0

K.U.R.W.A Mamy MISTRZA!!!

0

ale wcześnie się obudził :D kolejkę przed końcem sezonu mówi że barca będzie miała mistrza jak to już było wiadome w 1.kolejce

0

ZA TEGO IBRĘ MIELI BYŚMY 2X VILLE

0

barca za późno strzeliła gola ;] xavi powinien więcej strzelać! :)

0

d e b i l e postawili autobus i jak strzelić bramkę? hmm xavi powinien więcej strzelać!

0

Pep jak zwykle zmiany w składzie;D a lewy obrońca? maxwell bo Abidal po kontuzji

0



Messi Ibrahimović Henry

0

Barca wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie ma innej opcji :D

0

Jak nie wygrają i nie przejdą do finału to się chyba załamię:/ z bolkami przegrać 3:1 no nie

0

g ó w n o prawda !!! teraz dla nas niech sędziuje i zobaczymy :)

0

ynabej (od tyłu ) sędzia wszystko s p i e r d o l i ł

0

Sądzę że Messi nie dostanie drugiej złotej piłki chyba że wygra coś z reprezentacją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?