cholera jeszcze nigdy nie wygraliśmy z rubinem więć dzisiaj mecz ma range prestiżowego tak na prawde totalnych rezerw myśle że guardiola nie wystawi i będzie chciał zakryć plame z tamtego roku po porażce 1-2 na Camp Nou :>
cholera jeszcze nigdy nie wygraliśmy z rubinem więć dzisiaj mecz ma range prestiżowego tak na prawde totalnych rezerw myśle że guardiola nie wystawi i będzie chciał zakryć plame z tamtego roku po porażce 1-2 na Camp Nou :>
Komentarze
0
FELIZ NAVIDAD PARA TODOS CULES :)))))
0
ten zawodnik jest świetny na pewno się przyda Blaugranie !!:)))))
0
trzeba wygrać z rubinem i tyle nawet rezerwami powinniśmy ich ograć spokojnie a póki co ten rubin to nasza zmora i nie idzie nam granie z nimi
0
cholera jeszcze nigdy nie wygraliśmy z rubinem więć dzisiaj mecz ma range prestiżowego tak na prawde totalnych rezerw myśle że guardiola nie wystawi i będzie chciał zakryć plame z tamtego roku po porażce 1-2 na Camp Nou :>
0
FELIZ NAVIDAD PARA TODOS CULES :)))))
0
ten zawodnik jest świetny na pewno się przyda Blaugranie !!:)))))
0
cholera jeszcze nigdy nie wygraliśmy z rubinem więć dzisiaj mecz ma range prestiżowego tak na prawde totalnych rezerw myśle że guardiola nie wystawi i będzie chciał zakryć plame z tamtego roku po porażce 1-2 na Camp Nou :>
0
trzeba wygrać z rubinem i tyle nawet rezerwami powinniśmy ich ograć spokojnie a póki co ten rubin to nasza zmora i nie idzie nam granie z nimi