27 grudnia 2008, 15:43
0
Moim zdaniem Titi to duże wzmocnienie dla Barcy .. jest wspaniałym piłkarzem podziwiam go..!;))
26 grudnia 2008, 17:54
gratulacje iniesta
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Moim zdaniem Titi to duże wzmocnienie dla Barcy .. jest wspaniałym piłkarzem podziwiam go..!;))
0
gratulacje iniesta
0
Moim zdaniem Titi to duże wzmocnienie dla Barcy .. jest wspaniałym piłkarzem podziwiam go..!;))
0
gratulacje iniesta