xDoMinO26x
Dołączył/a: grudzień 2014
Częstochowa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio takie same emocje z valencia ;)
1
Juve jest wielkie !!! Sa cholernie mocni (albo real slaby) Nawet jak barca przegra to sie smucic nie bede !! WIELKIE BRAWA JUVE !!!
0
Ok dzieki wszystkim ;)
0
Powiedzcie mi ile dokladnie goli ma MSN ? 4 mecze do konca sezonu a MSN musza strzelic ile ?
0
3 a nie 4 przypadkiem ? 2ligowe puchar i liga m
0
niby czego ? 3 bramek nie strzela... barca sobie juz jaja z nich robi..
0
dobry polski stream szybko prosze
3
serce mi chce wyskoczyc
0
dokladne sekundy plz
0
Isco modlmy sie o 2;2
2
ktora minuta panowie ??? Plz
0
Kto strzelił ?
0
MSN ma juz 111 goli czy ile ?
1
Najbardziej przeraza mnie to ze w chwile mozemy stracic wszystko... Potknoecie w lidze i juz mozna pomarzyc albo na alianz arena cos nie wyjdziie i mozemy zapomniec o lidze m.. No ale coz.. Wierzymy do konca
0
Ter stegen gra tylko w lodze mistrzow i pucharach...
7
HAHAHAAHAHH XDD WBIJAC NA realmadryt.pl
"I jeszcze ten karzeł trafił na sam koniec :/ Mam dosyć farta Barcelony. Serdecznie dosyć. Nie grali w tym meczu NICZEGO a strzelili koniec końców 2 bramki."
0
Atleti i juve!!!!
0
Co ty mowisz ? Suarez gra bardzo dobry mecz..
1
Gościu my chyba inny mecz ogladalismy Alves mecz życia 8/10
1
czy wy wiecie co to jest brutto a netto ?
0
Moze mi ktos przedstawic aktualna (po meczu realu i barcy w 23 kolejce) klasyfikacje krola strzelcow ?