wojtekwojtkowski999
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Petković czy BENTO, BENTO CZY PETKOVIĆ!? Ja stawiam na Petkovica jednak a Wy??
4
@RomanHoffer i przede wszystkim nigdy nie porównuj się do innych :)
3
@RomanHoffer nie martw się.. Twoje życie jest wyjątkowe i na pewno Ci się uda zrealizować marzenia, plany :) cierpliwości i trzymam kciuki!
10
@okiemtypera_lucaxx95 ja uważam, że tak
1
@IronSanHybrid oczywiście masz rację... jest to wszystko chore..
0
refundowane leki są np na nadciśnienie cukrzyce itp. oczywiście podrożały i to jest dramat.. współczuję emerytom.. bo dużo leków też jest nierefundowanych...
1
@IronSanHybrid suplementy mój drogi są zawsze pełnopłatne bo suplement diety to nie lek :)
0
@jakub1906 jak można nie cierpieć wuji :D:D:D:D
0
Półfinały PK znowu będą losowane po ćwierćfinałach? Czy jest jakaś drabinka już?
3
Komentarz usunięty
0
Jakie macie zdanie na temat stópkarzy :D?
0
Komentarz usunięty
0
Czyżby Fernando Santos selekcjonerem :D?
0
@TR3YWAY ja mam kierowniczkę już od 5 lat w pracy i nie zamieniłbym jej na żadną inną :D super pozytywna miła osoba
0
Komentarz usunięty
1
Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić koszulkę Argentyny Messiego z Mistrzostw??
0
Czy mamy tu w gronie jakiś stópkarzy :D? co o nich sądzicie?
0
Czy zakłady bukmacherskie typu STS przysyłają jakieś listy pocztą?? czy wszystko online się odbywa weryfikacja itp?
1
@Arkadio90 okej, dziękuję za odpowiedź :)
0
Witam mam pytanie dla ludzi obstawiających na sts, jak wygląda weryfikacja konta? czy wysyłają jakiś list pocztą czy jak to wygląda??
0
@Kismeth a gdzie Ty widzisz dwóch defensywnych :D ?
2
https://www.siepomaga.pl/podziel-sie-sercem-dla-dorotki
Jeżeli macie możliwość proszę Was o pomoc..
0
Dziś 2:0 dla Ekwadoru :)
0
@Kszysiek7 żadną, jak będzie potrzeba to się pójdzie na panny zaspokoić :D
0
Wiadomo co z karą dla Lewego??
4
Proszę wszystkich, którzy są chętni na pomoc dla Małej Dorotki, która potrzebuje 3 mln na leczenie..
https://www.siepomaga.pl/podziel-sie-sercem-dla-dorotki
0
Mam pytanie czy można tutaj udostępnić link do zbiórki dla chorego dziecka??
1
@Janiama 0-3 Raphinha z brameczką :)
1
@Adi123456789 dziękuję za info :)