11

Oglądam każdy mecz Barcy. Nie jest tak jak Ty piszesz że po dwóch złych meczach kibice chcą zwolnić Valverde. Tych meczy było wiele. Wolne tempo gry, defensywy styl, nuda na boisku i wyrachowanie. To są główne cechy spotkań w tym sezonie. Zaznaczmy też że fakt że Barca dotarła do 1/2 LM mydli oczy. Dlaczego? Już od Lyonu były problemy. 0-0 w pierwszym meczu i nerwówka w pewnym momencie w rewanżu. Dwumecz z United. Zachowawcza gra w Manchesterze i ogrom farta w pierwszym kwadransie na własnym boisku. Gdyby Manchester United był skuteczny to nie wiem co by się działo. To samo z Liverpoolem. Fart na Camp Nou, Messi nas uratował w tym meczu. Liverpool już u nas zdominował grę a u siebie tylko to potwierdził. Wynik pierwszego meczu był skrajnie niesprawiedliwy. Przypominają mi się też mecze w Hiszpanii np. ten z Realem gdy oni prowadzili grę a my strzelaliśmy. Ten sezon pozostanie mi w pamięci jako nudna Barca. Jak Valverde mógł zamienić tak efektownie grająca Barcelonę w grupę stojących w miejscu piłkarzy którzy grają na alibi które na nazywa się Lionel Messi? Ten styl grania jest nie do zniesienia. Kibicuję Barcelonie od 20 lat i tak nudnego stylu nie pamiętam. Wyniki fałszują rzeczywistość w której znalazła się blaugrana. Nudna gra i słaby zarząd który wydaje miliony niczym Real Madryt. Kiedyś mawiało się że Real kupuje a Barca wychowuje. Teraz nie różnimy się niczym od nich, City czy PSG. Taki Xavi czy Iniesta przy dzisiejszej polityce nie pograliby. Przepraszam że się rozpisałem ale ten trener i ten zarząd budzi we mnie ogromną frustrację.

2

Bonano, Arnau, Dutruel, Reina. Było kilku przed Victorem którzy byli bardziej elektryczni:D Dla mnie Valdes w swoim najlepszym czasie to była klasa światowa.

5

Z całym szacunkiem i sympatią dla Pique, Puyol był o klasę lepszym obrońcą. Pique to światowa czołówka ale Puyol to czołówka obrońców wśród legend tej dyscypliny. Za czasów Puyola i Pique mieliśmy najlepszy środek defensywy na świecie. Problemy się zaczęły się gdy liderem obrony miał zostać sam Pique. Nasza defensywa już nigdy była tak dobra jak za Carlesa i Gerarda grających razem.

3

Komentarz usunięty

1

Sergiiiiiiii Robertooooo! Czemu Barca nie gra z takim pazurem zawsze? 4-0!

0

Powiedzieć to jedno, udowodnić to drugie. Który zawodnik w ostatnich latach udźwignął ciężar porównywań? P.S. 3-0!!!!!!!!!

3

Ja w nim widzę Xaviego. Oczywiście na ten moment daleko mu do klasy i poziomu generała ale swoimi ruchami, prezencją oraz utrzymywaniem się przy piłce przypomina mi do złudzenia Xaviego. Wg mnie Barca powinna budować pomoc wokół niego.

2

Z tym strzelaniem w Valencii to gruba przesada. 30 goli w 5 sezonów to " tak średnio bym powiedział"

1

nie jestem żadnym ekspertem. Korzystam poprostu z opcji na tej stronie w której można się odnieść co do ocen. I co najważniejsze to użyłem zwrotu WG MNIE i poprostu chciałem podzielić się z redakcją i użytkownikami swoja opinią. Bo nie trzeba się zawsze zgadzać z redakcją. A podważyłem te oceny ponieważ Messi miał najwięcej udanych dryblingów ale także strat. Co do tych udanych dryblingów to jest logiczne że miał ich najwięcej gdyż co akcje próbował kiwać ale w sytuacjach niepotrzebnych. Skoro już nawiązujesz do ważnych meczy to ja odbije piłeczke. Messi swoimi licznymi zbędnymi dryblingami ryzykował kontuzje a przecież to ważny miesiąc. Leo ma 7 a Roberto który na DM zrobił wszystko co musi zrobić DM ma 6? Wg mnie niesprawiedliwe. Pozdrawiam

1

Zgadzam się w stu procentach!

46

bardzo ale to bardzo rzadko się udzielam( ok 3 wpisy od 5 lat) no ale teraz już nie wytrzymałem! Messi 7? Roberto6? Przepraszam ale oglądaliśmy ten sam mecz? Messi CO AKCJA strata. Chociaż uwielbiam go to trzeba kategorycznie zaznaczyć że grał samolubnie i nieudolnie. Oprocz gola i podania do Pedro nic nie pokazał. Tylko tracił. Zazwyczaj na tej stronie są podane udane dryblingi i straty, lecz nie tym razem... Sergi Roberto, DM w tym meczu, przerywał groźne akcje, był agresywny( w końcu ktokolwiek z Barcy ma jaja! I nie kładzie się po muśnięciu z kępką trawy), rozgrywał, nie tracił, cóż więcej chcieć od DM? Brak kluczowych podań? Busi również nie zalicza takowych. Wg mnie oceny do poprawy. VeB Visca el Rivaldo!

0

jak czytam te wszystkie komentarze o tym ze "barca produkuje a real kupuje" to nie rozumiem po co takie spory przeciez to wladze wydaja pieniadze nie Wy?! co z tego ze barca wyda mala kwote na zawodnika a real wieksza? czy to was tak dotyczy ze sie tak szczycicie owym wydarzeniem? przeciez nie wazne ile dali za goscia wazne co gra, jak maja kase to niech wydaja ile chca nawet po 200mln. zreszta my tez wydajemy baaardzo duzo kasy. ale czy to wazne? czy ogaldajac mecz i gre barcy widzicie mlny biegajace po boisku?ktos tam napisal ze nie wie jak to mozna kibicowac realowi ktory wydaje duzo kasy. a ja Ci odpowiem choc kibicuje Barcelonie. otoz kazdy klub ma swoja historie i jak wiesz prawdziwy kibic kibicuje na dobre i na zle a kiedys to real dyktowal warunki na boiskach swiata a ze teraz maja kryzys to nie znaczy ze maja opuscic swoj klub bo jak siegniemy glebiej do naszej pamieci(sezonowcow to nie dotyczy) barca jeszcze pare lat temu miala niezly okres ogromnej posuchy trofeowej, nawet gdy grali tacy zawodnicy jak rivaldo kluivert to bardzo byla przytlaczana przez real przez bardzo dlugi okres. a gdy przyszedl r10 i wyniosl barce na wyzyny to po paru latach swietnosci barca znow musiala uznac wyzszosc realu na cale 2 lata. teraz top my pamnujemy 2 lata ale 2 lata to nie jest wiecznosc, pamietajcie ze kiedys barca bedzie musiala skapitulowac i co wtedy? a jak gracze z cantery nie beda juz tacy utalentowani? skonczy sie pokolenie mistrzow? wtedy to barca bedzie kupowac i wtedy bedzie drugim realem? transfery sa rzecza ludzka. kazdy je przeprowadza w wiekszym lub mniejszym stopniu. mamy to szczescie ze w dzisiejszych czasach mozemy polegac na canterze lecz nie zawsze bylo tak rozowo, kibice Barcy pamietajcie o tym i szanujcie odwiecznego rywala nawet jak oni nas nie szanuja(choc wiem ze prawdziwi kibice maja do Barcy respekt). sory za komentarz w wielkosci artykulu ale naprawde rzadko sie wypowiadam to moj 2 raz w ciagu 3 lat odwiedzania strony. VeB!

0

http://www.fcb24.com/news/toure-odejdzie-do-manchesteru-city-53aa8253fa8f48b6adf6ccf6aaffbd9e.html?

no i stalo sie, tracimy najlepszego dma na swiecie dzieki zapatrzonemu w sergio-guardioli. jezeli potwierdzi sie ta informacja oficjalna wiadomoscia na stronie barcy to znaczy ze zrobilismy blad jak real gdy sprzedal makalele i w zasadzie od tamtego czasu real przestal byc w zasadzie taki mocny...z nami moze byc podobnie choc mam nadzieje ze nowy zarzad wymysli jakas opcje w zamian. sergio nie dosrosl jeszcze do bycia glownym dm w barcelonie nie jest tak kreatywny jak toure a transfer fabregasa nie zalatwi sprawy bo przeciez to nie jest dm. oj biada nam biada

0

przepraszam jednak to nie to.

0

Henry1991

to piosenka z filmu "Gladiator" musisz znalesc track liste i poszukaj na youtube albo wpisz w google cos w stylu gladiator song i powinienes znalesc tym bardziej ze ta piosenka jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych z tego filmu. pozdro

0

i gdzie sa Ci co tylko narzekaja ibra to ibra tamto???? VeB!

0

sttutgard bardzo madrze porusza sie po boiskuale przedewszystkim gra agresywnie i presingiem. barca gra bez zaangazowania ale mysle ze pep w przerwie powie pare ostrych slow i powinno byc dobrze. sergio badz yaya do zmiany, dwoch dm przy niekorzystnym wyniku to za malo aby przeforsowac obrone. iniesta na skrzydle niewidoczny dlatego iniesta za sergio do srodka a sergio za henryego badz pedro. marwuez ogarnie sie w przerwie gramy dalej. przed meczem powiedzialem dzis kumplowi ze bedzie 1-1 i taki wynik bylby dla barcy jak zloto

0

Zielony164 to obejrzyj filmik i powiedz:)http://www.youtube.com/watch?v=NW 1O3M0ru5w&feature=player_embedded

0

Hulk z FC Porto

0

sory ze pisze komentarz jeden pod drugim ale zapomnialem czegos napisac. czy nie wydaje Wam sie ze Hulk nie przypomina bylego gracza Barcy Rivaldo? wg mnie bardzo a kazdy wie ile Rivaldo kiedys znaczyl dla Barcy.

0

Moim skromnym zdaniem Jeffren powinien jak najszybciej uciec na wypozyczenie do innego klubu z PD. Pedro jak narazie jest zmiennikiem Henry'ego i co jak co ale sie z tego zadania swietnie wywiazuje, powiem wiecej gra lepiej od Henry'ego. Henry zagral jedno spotkanie na wysokim poziomie ale to jeszcze niczego nie oznacza sezon jest dlugi. Wielu pisze w komentarzach aby sciagnac Fabregasa i Silve, jednak przy dzisiejszym dzialaniu txikiego to raczej nie mozliwe i w sumie to dobrze. po Co nam Cesc? jest mlody dos santos, alcantara i gai. oni maja w przyszlosci zastapic xabiego. Faktem jednak jest ze lewa strona musi zostac wzmocniona i jest idealny zawodnik do Barcy na ta pozaycje. Henry juz powinien odejsc po sezonie a w jego miejsce Barca powinna zakupic moim zdaniem fenomenalnego Hulka z porto. ogladalem jego pare meczy i jest naprawde swietny i na pewno latwiej mozna go sciagnac do klubu a nizeli silve. a oto filmik abym nie byl goloslowny. obejrzyjcie do konca a powinien Was porwac za soba Hulk:)VeB

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?