wujek2748
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
damy rade ;) spokojnie panowie magia Camp Nou zadziała ;) już w sobote Gran Derby trzeba podbudować morale i we wtorek pójść za ciosem ;)
0
Kolejna śmieszna wypowiedź tego pana ;) który próbuje wywrzeć presje na pepie tyle że Pep jest od niego duzo inteligentniejszy i nie daje się podjudzać jego śmiesznymi zagrywkami ;0 Tak Panie Mourinho nie umie pan przegrywać ;) tego pan sie boi najbardziej i szuka wymówek już przed meczem by ewentualnie mieć możliwośc na coś zgonić aby tylko wyczyścić siebie ;0 przy 5-0 pewnie też pomagali sędziowie
0
widze że wszyscy przewidują łatwe zwycięstwo ;) ale nie będzie tak łatwo panowie Levante złapało ostatnio forme i o łatwe zwycięstwo będzie trudno ale skromne 2-1 byłoby do przyjęcia ;)
0
Andres Asysta marzenie ;) piekna bramka piekna gra !!!! jeszcze jednego po przerwie dla pewności i czekamy na jutrzejsze derby ;))
0
z Milanu najbardziej zwróciłbym uwage na Boatenga dobry grajek z niego i jak będzie miał swój mecz to może być ciężko go zatrzymać. Jak Seedorf będzie po stronie Alvesa i Messiego to tam skupiłbym nasze ataki ;) obstawiam 1-0 Iniesta ;)
0
suowiq,
dzieki za Info
0
mam takie pytanko z innej beczki czy przy takiej samej ilości punktów w La liga liczą się mecze bezpośrednie czy stosunek bramek? bo z tego co pamiętam to w ostatnich latach mecze bezpośrednie były priorytetem.
0
VV, Alves,masche,pique,adriano,busi,iniesta,xavi,cesc,alexis,leo taki chciałbym skład wyjściowy i nie martwie sie o wynik ;) VEB
0
spokojnie panowie za tydzień Real jedzie do Osasuny ;) tam można liczyć na strate hehe
0
w 9 ;)
0
sędzia oszalał ;) hehehe
0
hehehe dobre teraz utrzymać ;)
0
ładna akcja to mozna przyznać ;( trrzeba szykać szczęścia w innych wyjazdach a jeszcze ich sporo ;) VEB
0
wątpie by Real stracił punkty z Villa ;( w prawdzie nastawiają się na takie mecze ale mysle że Real wygra gładko ale niedługo mduzo trudniejsze mecze przed Realem i zobaczymy w jakiej to naprawde są formie ;)
0
Pisałem przed meczem Realu że zaczną gubić punkty dopiero po meczu z Malagą lecz myliłem się ;) Santi piękna bramka! 8 pkt spokojnie do odrobienia ;) damy Rade VISCA EL BARCA!!!!!
0
Damy rade jeszcze wygrac ta lige zobaczycie. Real dopiero zaczyna swoje trudne mecze w których będzie tracił punkty, już dzisiaj z Malagą będzie im ciężko :) a jeszcze trudne wyjazdy przed nimi ;) damy rade ;)
0
czerwona kartka sprawa dyskusyjna nom ale to sędzia w tym momencie sam decyduje co zrobić piue mu podpadł więc dał mu czerwo proste! liczą się 3 pkt! sędziowanie w Hiszpani jest żałosne!!! sędziowie mylą się w każdym meczu kilkukrotnie zmieniając wyniki meczów! nie zdziwiłbym się jakby za kilka lat wyszło że to jakaś korupcja i ustawki kilkunastu spotkań La Liga ;)
0
AdrianM,
mają szczęście ale nie zawsze będą je mieli zresztą widać od paru spotkań że nie grają już jak na początku a przed nimi dopiero najtrudniejsze mecze. Barca ma teraz chwilke oddechu grając ze słabszymi rywalami. zobaczymy co się wydarzy ale jestem dobrej myśli ;)
0
raczej wątpliwa sprawa żeby Real dzisiaj zgubił punkty ;( raczej szukałbym straty w meczach wyjazdowych z Osasuną, Atletico i bilbao no i oczywiście Camp Nou ;) damy rade odrobić te 10 pkt spokojnie! ;)
0
Ban!
0
do boju po kolejny tytuł ;) troche szkoda że maxwell nie gra ale i tak dadzą rade!
0
spokojnie panowie uda się strzelić gola i remis będzie a na Camp nou z 3-0 im wrzucimy i superpuchar w naszych rękach!
0
Panowie śmieszą mnie te teksty ze niema miejsca dla niego! błahahahaha jedna kontuzja i mamy wartościowego zmiennika bez osłabiania drużyny. Sezon jest długi i znajdzie się miejsce dla każdego zwłaszcza dla Wychowanka Barcelony ;) Cesc wracaj do nas
0
miejmy nadzieje że się szybko wykuruje i będzie gotowy na superpuchar ;)
0
Ale szczerze to Samu był najjaśniejszą postacią tego spotkania i do tego strzelił fantastyczną brame! Brawo samu!!!!
0
Villa ma podpisać z Realem Madryt pięcioletni kontrakt. Nie jest jeszcze znana kwotą, za którą piłkarz przejdzie do "Królewskich", początkowo władze Realu proponowały około 25 mln euro, ale już wiadomo, że będzie ona znacznie wyższa. Mówi się o 60 mln euro. czyli możemy raczej zapomnieć o davidzie ;( nie jest dobrze Real się wzmacnia a my stoimy w miejscu ;(