Patrząc na grę obu drużyn we wczorajszym meczu, można spodziewać się podobnego widowiska na CN. Chelsea postawi ponownie autobus przed swoją bramką, a Barca będzie atakować. Mam nadzieję że trochę szybciej nasi pograją piłką, przez co stworzą więcej dobrych sytuacji, a wtedy powinno coś w miarę szybko wpaść i to byłby najlepszy scenariusz, no bo "dzień konia" nie może zdarzyć się dwa razy pod rząd. Wydaje mi sie także, że nasi trochę oszczędzali się mając w perspektywie GD i rewanż na CN.
Patrząc na grę obu drużyn we wczorajszym meczu, można spodziewać się podobnego widowiska na CN. Chelsea postawi ponownie autobus przed swoją bramką, a Barca będzie atakować. Mam nadzieję że trochę szybciej nasi pograją piłką, przez co stworzą więcej dobrych sytuacji, a wtedy powinno coś w miarę szybko wpaść i to byłby najlepszy scenariusz, no bo "dzień konia" nie może zdarzyć się dwa razy pod rząd. Wydaje mi sie także, że nasi trochę oszczędzali się mając w perspektywie GD i rewanż na CN.
Komentarze
0
Piękna sprawa! Zawsze przechodzą mnie ciarki jak widzę ten wspaniały widok przed ważnymi spotkaniami. Myślę, że to dodatkowo mobilizuje piłkarzy.
VeB
0
Patrząc na grę obu drużyn we wczorajszym meczu, można spodziewać się podobnego widowiska na CN. Chelsea postawi ponownie autobus przed swoją bramką, a Barca będzie atakować. Mam nadzieję że trochę szybciej nasi pograją piłką, przez co stworzą więcej dobrych sytuacji, a wtedy powinno coś w miarę szybko wpaść i to byłby najlepszy scenariusz, no bo "dzień konia" nie może zdarzyć się dwa razy pod rząd. Wydaje mi sie także, że nasi trochę oszczędzali się mając w perspektywie GD i rewanż na CN.
VeB
0
Patrząc na grę obu drużyn we wczorajszym meczu, można spodziewać się podobnego widowiska na CN. Chelsea postawi ponownie autobus przed swoją bramką, a Barca będzie atakować. Mam nadzieję że trochę szybciej nasi pograją piłką, przez co stworzą więcej dobrych sytuacji, a wtedy powinno coś w miarę szybko wpaść i to byłby najlepszy scenariusz, no bo "dzień konia" nie może zdarzyć się dwa razy pod rząd. Wydaje mi sie także, że nasi trochę oszczędzali się mając w perspektywie GD i rewanż na CN.
VeB
0
Piękna sprawa! Zawsze przechodzą mnie ciarki jak widzę ten wspaniały widok przed ważnymi spotkaniami. Myślę, że to dodatkowo mobilizuje piłkarzy.
VeB