palik11 i co ze mam 17 lat ? Ale ja nigdy po piłkarzach Barcy nie "jeździłem" bo czy grają lepiej czy gorzej są dobrymi piłkarzami i coś w życiu osiągnęli.
leo_92 zgodzę się z tobą ze Ronaldinho nie jest już najlepszy.
Teraz do wszystkich którzy "jeżdżą" po Ronaldinho. Jak jesteście takimi geniuszami , to dlaczego nie gracie w Barcelonie lub innym wielkim klubie? To dlaczego nikt o was nie słyszał ? Łatwo jest kogoś obsmarować ale trudniej osiągnąć to co on.
palik11 i co ze mam 17 lat ? Ale ja nigdy po piłkarzach Barcy nie "jeździłem" bo czy grają lepiej czy gorzej są dobrymi piłkarzami i coś w życiu osiągnęli.
leo_92 zgodzę się z tobą ze Ronaldinho nie jest już najlepszy.
Teraz do wszystkich którzy "jeżdżą" po Ronaldinho. Jak jesteście takimi geniuszami , to dlaczego nie gracie w Barcelonie lub innym wielkim klubie? To dlaczego nikt o was nie słyszał ? Łatwo jest kogoś obsmarować ale trudniej osiągnąć to co on.
Komentarze
0
http://atdhe.net to super strona tylko szkoda że dowiaduje się o niej dopiero teraz. Dzięki gostek15 teraz mogę sobie mecze oglądać do woli :D
0
palik11 i co ze mam 17 lat ? Ale ja nigdy po piłkarzach Barcy nie "jeździłem" bo czy grają lepiej czy gorzej są dobrymi piłkarzami i coś w życiu osiągnęli.
leo_92 zgodzę się z tobą ze Ronaldinho nie jest już najlepszy.
0
Teraz do wszystkich którzy "jeżdżą" po Ronaldinho. Jak jesteście takimi geniuszami , to dlaczego nie gracie w Barcelonie lub innym wielkim klubie? To dlaczego nikt o was nie słyszał ? Łatwo jest kogoś obsmarować ale trudniej osiągnąć to co on.
0
palik11 i co ze mam 17 lat ? Ale ja nigdy po piłkarzach Barcy nie "jeździłem" bo czy grają lepiej czy gorzej są dobrymi piłkarzami i coś w życiu osiągnęli.
leo_92 zgodzę się z tobą ze Ronaldinho nie jest już najlepszy.
0
Teraz do wszystkich którzy "jeżdżą" po Ronaldinho. Jak jesteście takimi geniuszami , to dlaczego nie gracie w Barcelonie lub innym wielkim klubie? To dlaczego nikt o was nie słyszał ? Łatwo jest kogoś obsmarować ale trudniej osiągnąć to co on.
0
http://atdhe.net to super strona tylko szkoda że dowiaduje się o niej dopiero teraz. Dzięki gostek15 teraz mogę sobie mecze oglądać do woli :D