0

Nie wiem czemu atakujesz mnie .... Raz napisałem ile mam lat tylko dlatego że śmieszny koleś wyzwał mnie od gimbusów, więc mu uświadomiłem iż się myli,,, tylko o to mi chodziło a nie o chwalenie,, Najpierw koleś mnie wyzywa,,, później mnie się obrywa hhhmmm ciekawe

0

1

Hmmm jak Real będzie tylko chciał to kupi Pogbę oni się nie bawią jak Zubek

0

Real kupi Suareza albo Pogbę i będzie nam łyso znowuuu szlak mnie trafia

0

Co ty gadasz jakieś farmazony Barcelona to nie miejsce na testowanie średniaków to Top klub a nie tester :) ludzie my mamy z Fazio wygrać LM hehhe jakoś w to nie wierzę a kogo sprowadzi Zubizareta Liorente Fazio ,,,, i kogo jeszcze z przęcietniaków których nikt nie chceee

0

E tam dobry barszczyk to nie pogardzę,,,, gość jest cienki jak sik węża ;)

1

hahahah a później Bale ich minie 3 razy szybiciej niz Bartrę

0

dokładnie jak by był taki dobry to by jechał na mundial nawet jak rezerwowy Marquinhos Fazio i mamy obronę śmiem wątpić czy oni są lepsi do Alvesa

0

Jasne maz racje lepiej młodików jest nadzieja że ie roziwną :) a nie Fazio 28 lat i raczej pójdzie w dól

0

na swojej pozycji top 50 oczywiście :)

0

Fazio 5-7 milionów za więcej to wyrzucenie kasy w błoto,,,, choć i te 5 to może być dużo barca to to 6 na świecie a Fazio to top 50 możeeee

0

No to mamy KoiKe pójdzie do Munt podobno dają 60 m Rakitic chyba zostanie a Atletico Benatia hmmm pewnie też nie Weźmiemy Fazio hahahaha i może jeszcze jednego przęcitniaka,,,, skończy się na tym że nie kupimy nikogo z Topu światowego ze swojej pozycji my nawet nie kupujemy Reprezentantantów,,,, chyba że się myle Fazio jedzie na mudnial?

0

Tak 5 lat temu było pięknie ale 3 lata temu również pemiętne 3-1 z Munt :) i ta radość Messiego po golu na 2-1 właśnie oglądam skrót ależ miał energię a to nie było dawno :) ale barca stwarzała wtedy multum okazji naliczyłem 10 znakomitych nie to co teraz

2

Ja to widzę tak Kupujemy Pogbe za 60 - 70 milionów Koke za 30 Aguerro za 50 plus 2 dobrych obronców za 50 wydajemy 200 sprzedajemy Fabregaa za 50 Pedro za 25 Alvesa za 10 plus Bojanów Ceunców Tellów za 20 Songa za 10 dodajemy z kasy 60 mamy 180 Brakuje 20 ale kogoś tam jeszcze opchniemy i mamy skład na wielką Barcelkonę

1

Marquinos wart 40 milionów hehehhe jak pisałem on nawet na Worl Cup nie jedzie a taki niby dobry.... to ile wart jest Pogba 100

0

Alexsis w sumie jeden z najlepszy piłkarzy sezonu w Barcelonie,,,, Pedro zostanie a co Tello tez a co Cuenca czy inee wynalazki też Montoya oj to mały geniusz Bartra w sumie też,,,, O Rafinha to już jest niezastąpiony Delafuj drugi messi ,,,, a i jeszcze mamy co najmniej 4 wychowanków do gry hahahahah jak z tych grajków jeden sie przebije i będzie grał na poziomie to będzie sukces,,, wychowankowie ok ale nam trzeba gwiazd a nie może coś z niego będzie a może g,,,, To Barca tu nie ma miejsca na 3 słabsze mecze

0

Hnnnn G bale Wazy 74 przy 183 a na słabego nie wygląda.,,, Di Maria to chyba waży 61

0

Trochę przesady w tym jest jak by ten Marqunhos był takim dobrym graczem to jechałby na World Cup :) Dani jak jest taki jet ale bez problemu jedzie a gdzie Trener Brazyli ma Marqunhosa :) może to talent może nie kto to dziś do końca wie :) To nie jest Pogba widziałem mecz Francuzów wczoraj z Norwegami i ten Pogba to niezły kozak jednak

0

Garaya nie da rady on grał w Realu i ponoć Real ma jakieś do niego prawa

0

Juventus to zawsze byli sknerzy wogóle nie lubię tego klubu najlepiej dajmy im za darmo Sancheza a ja mało ogladam ligę
Włoską i zobaczymy co ten cały Pogba- Drogba pokarze na Worl Cup

1

Dobre chyba że drobnym druczkiem że dorzucają Pogbę

0

Dokładnie Montoya hehehhe dobre sobie jak on zacznie grać więcej to się co 2 mecz będzie bład i gole średniak nie na 1 skład Barcy

0

święte słowa wyjełeś mi je z ust :) jak ktoś pisze o wychowankach że trzeba ich wprowadzać w wielkiej ilości to mnie szlak trafia,,,, ( trzeba wprowadzać ale pomalutku )

2

Wychowankowie w wieku 16-19 lat nie mogą stanowić o sile taki messi rodzi się raz na dekadę albo i rzadziej jasne trzeba ich wprowadzać ze słabszymi rywalami w lidzę a może się trafi diament 1 na 30 resztą będzie jak Tello do sprzedania jak najszybciej

0

Stawianie na wychowanków ale ostrożnie to Barc tu nie ma czasu na sezon na 3-4 miejscu w lidze tu nie ma czasu na 2 miejsce w lidze...my mamy wygrywać zdobywajać po 100 pt w sezonie bić rekordy i strzelać po 120 goli co sezon

1

PsG i MC mają szejków :) chelsea abramovicza ale barca to barca a nie byle co i trzeba wydawać :) Munt się wzmacnia mają kasę na transfery itp więc dziś 100 m na tranrefy przy cenach piłkarzy to średnio dużo

1

Potrzeba nam też siły ognia,,, nie chodzi o napad :) ale o walczaków tami są(byli) Puyol :) Alves Sanchez troche Pique kogoś kto powie panowie do ch,,,, walczymy do uapdłego niestety ani Iniesta ani Xavi ani Fabregas ani Busq nie sa walczakami czasami Messi i Alba co tam mówią pod nosem ale Mesi to sięchyba bardziej wqurza że ktoś mu nie zagrał :) 2 -3 walczaków niezbędnych jak kiedyś Puyoll czy Gatusso

0

Wziałbym Koke i być może zostawił jednak Fabregasa... pożegnał Xaviego

0

A kto niby ma grać ?????????? Xawi 35 letni

0

Koke jeszcze raz napisze brać jeśli da radę ,,,, Fabregas jet dobrym zawodnkiem ale słabym psychicznie rzade z niego walczak KoKe bardziej walczy Fabregas to takie miękkie kluchy nie idzie to stoi i się zastanawia czemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?