do messi123456 heheheh widac ze sie znasz na piłce pewnie gdzie kpiesz poza domem :P barca jest tak słab ze szok a zobaczysz to jak nie na santiago bernabeu to na san siro gdzie inter tzn mourinho pokaze co to jest rozpracowanie przeciwnika bo tavy piłkarze jak iniesta busquets czy bojan i pedro to nic przy gwiazdach realu.... pozdrowienia:P:P:P
trzeba sie nauczyc na real jeszcze z 2 innych akcji bo te 3 co macie do tej pory to chyba niewystarcza??? a messi kontuzja w 15 min to jest pewne i bedzie ale urwałłłłł hahahahahaha pozdorowienia na kibicek barcyyy!!!!!
trzeba sie nauczyc na real jeszcze z 2 innych akcji bo te 3 co macie do tej pory to chyba niewystarcza??? a messi kontuzja w 15 min to jest pewne i bedzie ale urwałłłłł hahahahahaha pozdorowienia na kibicek barcyyy!!!!!
no jest wygrana ale to nie zmienaia faktu ze gra była słaba messi cos tam grał ale na inter trzeba bedzie sie nauczyc jeszcze jakiejs akcji bo te nasze 3 napewno nie wystarcza na mourinho pozdrowienia dla kibic barcy od RM!
Komentarze
0
Marna prowokacja, marna...
0
a i o finale zapoomnijcie inter rulezzzzz!!!!!!!!!!!
0
do messi123456 heheheh widac ze sie znasz na piłce pewnie gdzie kpiesz poza domem :P barca jest tak słab ze szok a zobaczysz to jak nie na santiago bernabeu to na san siro gdzie inter tzn mourinho pokaze co to jest rozpracowanie przeciwnika bo tavy piłkarze jak iniesta busquets czy bojan i pedro to nic przy gwiazdach realu.... pozdrowienia:P:P:P
0
aaa i messi to sobie moze przy ronaldo karuzele z dziecmi rozkrecac za 3 zł na h!!!!!!
0
trzeba sie nauczyc na real jeszcze z 2 innych akcji bo te 3 co macie do tej pory to chyba niewystarcza??? a messi kontuzja w 15 min to jest pewne i bedzie ale urwałłłłł hahahahahaha pozdorowienia na kibicek barcyyy!!!!!
0
Marna prowokacja, marna...
0
trzeba sie nauczyc na real jeszcze z 2 innych akcji bo te 3 co macie do tej pory to chyba niewystarcza??? a messi kontuzja w 15 min to jest pewne i bedzie ale urwałłłłł hahahahahaha pozdorowienia na kibicek barcyyy!!!!!
0
aaa i messi to sobie moze przy ronaldo karuzele z dziecmi rozkrecac za 3 zł na h!!!!!!
0
ta ta ta real rozniesie barcelone zobaczycie jak sie gra w piłke!!!
0
no jest wygrana ale to nie zmienaia faktu ze gra była słaba messi cos tam grał ale na inter trzeba bedzie sie nauczyc jeszcze jakiejs akcji bo te nasze 3 napewno nie wystarcza na mourinho pozdrowienia dla kibic barcy od RM!