Hadim --> jesli Ty uważasz ze 75% kibiców Realu to sezonowce to ja mogę stwierdzić ze 80% kibiców barcy to sezonowce... sądze ze to jednak własnie Twój ulubiony klub ma wiecej sezonowców :P pozdro i HM!
Hadim --> jesli Ty uważasz ze 75% kibiców Realu to sezonowce to ja mogę stwierdzić ze 80% kibiców barcy to sezonowce... sądze ze to jednak własnie Twój ulubiony klub ma wiecej sezonowców :P pozdro i HM!
Komentarze
0
Hadim --> jesli Ty uważasz ze 75% kibiców Realu to sezonowce to ja mogę stwierdzić ze 80% kibiców barcy to sezonowce... sądze ze to jednak własnie Twój ulubiony klub ma wiecej sezonowców :P pozdro i HM!
0
Biała Gwiazda Jazda Jazda Jazda :) mam nadzieje ze wygracie Beitarem i powalczycie z fcb...
0
Biała Gwiazda Jazda Jazda Jazda :) mam nadzieje ze wygracie Beitarem i powalczycie z fcb...
0
Hadim --> jesli Ty uważasz ze 75% kibiców Realu to sezonowce to ja mogę stwierdzić ze 80% kibiców barcy to sezonowce... sądze ze to jednak własnie Twój ulubiony klub ma wiecej sezonowców :P pozdro i HM!