0

a sory moj blad. nie musze sprawdzac na jakiej pozycji graja mam skald w jednym palcu ale z ta kontuzja zle uslyszalem

0

pszepasc pszeciesz...haha brozek ma jakis uraz kto bedzie strzelal? barca napewno zaatakuje od 1 minuty. pewne strzela cos w pierszych 10min:)

0

wisla nie dysponuje taka kasa jaka barca wklada w sama murawe:D

0

witamy wodzu spowrotem:)

0

barce kocham abrdziej niz wisle ale patriota ejstem trzymam kciuki za wisle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?