wiktor 7
Dołączył/a: luty 2011
Wieś
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz będą 1000 komentarzy bo Barca przegrała. Raz się wygrywa,raz przegrywa.
VeB!!!
0
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale Cesc zagrał słaby mecz:/
0
Ja też tak mogę zrobić.
Po 1 stronie pizza i po 2 stronie pizza. Wybrałbym tą która jest lepsza PROSTE:)
0
Oby to była prawda:)
Sanchez to bardzo dobry transfer.
Fabregas nie wiem czy wypali. Częste kontuzje i nie wiadomo w jakiej będzie formie. Ale na pewno się przydadzą jeśli dojdzie w ogóle do tych transferów.
0
Fajne ;D