xXxMESSIxXx
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
K.U.R.W.A Mamy MISTRZA!!!
0
ale wcześnie się obudził :D kolejkę przed końcem sezonu mówi że barca będzie miała mistrza jak to już było wiadome w 1.kolejce
0
ZA TEGO IBRĘ MIELI BYŚMY 2X VILLE
0
barca za późno strzeliła gola ;] xavi powinien więcej strzelać! :)
0
d e b i l e postawili autobus i jak strzelić bramkę? hmm xavi powinien więcej strzelać!
0
Pep jak zwykle zmiany w składzie;D a lewy obrońca? maxwell bo Abidal po kontuzji
0
Messi Ibrahimović Henry
0
Barca wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie ma innej opcji :D
0
Jak nie wygrają i nie przejdą do finału to się chyba załamię:/ z bolkami przegrać 3:1 no nie
0
g ó w n o prawda !!! teraz dla nas niech sędziuje i zobaczymy :)
0
ynabej (od tyłu ) sędzia wszystko s p i e r d o l i ł
0
Sądzę że Messi nie dostanie drugiej złotej piłki chyba że wygra coś z reprezentacją