0

Dzięki, niestety nie oglądałem meczu bo miałem mecz ;)

15

Ronaldo!

Co?

Mistrzostwoooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

0

da ktoś link do gola messiego? Był bym wdzięczny

0

NOPE ;) (15 znaków)

2

Herzlich willkommen in Berlin!!! JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

dziękujemy MORATA!!!

0

ok podaj adres ;)

7

o ile zakład że w 90 min gol dla realu?

0

myślałem że znów bedą dziurawe ręce ale nie tym razem ;)

0

haha james jak gra mecz to jest czerwony jak burak

17

czy tylko ja nie mogę patrzeć na fryzurę bale?

4

Komorowski: kibicom realu obiecuję karny w finale LM ;)

0

nadzieja jest też w casillasie ;)

0

ta i niby bpl jest najlepszą ligą a prawdopodobnie dwa lata z rzędu będziemy mieli same hiszpańskie drużyny w finale

3

co ten chłopaczek w czapeczce robił chciał se wziąść piłkę na chatę czy co???

0

gol del cristianooooooo PENALDOOOO!!!

14

oceny ekspertów vuković:

ter stegen 7 hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahh

i to ma być ekspert, on chyba inny mecz oglądał

0

chyba 3:2 hahahahahahaah

0

ta a pewnie jak strzelił sociedad to cieszyłeś się jak mała dziewczynka i pisałeś że stary pedro wrócił

6

może i jesteśmy w finale ale jestem wkurzony!!!

0

co jak co ale trzeba przyznać że bayern zasłużył na tę bramkę, a to co zrobił robert to klasa światowa, gramy do końca VEB !!!

4

brakuje mi jeszcze gola messiego, jak strzeli to możemy kończyć mecz VEB ;)

0

w następnym sezonie dałbym matsowi szanse w pierwszym na lidze ;)

0

alaba mówił coś o 4 0 nieee nie przypominam sobie ;)

6

Barco jesteś wielka witamy w BERLINIE !!! VEB ;)

0

to bardzo hojny gest ze strony grzmota ;)

0

komentarze z rm.pl

przed przerwą: jezu już po lidze jacy nasi są słabi!!!

teraz: dawać wygracie to, to jest real który chce się oglądać są szanse na mistrza

jezu oni są po prostu śmieszni

0

raczej 56 sekund ;)

12

przy 2 bramce boateng wygląda tak jakby ktoś:

a) postrzelił go z rewolwera

b) boateng był drzewem a messi ściął go z siekiery

c) na widok boga oddał mu hołd

która odpowiedź jest dla was poprawna?

1

gdyby nie neuer to było by z 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?