wojtas_esz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no co wy, nie mowcie, ze sami takich sztuczek na podworku nie robicie :)). a tak na serio to mega egoista... nie wiem czy do Barcy by pasowal.
0
popatrzcie jakie piekne by było wygrac LM drugi raz z rzędu i to do tego na boisku Realu... ale nie wydaje mi sie to mozliwe, zapowiada sie niezwykle trudny, dlugi i ciezki sezon. do tego transfery Realu - nie wyglada to bardzo dobrze. mam nadzieje, ze Barca zdoła wygrać w najblizszym sezonie superpuchar Europy, puchar interkontynentalny i na koniec ligę hiszpańska. w nastepnej edycji LM stawiam na Chelsea, bo w koncu kiedys musza wygrac LM a od paru sezonow do tej pory sa tylko jej wielkimi przegranymi.
0
prawda, prawda i jeszcze raz prawda.
0
artykul ciekawy, no i brawa za poswiecenie niezwyklej ilosci czasu, zeby cos takiego napisac!
mi troszke brakuje tylko jednego - odniesienia tego wszystkiego, co napisales do aktualnej polityki transferowej Barcy, czyli po prostu - powinienes napisac (nazwiskami) jakich Barca powinna sciagnac wg Ciebie pilkarzy.
Laporta wyglada na myslacego goscia ;), wiec mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze w nastepnym sezonie i lawka bedzie wystarczajaco dluga :).
0
hahaha, bez Cesca Arsenal rozsypie sie jak domek z kart i Wenger dobrze o tym wie. mysle, ze nie pusci Fabregasa w tym sezonie, choc byloby to moim wielkim marzeniem.
0
Ferguson popelnil duzy blad, ze nie dawal grac Tevezowi caly sezon. A to, ze Carlos nie zostanie w MU to jest pewne, bo zwykle Ferguson nie pozwala sobie na krytyke i dwuglos we wlasnej szatni. Oby tylko Tevez nie wybral RM.
0
chyba oszaleli z tym transferem. skrajnie niekorzystny (doplacic 20 mln + Eto??), zreszta zlatan popsuje na pewno atmosfere z szatni, ten czlowiek nawet nie powinien byc brany pod uwage pod wzgledem kupna... VETO VETO VETO!!!
0
po prostu Henry wiedzial, ze z Arsenalem nic nie osiagnie i sie nie pomylil. nie tak predko, jak mysli Wenger bedzie tam druzyna na miare wygranej w LM. poza tym mam nadzieje, ze Cesc Fabregas wroci do Barcy za sezon-dwa a to bedzie oznaczalo koniec nowego pomyslu Wengera (budowanie mlodej druzyny pod Fabregasa).
0
Ribery do Barcy to bylby swietny transfer. czekam az stanie sie to rzeczywistoscia.
0
mam nadzieje, ze angole nie beda specjalnie chalasowac pod oknami i Barca spokojnie rozjedzie ManU w srode ;).
0
darkness -> 100% racji
poza tym
mnie nie dziwi, ze sedzia dostał ochronę. kto oglądał fabularyzowane filmy o huligaństwie stadionowym na wyspach w latach 70-80 to wie o co chodzi. fanatyczni kibole, mysle, ze niewiele sie w mentalnosci tych ludzi zmienilo od tego czasu. prawo maja wyjatkowo surowe, dlatego nie ma rozrob na stadionach. chociaż czytałem tez komentarze w prasie albo w internecie, ze w porównaniu z tym co się w Polsce teraz dzieje to Brytyjscy huligani to była amatorszczyzna ;). w kazdym razie WSTYD CHELSEA
0
bedzie rewanż za półfinał z zeszłego roku, czuje to w powietrzu. jesli Henry wroci do tego czasu do gry, bede juz tego pewien :))).
VISCA EL BARCA
0
NIE dla Ibrahimovicia, Ribery mi do Barcy jak najbardziej pasuje !
0
tylko nie on!!! talentu mu nie brak, ale jest strasznym egoista i rozwali ta druzyne!!! Ribery albo Villa powinni przyjsc na Camp Nou, ale nie Ibrahimovic!!