O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Adriano gra w tym sezonie lepiej niż Alba, czemu miałby odchodzić? Co chcesz od Pinto? Przecież to bardzo solidny zmiennik, związany z klubem od wielu lat, lubiany przez kibiców i piłkarzy, wprowadza w szatni luzacką, fajną atmosferę. Bez sensu ściągać kogoś z zewnątrz, Te Stegen wystarczy. Xavi też się jeszcze przyda. Powinna być tylko zmieniona jego rola w drużynie. Nie powinien być traktowany jako zawodnik piewszej 11, a jako zmiennik.
Ogólnie skład na następny sezon widziałbym mniej więcej tak:
Ter Stegen/Pinto - Montoya, Bartra/Pique, TRANSFER/Mascherano, Adriano/Alba - Iniesta/Rafinha, Busi/Song, Cesc/Xavi - Neymar/Pedro, Messi, Alexis/Deulofeu.
Ewentualnie Messi z Neyem grają po bokach, na środek ściągamy kogoś pokroju Diego Costy.
Dos Santos, Affelay, Tello, Ceunca - out.
Puyol na trenera.

0

A ja powiem tak:

W du** mam to, co studiujecie i kim Wy w ogóle nie jesteście, bo news ten dotyczy porównania Messiego z C. Ronaldo.

Tak więc wracając do meritum: każdy z nich ma swój styl. Moim zdaniem jednak to Messi jest bardziej skuteczny i efektywny, a to powinno liczyć się przede wszystkim.

0

Macie może jakiś dobry link do skrótu meczu Inter-Tottenham?

Bo z chęcią zobaczyłbym Bale'a i to co on robił z Maiconem ;)

0

Nie powołali go na mundial i odpadli w ćwierćfinale - GRATULACJE DUNGA!

0

Po co nam Javier?

Mamy Sergio i Keite, starczy.

Zobacz wszystkie

0

Thiago musi grać, ale nie w meczu decydującym o mistrzostwie.

Moim zdaniem to jeszcze za wysoko dla niego, nic mu nie ujmując.

0

Ramon,

Lucio gra ostro, ale skutecznie, tak samo Samuel.

Niestety, ale ci dwaj spisali się dzisiaj na medal, wyłączyli Ibrę.

Cambiasso czyścił przedpole, Maicon bok Pedro nie ma gry.

0

VISCA EL BARCA!

W tym miejscu należy też wspomnieć o Realu - sympatią to ja ich nie darzę, ale szacunek mam. Gratuluje walki do samego końca, dzięki Wam La Liga była ciekawsza ;) Szkoda, że tylko te dwie drużyny tak naprawdę liczą się w Hiszpanii, od czasu do czasu ktoś się dołączy, ale powinno być tego więcej.

Chciałbym, żeby kiedyś La Liga była wyrównana tak, jak np. Serie A w Brazylii - tam dobre 10 zespołów walczy co roku o mistrzostwo ;)

0

Haha, brawo Malaga ;)

0

Nie wiem czy oglądamy ten sam mecz, ale jak Ibra gra lepiej od Messiego to ja pozdrawiam serdecznie.

Będzie ciężko, ale cały czas wierzę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?