2

@masq Pep też nie miał doświadczenia, jak obejmował stery. Ja się bardziej nie boję o brak expa Xavi'ego, tylko o koło wzajemnej adoracji w szatni. Różnica wtedy a teraz byłaby taka, że Guardiola nie trenował swoich kolegów z boiska.

1

W PL bramki decydują zdaje się? W takim razie może być niezła naparzanka między Leicester a Liverpoolem o 4 miejsce :)

4

@DaPidejpi Jeszcze nie ma zapewnionego.

0

Chyba w końcu im uznają :D

0

Werner poczuł w sobie Diego (w przenośni) :D

1

@Barca1992 Nie wygra :)

11

Był Douglas, był tryplet - po jego odejściu skończyły się sukcesy. Fakt, nie opinia. Człowiek - talizman, którego każdy rozegrany mecz przekładał się na zdobyte trofeum. Rewolucję należy zacząć od Jego powrotu!

PS Zastanowiłbym się również nad Vermą, który z kolei ściągał kontuzje całego zespołu na siebie. Pensja Pjanicia za to poświęcenie dla Belgijskiego Męczennika byłaby w mojej opinii adekwatnym zadośćuczynieniem.

1

@Mamrotek22 Git, jeszcze Almeria albo Gijon i będzie spoko. Girona od biedy też może być - byle nie Leganes :P

1

@PatrychoO Wygrałem talon na panny i balon? :D

2

Co Chelsea ma póki co niefart, to nie mam pytań :D

2

@PatrychoO Epikura? :P

0

@klemens100 Lewacji już za to żadne nie jest w stanie pomóc :D

0

@FC1899Barca Szacun dla Kuby.
PS Uwielbiam głos Mai :)

0

@paweldunajecfcb Autobiografia Stoichkova - pozycja obowiązkowa dla cules.

1

@Stagiryta To jest dobre pytanie, sam się nad tym zastanawiałem. Na logikę tak by to wyglądało - Villarreal wchodzi do LM i zwalnia miejsce w Conference kolejnej drużynie. Ale najpierw to muszą jeszcze ten finał wygrać, a z MU to średnio to widzę.

2

@SamuraJack Alba, Roberto, Sergio i Pique out - nigdy nie ruszymy do przodu, jeśli będziemy ich na siłę trzymać.

2

Ale że Drągowskiego na Euro nie wzięli?!

0

@KibicBarcy84 Mogą być doświaczeni - Depay, Aguero, może Wijnaldum...A w składzie nadal są Messi, Griezmann czy ter Stegen.

18

Gratulacje, dziewczyny!

1

@fart A ja myślę, że tak :) Gorzej będzie miało Monaco, bo walczą o LM z Lyonem, a za tydzień wyjazd do Lens.

2

@maroon Może po prostu gra w Conference ze Śląskiem ich nie grzeje :D

0

@mekston Ja jednak Unii nie lekceważę, nie warto :)

0

Ciekawe, ile szejk z Paryża zapakuje do walizki graczom Angers, żeby urwali punkty Lille :D

0

@barcelonaLM Lille nie gra chociaż z rywalem pokroju Atalanty - o niebo łatwiej będą mieli, niż Milan o LM.

2

Ale ten Milan to paproki, wystarczyło to 1:0 i mieliby pewną LM, a teraz będzie na noże z Atalantą, która walczy o wicemistrza. Czuję, że sobie podamy z kibicami Milanu ręce za tydzień.

2

Ale Milan męczy bułę, strzelcie tę jedną i spokój!

2

Sparta - Stal Gorzów 52:38!

Dupa zbita konkretnie :)
@mekston

5

W każdej normalniej firmie pracownik plecący notorycznie takie kocopoły zostałby wywalony na zbity pysk. I szczerze - jakieś przebłyski formy Sergio czy Alby mnie nie przekonują. Czas tych panów minął, podobnie jak Roberto czy Pique. Kwiaty, mecz pożegnalny i do widzenia - czas na młodych i głodnych sukcesu zawodników.

0

Luisitooooo!!! :)

0

@Janiama Jeśli Śląsk się zbłaźni (i miasto przy okazji) z jakimiś pastuchami, to uwierz - ja też żałuję :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?