0

Ostatnio takie same emocje z valencia ;)

1

Juve jest wielkie !!! Sa cholernie mocni (albo real slaby) Nawet jak barca przegra to sie smucic nie bede !! WIELKIE BRAWA JUVE !!!

0

Ok dzieki wszystkim ;)

0

Powiedzcie mi ile dokladnie goli ma MSN ? 4 mecze do konca sezonu a MSN musza strzelic ile ?

0

3 a nie 4 przypadkiem ? 2ligowe puchar i liga m

0

niby czego ? 3 bramek nie strzela... barca sobie juz jaja z nich robi..

0

dobry polski stream szybko prosze

3

serce mi chce wyskoczyc

0

dokladne sekundy plz

0

Isco modlmy sie o 2;2

2

ktora minuta panowie ??? Plz

0

Kto strzelił ?

0

MSN ma juz 111 goli czy ile ?

1

Najbardziej przeraza mnie to ze w chwile mozemy stracic wszystko... Potknoecie w lidze i juz mozna pomarzyc albo na alianz arena cos nie wyjdziie i mozemy zapomniec o lidze m.. No ale coz.. Wierzymy do konca

0

Ter stegen gra tylko w lodze mistrzow i pucharach...

7

HAHAHAAHAHH XDD WBIJAC NA realmadryt.pl

"I jeszcze ten karzeł trafił na sam koniec :/ Mam dosyć farta Barcelony. Serdecznie dosyć. Nie grali w tym meczu NICZEGO a strzelili koniec końców 2 bramki."

0

Atleti i juve!!!!

0

Co ty mowisz ? Suarez gra bardzo dobry mecz..

1

Gościu my chyba inny mecz ogladalismy Alves mecz życia 8/10

1

czy wy wiecie co to jest brutto a netto ?

0

Moze mi ktos przedstawic aktualna (po meczu realu i barcy w 23 kolejce) klasyfikacje krola strzelcow ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?