Pierwsza połowa była niesamowita. Barca zaskoczyła mnie tym jak zaczęli mecz. Ostatnio byłem przyzwyczajony do tego, że Baca wchodzi w mecz powoli i przeważnie jak coś jest nie tak to w 2 połowie dociska gaz. Ten mecz zagrała świetnie od 1 minuty. Gdyby nie Munir i jego tragiczne podanie byłoby 3:0 a taki wynik na wyjeździe w 1 połowie byłby totalną masakrą. Messi inna bajka. Dla mnie nie musiał dziś goli strzelać jego podania z 1 połowy na nos z innej planety.
Jak dla mnie mistrzostwo nie jest jeszcze pewne. Tak mamy 80% szans na spokojnie, ale futbol różne rzeczy widział. Nie daj Bożę kontuzja messiego i iniesty i mogłby być ciężko. Tak wiem,że zaraz mi ktoś odpisze neymar i suarez pod nieobecność messiego ciągneli Barce. Kto ogląda mecze ten wie, że obydwaj ostatnie nie błyszczą, szczególnie neymar gra jak na siebie słabo. Około 30 kolejki się wyjaśni sytuacja. Mecz mi się ogólnie podobał dlatego,że sevilla grała dobrze. My potrzebujemy przeciwników którzy grają przeciwko nam dobrze, żeby później twardo wychodzić w lidze mistrzów, a nie po ligowych ogórkach zlekceważyć kogoś. Jedyny piłkarz jaki dziś mnie drażnił to Sergi Roberto. Wg mnie zagrał no może nie tragicznie ale słabo. VeB
Szacunek dla Ramosa bo nie bardzo po nim się czegoś takiego spodziewałem. Wiem wiem.. odepchnął chamsko xaviego itd itd, ale u każdego ich piłkarza (ostatnio do tego grona dołączył isco) i u każdego naszego z drobnymi wyjątkami znajdziemy jakieś żenujące zachowanie które się przytrafiło w GD, więc trzeba szanować rywala przynajmniej w pewnym zakresie.
Komentarze
0
Pierwsza połowa była niesamowita. Barca zaskoczyła mnie tym jak zaczęli mecz. Ostatnio byłem przyzwyczajony do tego, że Baca wchodzi w mecz powoli i przeważnie jak coś jest nie tak to w 2 połowie dociska gaz. Ten mecz zagrała świetnie od 1 minuty. Gdyby nie Munir i jego tragiczne podanie byłoby 3:0 a taki wynik na wyjeździe w 1 połowie byłby totalną masakrą. Messi inna bajka. Dla mnie nie musiał dziś goli strzelać jego podania z 1 połowy na nos z innej planety.
0
To z finałem mi się również źle kojarzy. Lepiej nech real to sobie powtarza jeśli villareal będzie dalej na fali.
0
Jak dla mnie mistrzostwo nie jest jeszcze pewne. Tak mamy 80% szans na spokojnie, ale futbol różne rzeczy widział. Nie daj Bożę kontuzja messiego i iniesty i mogłby być ciężko. Tak wiem,że zaraz mi ktoś odpisze neymar i suarez pod nieobecność messiego ciągneli Barce. Kto ogląda mecze ten wie, że obydwaj ostatnie nie błyszczą, szczególnie neymar gra jak na siebie słabo. Około 30 kolejki się wyjaśni sytuacja. Mecz mi się ogólnie podobał dlatego,że sevilla grała dobrze. My potrzebujemy przeciwników którzy grają przeciwko nam dobrze, żeby później twardo wychodzić w lidze mistrzów, a nie po ligowych ogórkach zlekceważyć kogoś. Jedyny piłkarz jaki dziś mnie drażnił to Sergi Roberto. Wg mnie zagrał no może nie tragicznie ale słabo. VeB
9
Ostatnio takie rzeczy to Neuer kierował do Messiego w ubiegłej edycji CL...
15
A ja jestem sezonowcem lisów i się tego nie wstydzę.
15
A ja jestem sezonowcem lisów i się tego nie wstydzę.
9
Ostatnio takie rzeczy to Neuer kierował do Messiego w ubiegłej edycji CL...
3
Teraz wyobraźcie sobie podobną sytuację gdy wypada nam ney i messi na istotny mecz i mamy sancheza zamiast suareza. Wg Was również wygrywamy 3:0 ?
2
Szacunek dla Ramosa bo nie bardzo po nim się czegoś takiego spodziewałem. Wiem wiem.. odepchnął chamsko xaviego itd itd, ale u każdego ich piłkarza (ostatnio do tego grona dołączył isco) i u każdego naszego z drobnymi wyjątkami znajdziemy jakieś żenujące zachowanie które się przytrafiło w GD, więc trzeba szanować rywala przynajmniej w pewnym zakresie.
1
najlepszy rywal celta xd