0

Przepraszam virus , podróbki ale chyba ta strone nie jest po to by sie wymądrzać nie ??

0

mam pytanie niewie ktos za ile koszulki moga sie pojawic na allegro ?? wiem ze podruby ale tansze a zycie studenckie wiec sami wiecie :D

0

Witam mam pytanie wie ktos gdzie moge znalesc chociaz zdjecia tych koszulek w ktorych wyszli zawodnicy na fieste??

0

Ja mysle ze pierwsza 11 bedzie taka : Valdes, alves ,puyol, pique ,abidal yaya, xavi , Iniesta, Messi, Bojan, Pedro

0

mam pytanie wiecie moze czy jest planowana w Krakowie wystawa??

0

Wal*nie Gru*hy ::D:D:D:

0

Jest jakas fajna zapowiedz meczu na necie ??.

0

Kurde cos nie idzie .... oby zatrybilo jak najszybciej a oceny zostawcie trenerowi on chyba wie to najlepiej

0

jestem kibicem barcy ale bede sie cieszyl gdy strzeli nam bramke :)

0

SMiech z tym calowaniem herbu wspomnicie moje slowa bedzie duzo problemow przez niego ja zostawil bym naszego etoo duzo bardziej pasowal do stylu gry

0

SMiech z tym calowaniem herbu wspomnicie moje slowa bedzie duzo problemow przez niego ja zostawil bym naszego etoo duzo bardziej pasowal do stylu gry

0

Jestem kibicem barcy ale to co ona zrobila to jest porazka pozbyla sie prawdziwej maszyny do strzelania bramek ibra tez jest dobry ale to calkiem inny czlowiek moim zdaniem to jest wielki nie wypal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?