Środek obrony tez trudno będzie zastąpić mam na myśli Pique i Mascherano. Umtiti jest dobry, oby się rozwijał i pokazał na co go stać to Mascherano zastąpi, ale nie mamy nikogo za Pique, potrzebujemy piłkarza który będzie mógł w przyszłości być nazywany najlepszym obrońca świata. Bramkę mamy dobrze obsadzoną, Ter Stegen jak na bramkarza jest mlody, pokaże na co go stać i będzie jednym z najlepszych.

0

Piszą o nim już tak długo, a ja zadam to samo pytanie co w przypadku pewnego piłkarza który przychodził z dwa lata temu. Kto to jest?

0

Ależ strata dla drużyny :)

1

Nie to ze jestem fanem transferu Mbappe, ale szkoda ze Real znów wygrywa walkę o zawodnika. Chociaż z drugiej strony po co nam fan Realu

0

W innych klubach mówią coś o zainteresowaniu jakimikolwiek zawodnikami, ze trzeba sprowadzić pomocnika czy obrońcę a tu nic. Mówi tez jakby przed objęciem drużyny i przed pierwszym treningiem nie myślał o przygotowaniu drużyny.

1

Nic ciekawego po prostu się z tego wywiadu nie dowiedziałem. Bardzo denerwujące odpowiedzi. Nie powiedział nic konkretnego o drużynie. Nie wiem co z transferami, co z piłkarzami i ze sprawami klubu

23

Wywiad na koniec sezonu:
Dziennikarz: Co bylo przyczyną tak słabego sezonu Barcy i niezdobycia ani jednego trofeum?
EV: Nie wiem, nie myślałem jeszcze o tym, ale uważam ze Messi to świetny piłkarz

0

Czytam to co rano i się jeszcze bardziej denerwuje. Może zrezygnujecie z pisania o transferach? A jak jakiś Paulinho przejdzie oficjalnie to może nie piszcie o tym nic, okej? :D

0

Tutaj tylko można się zgodzić z ostatnim stwierdzeniem. Ze niedługo nie będzie co zbierać z Barcy, Real nas zdominuje jak tak dalej pójdzie

0

Po co młody i zdolny Ceballos za mniej więcej tyle samo pieniędzy, lepiej kupić Paulinho. Myśle ze rezygnują z Ceballosa, bo tam musza w negocjacjach walczyć z Realem i tez uważam ze tego nie obchodzilo zbytnio jaką będzie miał role w zespole.

0

Opłaca się za niego tyle dać. Brać póki taki tani!

0

Hahahahahahahhaha

0

Według mnie świetna opcja dla Barcy byłoby kupno Deulofeu jako piłkarza który zna Barce oraz Dembele, który mógłby kiedyś zastąpić Messiego

0

Dzięki za wiadomość. Ale i tak się boje ze nam podbiorą jakiegoś ciekawego zawodnika

0

To jedyny zawodnik, który chciałbym żeby wrócił, a nie ma o Nim plotek transferowych żadnych nawet. Sadze ze wychowanek i na dodatek Hiszpan to lepsza opcja na LO niż Digne

0

W lipcu może być za późno i rywale nam mogą zabrać zawodników których chcemy lub zawodnicy podpiszą nowe kontrakty z klubami

0

To napisałem, żeby zaoszczędzić ich siły będą częściej grali. Częstsze rotacje by po prostu były jak w Realu.

0

Szkoda, ze go skreślają, bo ma dopiero 21 lat, a zapowiadał się świetnie. Tez szkoda straty kolejnego chłopaka ze szkółki... Moglby być solidnym zmiennikiem, bo sadze ze gdyby Barca sprowadziła Deulofeu i Dembele to w ataku byłaby dobra rywalizacja i mogłoby to zwiększyć poziom naszego ataku, a nawet zaoszczędzić najważniejszych graczy to znaczy MSN na najważniejsze mecze w sezonie.

1

Ja nie wiem czy oglądasz mecze Barcelony kolego, ale wiedz ze Gomes radzi sobie w ostatnich meczach coraz lepiej. Tez się śmiałem, ale wierzyłem że odpali i powoli coraz lepiej sobie radzi, Wiec sadze ze w przyszłym sezonie będzie ważnym ogniwem w linii pomocy ;)

0

Tak szczerze jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Rafinhi mającego pewnego miejsca tu. Lepsza opcja by była dla niego gdyby odszedł. Jakby odeszli ci co napisałem kasa by się uzbierała. Oczywiście jeszcze za Coutinho trzeba dołożyć

0

Według mnie Coutinho jeśli będzie grał na środku pomocy zamiast Iniesty to może być bardzo przydatny. Wtedy fajnie mogłaby wyglądać praca między Neymarem, a Coutinho, kiedy jeden by zostawał, a drugi wychodził na skrzydło. Iniesta ma swoje lata i trudno mu już wytrzymać cały mecz, Wiec świetna opcja dla niego byłoby zostanie zmiennikiem w zespole, który wchodzi w najważniejszych meczach lub gra w lidze ze słabymi rywalami. Tez transfer Coutinho jest dobra opcja, bo może on czasem grać na lewym skrzydle zamiast Neymara, kiedy ten będzie zmęczony, a wtedy na ŚP grałby Iniesta lub Rafinha czy Denis Suarez. Coutinho jest całkiem szybki, zwinny, dużo widzi, szybko myśli, sadze ze nawet szybciej niż Neymar, wiec przyda się on drużynie. Na drugiego środkowego pomocnika widzę oczywiście Rakiticia, ale martwi mnie jego gra w tym sezonie, ponieważ Chorwat nie zachwyca i nie wiadomo jak będzie za rok, a wiadomo ze młodszy nie będzie. Ostatnie występy Andre Gomesa pokazały, ze jest coś wart i jeszcze będzie się liczył w Barcelonie. Mam nadzieje ze powalczy on o miejsce w pierwszym składzie właśnie z Rakiticiem i będą grali na równym bardzo wysokim poziomie, tak ze ta dwójka bedzie mogła wyjść w najważniejszych spotkaniach np. środa liga mistrzów z Juve Rakitic, a w niedziele z Atletico Gomes . W przypadku transferu Coutinho, wątpliwe jest żeby Verratti przeszedł do klubu jednakże Włoch bardzo by się przydał naszemu zespołowi. W końcu swietnie rozgrywa, genialnie prowadzi piłkę, to zawodnik który potrafi grać od obrony do ataku, ma dobre podanie, bardzo by się przydał, sam nie wiem który bardziej. Jednak kiedy Verratti by przyszedł sadze ze któryś gracz musiałby odejść tzn. Rakitic, Gomes lub Rafinha. I teraz może być problem z miejscem w składzie dla dwójki Denis i Rafinha. Pierwszy z nich oczywiście, będzie mógł grać w słabszych meczach w lidze, ale mam nadzieje ze do końca przyszłego sezonu rozwinie się tak, ze będzie wchodził np. na 30 minut w ważnych jak z Sevilla czy nawet Realem. Drugi mimo tego, ze miał bardzo dobry sezon sadze ze może nie mieć miejsca w Barcelonie, chyba ze bedzie walczył z dwójka Rakitic, Gomes o miejsce, ale sadze ze to mało możliwe. Ale według mnie powinien on odejść do jakiejś Sevilli czy Valencii i tam pokazywać swoją klasę. Na DP oczywiście pewniakiem jest Busquets, ale ma on już chyba 28 czy 29 lat i nie wytrzyma on tylu meczów jak do tej pory, wiec powinien miec zmiennika. Na tą pozycje nie musimy nikogo kupować, ponieważ mamy Roberto, który rozwinął się bardzo na prawej obronie i tam mógłby się spisać świetnie w łatwiejszych meczach w La Liga. Jednak jeśli Roberto miałby grać na DP to musiałby przyjść wychowanek Bellerin, którego bardzo chce u nas zobaczyć. Mam nadzieje na jego transfer i zdrowa rywalizację między nim a Roberto. Wtedy prawa obronę mielibyśmy obsadzona genialnie. Jeszcze byłby Vidal na słabsze mecze w lidze. Na DP zmiennikiem tez może być Mascherano, nie wiadomo jak z nim będzie, ale chyba czas żeby odszedł jeszcze nie nadszedł. Powinien on zostać jeszcze sezon w Barcelonie, bo obecnie żadnego świetnego środkowego obrońcy na rynku nie widzę, który miałby przyjść do Barcelony. Potrzebujemy trzech świetnych ŚO jak właśnie Pique, Mascherano u Umtiti. Coś na podobe tego co jest w Realu (Pepe, Ramos, Varane). Jak dla mnie wielka szkoda, ze Bartra odszedł który by się przydał teraz w przypadku odejścia Mascherano. Pewniakiem do opuszczenia klubu jest Mathieu na pewno. Tez sadze ze warto zwrócić uwagę na młodego Jorge Mere, którego Gijon właśnie spada z La Liga. Barca mogłaby go ściągnąć, bo zapowiada się świetnie, a u nas by się rozwinął najlepiej. Na lewej obronie pewniakiem jest Alba, ale sadze ze nie potrzebujemy Theo, ponieważ Digne daje radę w nawet niezłych meczach co pokazał w zeszły weekend. Chociaż jeśli mielibyśmy miec zmiennika na LO, wolałbym żeby kolejny wychowanek Grimaldo wrócił do nas, on jest bardziej perspektywiczny niż Digne i mógłby grać w pierwszej drużynie. Wracając do linii pomocy brakuje mi obecnie takiej trójki Hiszpanów świetnie znających ligę jak Xavi, Sergio i Iniesta, dlatego tez chciałem bardzo powroru Thiago, ale to mało możliwe ze wróci, bo podpisał nowy kontrakt w Bayernie. Szkoda ze Asensio czy Isco nie możemy sprowadzić, bo uważam ich za dwóch najbardziej perspetywivznych Hiszpańskich pomocników. My niestety takiego nie mamy. Jeśli chodzi o bramkę to sadze ze Ter-Stegen spełnia pokładane w Nim nadzieje, ale nie mam pojęcia co u nas robi Cillesen, ten chłopak ma z 27 lat i nic nie gra. Lepiej byłoby kupić młodego Hiszpana który by się rozwijał lub sprowadzić Onane z Ajaxu, który przecież się u nas rozwijał. Na ataku MSN jest oczywiście nie do wymiany, ale ci piłkarze tez musza odpocząć i tez musimy miec na ważne mecze dobra drużynę. U nas problemem jest to ze jak jeden z trójki MSN ma kontuzje czy jest zawieszony to już z tym atakiem nie jest najlepiej. Z Realem grał Paco i jego gra w tak ważnym meczu najlepiej nie wyglądała. Strzelił pare bramek, ale powinien odejść, bo wyglada marnie. Bardzo się cieszę jeśli Deulofeu ma wrócić, ponieważ widzę w nim genialnego zmiennika pokroju Pedro za którym bardzo tęsknie. Będzie lepszym zmiennikiem jeśli chodzi o ważne mecze i te słabsze z ligowcami niż Paco na pewno. Warto podkreślić ze jest on zawodnikiem grającym na prawym jak i na lewym skrzydle co jest dla nas bardzo ważne. Kolejnym wzmocnieniem którego potrzebujemy jest napastnik, który wejdzie i strzeli bramkę jak Morata w Realu. Może dobra opcja byłby Sandro który zaliczył ogromny progres w zeszłym sezonie i który lepiej będzie sobie radził na skrzydle tez niż Alcacer? Sadze ze to jedyna dobra opcja z tych tanich. Tez szkoda ze Barca nie zapolowała na takiego zawodnika jak Jesus, który się podobno nawet nieźle sprawdza i jest jednym z najlepiej zapowiadających się napastników, na dodatek świetnie by do nas pasował. Krzywdzące dla nas by było gdyby Dybala odszedł w to lato z Juve do Realu, mam nadzieje ze za rok przejdzie do nas, a sezon pogra w Juve. Jeszcze mamy Turana, który dobrze gra, ale tez nie widzę dla niego miejsca w Barcelonie i wolałbym żeby odszedł. Jak wiemy Messi ma już swoje lata i niedługo może zejść z tak wysokiego poziomu, Wiec potrzebujemy dla Niego zmiennika. Może Dybala, Dembele? Albo obu w przypadku odejścia Suareza.
Wiec podsumowując powinni dojść na pewno: Bellerin, Coutinho, Deulofeu, Sandro (lub inny dobry napastnik)
Ewentualnie: Mere, Onana, Grimaldo, Verratti, Sandro, Dembele, Dybala
Odejść: Mathieu, Cillesen, Digne, Rafinha, Paco, Turan

0

Wiem ze to nie fifa. Ale gdyby jednak kupili przynajmniej tych 2-3 zawodników, których wymieniłem to by było dobrze. A chyba nie jestes Arda czy Aleixem, zeby za Nich sie wypowiadać. Co do Ardy, to nie gra on tego samego co w Atletico jeszcze dwa lata temu, nie jest tak pewny siebie jak tam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?