18 listopada 2009, 16:14
0
Ciekawe na kogo trafi Real? :-D
30 sierpnia 2008, 11:19
Trzeba zacząć sezon od pewnego zwycięstwa, w końcu prawdziwy debiut Guardiolii. Visca El Barca!
20 sierpnia 2008, 16:39
pojęcie "lepszy" jest pojęciem względnym. PS: Sciah jest dziwnym człowiekiem...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ciekawe na kogo trafi Real? :-D
0
Trzeba zacząć sezon od pewnego zwycięstwa, w końcu prawdziwy debiut Guardiolii.
Visca El Barca!
0
pojęcie "lepszy" jest pojęciem względnym.
PS: Sciah jest dziwnym człowiekiem...
0
Ciekawe na kogo trafi Real? :-D
0
pojęcie "lepszy" jest pojęciem względnym.
PS: Sciah jest dziwnym człowiekiem...
0
Trzeba zacząć sezon od pewnego zwycięstwa, w końcu prawdziwy debiut Guardiolii.
Visca El Barca!