0

Teraz będą 1000 komentarzy bo Barca przegrała. Raz się wygrywa,raz przegrywa.
VeB!!!

0

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale Cesc zagrał słaby mecz:/

0

Ja też tak mogę zrobić.

Po 1 stronie pizza i po 2 stronie pizza. Wybrałbym tą która jest lepsza PROSTE:)

0

Oby to była prawda:)

Sanchez to bardzo dobry transfer.

Fabregas nie wiem czy wypali. Częste kontuzje i nie wiadomo w jakiej będzie formie. Ale na pewno się przydadzą jeśli dojdzie w ogóle do tych transferów.

0

Fajne ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?