wojtas19a1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to Fifa nałożyła karę a nie Uefa więc Twoje żale są tak bez sensowne jak polityka Rosella xD
0
Ja ty tylko pisze obiektywnie (mam nadzieje) kto mial lepszy rok a co za tym idzie powinien wygrac ZP biorac pod uwage tylko kryteria czysto pilkarskie a wiadomo ze glosuja tak jak im sie podoba i co raczej bez sensu na kogo im sie podoba. Nie zale sie ze jest tak a nie inaczej ale stwierdzam fakt ze life is brutal :D
0
Czy osoby piszące że Ronaldo zagrał tylko dobre dwa miesiące dawno były u lekarza??? Rozmawiamy o jednym z dwóch najlepszych piłkarzach świata i on razem z Messim grają na takim poziomie i ładują tyle bramek że nazwanie jakiegokolwiek miesiąca w ich wykonaniu słabym jest nie na miejscu ( oprocz pazdziernika dla Messiego ale to kontuzje wiec ciezko oceniac). Powiedzmy sobie szczerze i wprost ze Portugalczyk caly rok mial lepszy od Argentynczyka i zadne gadanie ze Messi ma kontuzje tego nie zmieni bo gdybac to sobie mozna, nie wiadomo czy by zastukal bez niej duzo bramek bo rownie dobrze moglby miec znizke formy i taki miesiac jak pazdziernik w lidze. Juz chyba kazdy to przyznaje ze Złota Pilka to nagroda indywidualna a pod tym wzgledem Ronado bije Messiego w tym roku na glowe, bez spin ze Messi kontuzja czy ze Ronaldo tylko dwa miesiace, co to ma zwiazanego z tym skoro walnal prawie 70 bramek przy okolo 45 Messiego i co ma do tego jego kontuzja? Jak nie gra to wiadomo ze nie moze wygrac bo jaka logika by w tym byla? Messi ma najwieksze umiejetnosci wiec ZP? Nie mial jak ich pokazac wiec jego problem. Taka prawda. Pozdrawiam kazdego kibica obu druzyn i wnosze o obiektywizm :D
0
To tylko moje zdanie co do tego kto powinien wygrać tą nagrodę. Ty masz inną opinię i ja to szanuję, więc Ty uszanuj mają. A tak wgl to według mnie Francuz powinien wygrać, ponieważ po 1 wygrał wszystko a to trzeba uwzględnić a po 2 to miał tych 20 bramek i chyba ze 30 asyst więc statystki równie okazałe. A co do Twojego przykładu to tak samo w ostatnich latach Barcelona grała kapitalnie a nagrody zdobywał Messi a nie Barcelona, więc to jakby nie ma sensu.
0
Jak dla mnie powinien wygrać Ribery, ponieważ miał naprawdę fantastyczny sezon indywidualnie jak i drużynowo. Co do Ronaldo i Messiego to naprawdę nie nudzi Wam się obrażanie jednego lub drugiego? Dla mnie jako kibica Realu jak i po prostu kibica piłki nożnej niesamowite jest jak oni się nakręcają. Ja Messiego podziwiam za to, że jest genialnym zawodnikiem. Nie wiem, czy najlepszym, ale nie ulega wątpliwości, że genialnym. Co do Cristiano to, również jest fantastycznym grajkiem i każdy musi to przyznać tak samo jak z Messim. Ale naprawdę nikt nie zauważył, że gdyby nie jeden drugi by nie był taki dobry? Kiedy Messi dostał się na sam szczyt tylko jeden Ronaldo próbuje Go obalić i to jest piękne. Rywalizacja. Portugalczyk z każdym sezonem staję się coraz lepszy a więc Messi by pozostać na szczycie musi również stawać się coraz lepszym dzięki czemu mamy według mnie dwójkę najlepszych piłkarzy w historii. Nie najlepszego i tego drugiego tylko obu najlepszych :) Gratki dla kibiców Barcy jak i Realu :D
0
tigerer
Dobrze to ujoles :D Ale tak na serio to jednak naprawde proponuje zobaczyc ten dokument bo jednak duzo daje w postrzeganiu Ronaldo i nawet ci ktorzy nie przepadaja za Cristiano zmienia troche swoj punkt widzenia pomimo ze portugalczyk na boisku jest czesto wkurzajacy chociaz to sie poprawia z czasem to warto zobaczyc jaki jest prywatnie i dopiero wtedy mozna go oceniac.
0
tigerer
Wiesz ja to rozumiem tylko bardzo duzo krytycznych slow padlo w kontekscie zycia prywatnego dlatego zapropnowalem zobaczenie tego filmu bo duzo pokazuje i dla nie jednego juz zmienil punkt widzenia na Ronaldo.
0
Troche tu duzo klotni kibicow Realu i Barcy o charakterze Ronaldo... Jedni maja swoje racje a drudzy swoje.Jako ze obserwuje Ronaldo od kilku lat i jestem jego fanem to proponuje dla kibicow Barcy zobaczyc film dokumentalny z zycia Ronaldo. Tam sie duzo rzeczy dowiedza bo jak pisza ze Cristiano rozbil samochod za 500 tys to mi cisnienie skacze... co ma wypadek do tego jaki jest dla innych osob ...
0
Troche bezsensowny news bo skoro w przepisach jest mozliwosc grania na takiej murawie to czego sie czepiaja zawodnicy... Chyba normalne ze probuja napsuc krwi Barsie a skoro jest to bez łamania zasad to nie ma do czego sie przyczepic.
0
Sorry ze moze zle sie wyraze ale czytanie tych wypocin jest nie do zniesienia... a chodzi konkretniej o rumbryke "najgorsze"... Czy była taka analiza by pisalo tam cos o zlej grze Barcy a nie o sedziach,przeciwnikach czy innych rzeczach ktore przeszkadzaly Barsie...
0
Dla mnie troche ten artykul prowokuje i nie za bardzo ma na celu pokazanie ze Barca ma gorzej tylko Real ma lepiej... ale wrocmy do konkretow.Dla mnie lekka glupota ze strony starszych kibicow jest klocenie sie itp.Ja jako neutralny kibic bo jestem kibicem futbolu :D zauwazylem cos ciekawego a mianowicie to ,ze po meczu Barca vs Real i niezaliczonej bramce Ramosa czesc kibicow Barcy mowila ze wtedy nie wiadomo czy Real by wbil te 2 bramki.Ja to rozumiem ale to dziala w dwie strony.Tak samo teraz kibice Realu moga mowic ze nie wiadomo jak by sie potoczyly mecze dalej gdyby sedziowie sie nie mylili tak samo chyba kibice Barcy zapominaja ze w meczu z Osasuna sedzie rowniez odgwizdal spalonego dla Osasuny wiec tez jednak tu dla Barcy pomoc byla. Nie ma co sie klocic bo i tak wiadomo ze sedziowie w La Liga do najlepszych nie naleza :D Pozdro.
0
Powiedzmy sobie szczerze ze wczoraj najmilsze gesty byly z udzialem Carvalho z Puyolem i Ronaldo z Puyolem.Na luzie spokojnie sobie gadaja bez napinki.Widac ze Ronaldo juz dorosl i chyba musi to kazdy przyznac.Nie wykracza poza sport.
0
Bedzie musiala cos Barca wykombinowac na mecz na Camp Nou bo gdy wroci Di Maria to Real przy takie grze Ronaldo bedzie oboma skrzydlami nacieral i tego sie mozna chyba najbardziej bac z ich strony.
0
barca-fan
A gdzie jest napisane ze FIFA tak ustalila po szczerze to nie widze tego w artykule.Bez napinki po prostu niczego tu nie widze takiego.
0
No wlasnie o to chodzi ktos powinie ustalic jakie puchary sie powinny liczyc.Jedno jest pewne dyskusja bedzie trwala wiele razy:D
0
Jesli Barcelonie przyznaje sie tytuly miast targowych to dla Real powinni przyznac Trofeum Bernabeu...Taka prawda