0

Bravo wracaj !!!!

0

kumaczaczi

uwłaczasz wszystkim tym rywalom, którym Ibra strzelał bramki!!! zastanów się nad tym!!!

0

kumaczaczi

trochę szacunku!!! Ibra pomógł naszej drużynie w kilku ważnych meczach i za to należny się mu szacunek!!! Ciekawy jestem jak zareagujesz na słaba formą Bojana???

Trochę nie rozumiem Pepa jest profesjonalistą (tak chyba się mi wydaję) a zachowania typu nie lube zawodnika są mało profesjonalne. Co będzie jeśli Villa się za 2 miesiące nie spodoba naszemu trenerowi??? A naganne jest wyrzucanie milionów Euro na nieudane transfery.

0

kickit!

Dla Ciebie grzanie ławy przez Pedro to jest problem?? Młodzian jak usiądzie na ławie nic mu się nie stanie:) po ostatnich mistrzostwach pokazał że zaczyna trochę fisiować pawiana:) trochę pokory mu nie zaszkodzi;)

0

kickit!

Przestań mówić o przednim sezonie! ja mówiłem o ostatnim meczu:) Ja wiem że jesteś antyibroswki ale popatrzmy na aktualna formę zawodników. Ibra w pre sezonie pokazał że umie strzelać bramki. Bojan w ostatnim meczu nic nie pokazał i oto mi chodziło w ostatnim poście:)

0

Przestańcie gadać o Bojanie! Chłopak dostał szansę od Pepa i nic nie pokazał!

0

czarny20

przestań gadać głupoty! co ma piernik do wiatraka! Jak Eto'o strzelał gole to każdy się nimi zachwycał! jak ktoś gra dobrze to również! czemu nie mam się zachwycać golami Ibry. Wczorajsze naprawdę były przedniej urody! Narzekaliście nie gra, nie strzela itd. Jak zaczyna grać i strzelać to znowu jest źle! Bo on tyle kosztował, bo dostał idealne podanie, bo bo... czego jeszcze chcesz (chcecie) Czym ma was jeszcze przekonać!!!??

0

Ludzie przestańcie gadać ciągle narzekać na Ibrę!!! Strzelał gole a to nie gra, nie robi akcji! Zaczyna tworzyć sytuacje strzeleckie a to teraz nie strzela! normalnie wieczni malkontenci! Messi gra i strzela (chwała mu za to) ale w wczoraj w wielu akcjach zachowuje się egoistycznie! na koniec prośba abyśmy tak jak wszyscy tu piszą rozmawiali o drużynie a nie ciągle o Ibrze! bo niedługo to że wybuchła II Wojna Światowa to też będzie jego wina:D:D:D

Chłopaki maja już kryzys za sobą i to jet pocieszające! I na SB powinniśmy być w optymalnej formie!

0

do wszystkich "obiektywnych"! a kto podawał Bojanowi...? aha już nie pamiętacie no szkoda:D:D:D:D:D

0

Witam

Mecz zagrany tak że chyba żaden malkontent na tej stronie już nie powinien narzekać;) Najlepszym zawodnikiem meczu (według mnie) Yaya! Messi w takim pędzie jest że trudno go zatrzymać!! Oby tak dalej. No i kilka słów do tych co tak szybko wychwalają Bojana pod niebiosa! Dostał Piękne podanie od Ibry i zachował się tak jak napastnik powinien! W tej akcji na zasługo zasługuje podanie Szweda! Co do Obiektywności! Popatrzcie ale tak obiektywnie ile po wejściu na boisko Ibra dostał "czystych" podań? Koledzy prawdę mówiąc nie szukają go! Łapią go sędziowie na spalonych bo podania są za późno. Henry wczoraj chciał się "przełamać" z grą ale nie wychodziło mu. Ale nie doczytałem się żadnego negatywnego komentarza na jego temat:( Może to i dobrze. Ale tu kłania się moje pytanie gdzie nasz obiektywizm??

Pozdrawiam Visca el Barca!

0

@kretoszczur

w kontekście jakim napisałeś to zdanie zabrzmiało to dwuznacznie;)!

co do tak radykalnych wypowiedzi ninnych użytkowników forum, ludzie bez przesady kopiecie swojego zawodnika. Ibra faulował dostał kartkę (moim zdaniem powinien dostać żółtą) ale to nie była chamskie. Przepychali się w polu karnym, faul był ale nie na czerwo! I jeszcze głosy na 3 spotkania żeby go zawiesić !!!! ŚMIECH!!

0

Nie mamy co liczyć na odwołanie!! Jeśli chodzi o Ibrę to faul był ale na żółta kartkę. Sędzia zobaczył to co chciał. Takie przepychanki w polu karnym się zdarzają. Co do opisów że Ibra dostał czerwo za uderzenie w głowę to jakaś bzdura. Na powtórkach widać faul na nogi i odepchnięciem. A potem popis aktorski obrońcy!

@kretoszczur

ty wolisz jak Pep siedzi na ławce niż chodzi przy linii boiska? No to super...Zostawię to bez komentarza!

0

mam prośbę do wszystkich komentujących wypowiedzi BYKUNNA dajecie sobie spokój z odpieraniem jego argumentów!! To jest typ człowieka, którego nawet najlepszymi i najmocniejszymi argumentami się nie przekona! Koleś po prostu zna się na piłce jak mało kto;)

0

@bykunn

Normalnie nie mogę. Jak można być tak nie rzetelnym i nie uczciwym w ocenach!!! Ja rozumiem że nie darzysz sympatią Zlatana ale na litość Boską musisz przyznać że we wczorajszym meczy na tle drużyny rozegrał dobre zawody!!! Strzelił bramkę, biegał, podawał. Miała też i straty ale nie wiele jak na to co grał ostatnio. Kończąc jeszcze sprawę Szweda jak nauczyłeś się go nazywać!! Reakcja na faul na Messim (może i chamska) ale moim zdaniem jak najbardziej pokazująca że jest z ta drożyna!! Kończąc! Słaby okres podejrzewam tak jak w zeszłym sezonie przychodzi na początku rundy rewanżowej w lidze i w 1/8 LM. Pep odpuszcza i widać że grają na pół gwizdka! Tak aby mieć siłę na najważniejsze mecze! Sezon w tym roku jest bardzo krótki!!

Pozdrawiam W.

0

szczel11

Jeśli porównujesz Boja na do Ibry to ty chłopaku nie znasz się na piłce! Do pozostałych mówiących o tym ze gra lepiej bez Ibry. Każdy mecz jest inny. Pamiętacie ile Henremu zajęło przystosowanie się do stylu Barcy (jeden sezon). Według mnie Ibra nie powiedział ostatniego słowa i jeszcze wielu zamknie tu pyskate buzie!!!!

Pozdrawiam Visca el Barca!

0

normalnie załamuje mnie obiektywizm niektórych ludzi w komentarzach!! jak się uczepiliście Ibry to tak do końca! Strzelił gola, szukał gry podawał. Ktoś napisał ze nie wychodzi do podań prostopadłych wczoraj miał 2 z tego jeden niesłusznie odgwizdany spalony! A co do Messiego nikt nic nie pisze. Wiem każdy może mieć słabszy dzień ale jak krytykujemy to starajmy się wszystkich obiektywnie. Wczorajsze jego dryblingi były bezproduktywne. Moim zdaniem zawiódł brak defensywnych pomocników! Była ogromna luka między obrońcami a napastnikami i w tym bym opatrywał naszej porażki!

Pozdrawiam

Visca el Barca!

0

Pedro zagrdał bardzo dobry mecz. Miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji. Ibra nie może złapać formy z początku sezonu. Ale na litość Boską nie wieszajcie na nim psów bo za chwilke jak zacznie strzelać to będziecie go wychwalac pod niebiosa!!!To co jest istotne to koledzy za bardzo go nie szukają a to co do niego dochodzi to są naprawdę trudne piłki i to psprawia wrażenie że traci piłki! tak na marginesie to skutecznością noe grzeszyli wszyscy!

0

sebolpes

dokładnie zgadzam się z Tobą co VV od kilku meczy ratuje nam tyłki! Jak na dzień dzisiejszy jest to najrówniej grający zawodnik Barcelony. Co do samej gry razi nieskuteczność. Niestety Rubin znowu zagrał bardzo dobrze w obronie i zachował w niej żelazną dyscyplinę. Moim zdaniem dla kilku zawodników należy się odpoczynek żeby nabrali świeżości.

Visca el Barca:)

0

sebolpes

dokładnie zgadzam się z Tobą co VV od kilku meczy ratuje nam tyłki! Jak na dzień dzisiejszy jest to najrówniej grający zawodnik Barcelony. Co do samej gry razi nieskuteczność. Niestety Rubin znowu zagrał bardzo dobrze w obronie i zachował w niej żelazną dyscyplinę. Moim zdaniem dla kilku zawodników należy się odpoczynek żeby nabrali świeżości.

Visca el Barca:)

0

@Pyrzo_Barca - nie chcę bronić Ibry ale jeśli mamy być szczerzy to nie brońmy Messiego, który od meczy reprezentacji najwyraźniej ma mały kryzys. w poprzednim meczu nie grzeszył skutecznością. A co do wypowiedzi komentatorów na C+ to czy ktoś pamięta napastnika, który zmarnował 100%? chyba nie pamięta się króla strzelców a jak na razie to Ibra jest 1 w Tabeli!

0

@Pyrzo_Barca

chyba oglądałeś inny mecz!!! co do Messiego to chłopak powinien dostać ostra reprymendę bo chyba za mocny poczuł się w zespole! A co do Ibry to co to znaczy gwiazdorzy? Przez cały mecz nie było do niego zagrania prostopadłego a jak próbowali podać to za późno! mam nadzieję że w następnym meczu pomocnicy zaczną dogrywać piłkę do napastnika(ników)!

P.s. co do dzieciaków wypowiadających się wulgarnie to powinny być bany na miesiąc może to ich czegoś nauczy.

Głowa do góry Visca el Barca!!

0

i tak się kończy niefrasobliwość w obronie Pique próbował wybijać piłkę!!! Cała wina spoczywa na Marqezie!! Ale jeśli Messi i cała reszta naszego zespołu więcej podawała do Ibry to byłoby po meczu!! Tak kończy się granie na 1 gol! Szkoda punktów ale taka jest piłka jak sie nie wykorzystuje okazji to one się mszczą!

0

@rayan śmieszny dzieciaku giggs

Zastanów się co piszesz!!! rozumiem zal ale do tego trzeba być trochę obiektywnym. Jeśli ty tego nie wiesz to znaczy że nie znasz się na piłce!!!

Visca el Barca!

0

Nie ma co lamentować chłopaki nie grali wczoraj źle. Zabrakło trochę szczęścia. Jak ktoś już pisał może i dobrze się stało że przed meczami z Valencją, Realem zostali trochę sprowadzeni na ziemię. Nie chciałbym nikogo rozliczać ale najlepszy to Dani no niestety Bojan powinien wychodzić dopiero w II połowie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?