xSKILLERx
Dołączył/a: styczeń 2015
USTKA
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki, niestety nie oglądałem meczu bo miałem mecz ;)
15
Ronaldo!
Co?
Mistrzostwoooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
0
da ktoś link do gola messiego? Był bym wdzięczny
0
NOPE ;) (15 znaków)
2
Herzlich willkommen in Berlin!!! JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
dziękujemy MORATA!!!
0
ok podaj adres ;)
7
o ile zakład że w 90 min gol dla realu?
0
myślałem że znów bedą dziurawe ręce ale nie tym razem ;)
0
haha james jak gra mecz to jest czerwony jak burak
17
czy tylko ja nie mogę patrzeć na fryzurę bale?
4
Komorowski: kibicom realu obiecuję karny w finale LM ;)
0
nadzieja jest też w casillasie ;)
0
ta i niby bpl jest najlepszą ligą a prawdopodobnie dwa lata z rzędu będziemy mieli same hiszpańskie drużyny w finale
3
co ten chłopaczek w czapeczce robił chciał se wziąść piłkę na chatę czy co???
0
gol del cristianooooooo PENALDOOOO!!!
14
oceny ekspertów vuković:
ter stegen 7 hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahh
i to ma być ekspert, on chyba inny mecz oglądał
0
chyba 3:2 hahahahahahaah
0
ta a pewnie jak strzelił sociedad to cieszyłeś się jak mała dziewczynka i pisałeś że stary pedro wrócił
6
może i jesteśmy w finale ale jestem wkurzony!!!
0
co jak co ale trzeba przyznać że bayern zasłużył na tę bramkę, a to co zrobił robert to klasa światowa, gramy do końca VEB !!!
4
brakuje mi jeszcze gola messiego, jak strzeli to możemy kończyć mecz VEB ;)
0
w następnym sezonie dałbym matsowi szanse w pierwszym na lidze ;)
0
alaba mówił coś o 4 0 nieee nie przypominam sobie ;)
6
Barco jesteś wielka witamy w BERLINIE !!! VEB ;)
0
to bardzo hojny gest ze strony grzmota ;)
0
komentarze z rm.pl
przed przerwą: jezu już po lidze jacy nasi są słabi!!!
teraz: dawać wygracie to, to jest real który chce się oglądać są szanse na mistrza
jezu oni są po prostu śmieszni
0
raczej 56 sekund ;)
12
przy 2 bramce boateng wygląda tak jakby ktoś:
a) postrzelił go z rewolwera
b) boateng był drzewem a messi ściął go z siekiery
c) na widok boga oddał mu hołd
która odpowiedź jest dla was poprawna?
1
gdyby nie neuer to było by z 5