O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Piękna sprawa! Zawsze przechodzą mnie ciarki jak widzę ten wspaniały widok przed ważnymi spotkaniami. Myślę, że to dodatkowo mobilizuje piłkarzy.
VeB

0

Patrząc na grę obu drużyn we wczorajszym meczu, można spodziewać się podobnego widowiska na CN. Chelsea postawi ponownie autobus przed swoją bramką, a Barca będzie atakować. Mam nadzieję że trochę szybciej nasi pograją piłką, przez co stworzą więcej dobrych sytuacji, a wtedy powinno coś w miarę szybko wpaść i to byłby najlepszy scenariusz, no bo "dzień konia" nie może zdarzyć się dwa razy pod rząd. Wydaje mi sie także, że nasi trochę oszczędzali się mając w perspektywie GD i rewanż na CN.

VeB

Zobacz wszystkie

0

Patrząc na grę obu drużyn we wczorajszym meczu, można spodziewać się podobnego widowiska na CN. Chelsea postawi ponownie autobus przed swoją bramką, a Barca będzie atakować. Mam nadzieję że trochę szybciej nasi pograją piłką, przez co stworzą więcej dobrych sytuacji, a wtedy powinno coś w miarę szybko wpaść i to byłby najlepszy scenariusz, no bo "dzień konia" nie może zdarzyć się dwa razy pod rząd. Wydaje mi sie także, że nasi trochę oszczędzali się mając w perspektywie GD i rewanż na CN.

VeB

0

Piękna sprawa! Zawsze przechodzą mnie ciarki jak widzę ten wspaniały widok przed ważnymi spotkaniami. Myślę, że to dodatkowo mobilizuje piłkarzy.
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?