0

przecież Odeegard był najlepszym zawodnikiem Heernveen w tym sezonie

0

jakoś nie chce mi się wierzyć, że real da mu 7mln kontraktu. U nich drabinka płacowa jest jasno określona. Nie złamali jej dla Mbappe to nie złamią jej dla jakiegoś Rodrygo

0

a nie widzisz, że w tej sytuacji Van Dijk popycha Ramosa na Kariusa?

0

serio?
Ter Stegen grający świetny sezon nie ma być pierwszym bramkarzem tylko Neuer, który zagrał aż 3 mecze!!!

3

Mam pytanko: czy znane są już daty meczów o Superpuchar Hiszpanii? Będę na początku sierpnia w pobliżu Barcelony i chętnie bym się na mecz wybrał

2

proszę bardzo :D trochę więcej niż Ter Stegen https://ibb.co/ewBL6c

12

Jeszcze niech zagrają na Antarktydzie, aby pingwiny sobie popatrzyły

0

niby fajnie że odchodzi za tak duże pieniądze, ale kogo my za niego kupimy?
Coutinho którego Klopp nie puści? Dembele który mówił że zostanie w BVB?
znając naszych skautów zostaniemy tylko z Deulofeu

3

Niektórzy grają długo w jednym klubie np.: Marcelo już 10 lat gra w Realu

0

Morata często ratował Realowi punkty, a Vallejo świetnie sobie radził w Eintrachcie, więc ich obecność jest tu zasłużona.
Co do Paco i Gomes: Paco można jeszcze zrozumieć, bo czasami się dobrze pokazał, ale Gomes to jakiś żart

3

Akurat sędzia w meczu Villarrealu z Realem dał też dwie bramki dla gospodarzy - asysta ręką i spalony.

0

I tak jakby sędziowie to odgwizdali to Barca a by miała +4pkt czyli i tak -4 za Realem (jak wygra zaległy mecz)

0

na 173 dziennikarzy aż 137 postawiło Ronaldo na pierwszym miejscu. Nawet Argentyna dała go na drugim.
Taka deklasacja pokazuje, że wg prawie całego piłkarskiego świata to on zasłużył na tę nagrodę.
Swoją drogą niekotrzy dziennikarze nieźle odlecieli: Vanuatu - Vardy na pierwszym,
rep. Zielonego Przylądka - Patricio, Bale, Pogba

0

Buffon-Carvajal, Ramos, Pique, Pepe-Kroos Modric de Bruyne - CR7 Messi Suarez/Griezmann

0

ciekawe, bo przedstawiciel Jesusa spotkał się też z Realem.

0

Póki co Real oferuje klauzulę 24mln, czyli tyle co Barca.

0

I Real i Barca mają podobno wpłacić za niego klauzulę 24 mln.
Tylko, że Real daje mu lepsze warunki, więc pewnie tam trafi.

0

Po czym sądzisz, że wolę Real?
Chodzilo mi o to, że u nich Pepe czasami ma jakieś wybryki, a w najlepszym klubie naszej Barcie to Pique czasami cos napisze na Twitterze

0

U nas Pique, tam Pepe i się wyrównuję ;)

0

Miesiąc temu to Real się nim interesował, a teraz oczywiście Barca jak papuga też musi.

0

Zobacz, że tak naprawdę przez kilka lat i Barca i Real trafiają a podobnych poziomem (wg rankingu Uefa) przeciwników

0

dla tych którzy myślą, że Real trafia na łatwiejszych rywali niż nasz klub polecam przeczytać ten artykuł.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=65435

0

Bardzo ładna gra Realu, HALA MADRYT

A tak serio to wyrównane spotkanie ale Ramos już powinien wylecieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?