wilson4
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
galopujacy major. znasz sie na pilce jak swinia na gwiazdach. egozim messiego to twoja najwieksza brednia, ktora raczylas nam podac. egoizM:D haha, najlepiej grajacy zespolowo gracz barcy dzis to messi: najlepiej klepiacy, najlepiej asystujacy.
0
komentatorzy canal plus kompromituja sie od czasu do czasu swoimi wypowiedziami. zadna nowosc.
0
"mysle ze polowa z nas wykorzystalaby 2, 3 sytuacje"
po pierwsze kolego do takich sytuacji bys nie doszedl. eto'o zajebiscie wychodzi do pilek, szuka sytuacji, wiec nie gadaj farmazonow, bo nie masz pojecia o pilce.
0
barca kradnie
0
kmieciu90. ty jestes porazka. wiatry w barcelonie to po pierwsze, poza tym jak tyle 40 tys osob to malo to guti jest lepszy od xaviego.
0
"Patrząc na skutecznosć każdego z napastników,prawda jest taka,że gdyby Henry wykonywał rzuty karne,byłby obecnie liderem klasyfikacji Pichichi... "
nie przesadzaj. ile ma messi goli z karnych w PD? 2. eto'o? 2. zabierz im te bramki to i tak henry nie ma zadnego smiesznego krola strzelcow.
a poza tym skad wiesz, zeby wykorzystal te karne:].
zreszta podniecacie sie tymi golami, kto ma ile itd. jak hala dzieci. henry gra dobrze od jakiegos czasu i kazdy to powienien dostrzec.
0
jezeli ktos wierzy w to, ze messi przeszedlby do realu to ma nierowno pod sufitem. nie ma co nawet podawac zadnych argumentow, bo z calym szacunkiem siet2, ale kazdy kibic barcy, majacy chociaz podstawowe pojecie o tym co sie dzieje w klubie nie zacznie sie niepokoic wymyslami madryckiej prasy.
tyle w tym temacie.
0
w czwartek. na pewno.
0
soarq. po pierwsze to ty jestes toporny a nie henry. na pelnej szybkosci jak chce mija obroncow takiej numancii, co przy jego wzroscie jest nie lada wyczynem i uwierz mi, ze do tego sezonu jest fizycznie przygotowany bardzo dobrze.
i najlepszy twoj wniosek - messi jest bez formy. 7 bramek w styczniu (kilka decydujacyh jak z osasuna, otwierajacych wynik spotkania itd.) plus kilka asyst i genialna wspolpraca z alvesem i pozostalymi partnerami. powinienes dostac bana za glupote.
a eto'o sie rozluznil, stad jego zmarnowane szanse.
0
czemu w skrocie nie ma pokazanych setek eto'o?:D
tych jego nietrafien w pilke i wypuszczen pilki do bramkarza w 1x1
to bylo najciekawsze w tym meczu:]
0
hehe. zabawnie sie czyta niektorych. umiejszanie wkladu pepa itd. skad wy cholera wiecie co by bylo bez guardioli? najlepszy sklad niczego nie gwarantuje, o czym przekonalismy sie sezon temu, gdzie mimo wielu kontuzji i tak mielismy w kazdym meczu zawodnikow, ktorzy bez wiekszych problemow powinni roznosic w pyl villareal, czy inne valencie.
wiec zastanowcie sie co niektorzy zanim napiszecie takie bzdury. prorocy sie znalezli. eksperci. troche pokory.
0
wymienmy messiego za gutiego.
a tak w ogole to zastanawiam sie po co madryt rozpetal szum o sprowadzenie messiego, skoro maja robbena. hala robben to najlepszy skrzydlowy na swiecie, bo mowi tak marca, hala dzieci, kibice realu i ten ich nowy prezesik.
robben jest bardziej miodzio od leo, tak jak guti jest lepszym playmakerem od xaviego.
a tak juz serio to ciesze sie, ze laporta w koncu sie odniosl do cyrku jaki prezentuje druzyna ze stolicy, florentino perez i te ich smieszne mass media. i niektorzy rzeczywiscia wierza w mozliwosc wyciagniecia messiego z barcy. analogia do figo mnie rozwala:D
w moim miemaniu nasz prezydent powinien i tak zrobic to wczesniej.
0
skarzyl sie na bol czoroglowego prawego uda. czyli to samo miejsce gdzie mial zawsze kontuzje, wiec nie bagatelizowalbym tego newsa jak pare tu obecnych osob.
0
hehe. brawo dla sztabu medycznego za ta diagnoze.
niech trenuje z zespolem a nie lata do afryki, czy tam izraela.
0
skrot dawac!
:D
0
panowie redaktorzy macie problem z ocena meczu.
henry w pierwszej polowie byl statysta, nie szukal okazji, nie pokazywal sie partnerom. to go odroznia od eto'o, ktory dzisiaj mimo fatalnej skutecznosci byl bardzo ruchliwy i aktywny. jednak delikatny opieprz za marnowanie sytuacji jak najbardziej kamerunczykowi sie nalezy. druga polowa titiego poprawna - nareszcie udalo mu sie pare razy sciac do srodka, bo te jego klasyczne zejscia do lewej strony niezle potrafia frustrowac. za swietne podanie do eto'o przy drugiej bramce nie trzeba go chwalic. sami widzieliscie. choc i tak twierdze ze i ten gol w najwiekszym stopniu jest zasluga messiego.
leo byl klasa sam dla siebie. zdecydowanie najlepszy w naszym zespole. i nie chodzi o sama bramke. gral rewelacyjnie , a moja teza ( ze to od niego uzaleziona jest nasza szybka, kreatywna gra ) powoli przestaje byc tylko teza, a staje sie oczywistym, niezaprzeczalnym faktem.
a jak czytam niektorych ponizej o jakis niepotrzebnych dryblingach messiego - to rodzi sie we mnie wspolczucie dla ich krotkowzrocznosci i infantylnosi postrzegania pewnych zjawisk.
zespol jest poukladny, nie widac zadnego chaosu, a nasza obrona zespolowa opanowana jest niemal do perfekcji i niedlugo stanie sie niedoscignionym wzorem. zaskuje mnie to, ze prawie wszystkie tzw. niczyje pilki ( po roznych przypadkowych zagraniach, odbiciach pilki) staja sie lupem naszych zawodnikow. nasi gracze sa swietnie ustawieni.
zeby nie bylo tak pieknie to dodam, iz trzeba jeszcze popracowac nad wymiennoscia pozycji. ale to inna kwestia. jak na razie rozkoszujmy sie nasza sytuacja w tabeli. pomijajac przewage punktowa, swietnie wyglada nasz bilans bramkowy: 36-8. naprawde jest to mile dla oka.
0
bedziemy w komfortowej sytuacji po zwyciestwie. nie trzeba bedzie ogladac sie na rywalu tylko konsekwentnie grac swoje. ciekawe jak uksztaltuje sie tabela przed najwazniejszymi meczami - z sevilla, valencia, realem. oby ewentualne gorsze wyniki z ta trojka pozwolily nam utrzymac fotel lidera. choc nie ukrywam, ze zwyciestwa po 5 -0 z takimi valladolidami, czy almeriami nie dadza mi takiej satysfkacji jak zdobycie 7pktow w wyzej wymienioncyh spotkaniach
0
jak zwykle sie nie myli. johan:*
0
"chcialbym tylko przypomniec ze Laporta chcial sprzedac Eto'o nie z powodu slabej postawy na boisku a z powodu zachowania zawodnika,"
nieprawda. samu mial odejsc tylko i wylacznie dlatego, ze stwierdzono, iz druzyna zakonczyla pewien cykl i konieczna jest rezygnacja z zawodnikow, ktorzy tworzyli trzon druzyny przez kilka wczesniejszych sezonow.
zachowanie zawodnika nie mialo nic do rzeczy. za duzo naczytaliscie sie chyba pana wolowskiego, czy steca, ktorzy nie maja pojecia o hiszpanskiej pilce.
zreszta predzej sklanialbym sie do tezy, wg. ktorej eto'o mial odejsc wlasnie ze wzgledow sportowych, a ciezko praca na treningach udowodnil pepowi, ze nikt inny jak on nie nadaje sie na szpice w systemie 4-3-3. guardiola osobiscie bardziej od czarnuszka preferowal adebyora, czy drogbe.
0
jakie dwa tygodnie? 6 tygodni. i to najsmutniejsza wiadomosc tego dnia. nasi mogliby przegrac byleby iniesta zagral w gran derbi.
0
ty tez mnie smieszysz damienveb. istotny jest styl i wywiazywanie sie z zadan taktycznych - jezeli z przodu zaczniemy grac swoje bedzie wynik. trzeba zlapac rytm i odwaznie zaatakowac okolice 16tki. brakuje tam zrozumienia.
i nie krzyczcie notorycznie VeB. tak jak hala dzieci powtarzacie bezsensownie ten slogan. hala madrid, veb - zygac sie chce
0
sk1n3r
po co gadasz glupoty. gramy poprawnie, dobrze rozgrywamy pile w 2 linii. brakuje w polu karnym blysku, ruchu, dynamiki i odwagi - te atrybuty gwarantuje messi z eto. ale nie ma co ich jeszcze wprowadzac, tylko odpowiednio ustawic hleba, henryego i bojana. pilkarsko ta trojka prezentuje sie dobrze - maja odpowiednie umiejetnosci by rozstrzygnac ten mecz na nasza korzysc, jednak brakuje im zgrania i pewnosci siebie.
wiec nie zachowuj sie jak hala dziecko
0
polecam ustream
0
guardiola nauczy go rozsadku. chlopak ma talent, a nasz sztab techniczny oszlifuje ten diament. del nido sie wkurzy, ale olac go;]
0
rece precz
0
Edit: jeszcze jedno przekleństwo i ban na del nido;p
0
super;]
0
kreatywny riquelme:),a to dobre
0
messi czy strzela czy nie strzela, zawsze jest najlepszym zawodnikiem na boisku;]
0
keita bedzie pierwszym, zobaczycie;]