Falqué Silva pochodzi Vigo (Galicja). Do szkółki piłkarskiej Barcelony trafił w 2001 roku.
Jest to zawodnik, który bardzo dużo widzi na boisku, świetnie potrafi czytać grę. Spośród innych graczy wyróżnia go technika, która jest jego największym atutem.
W 2007 roku wygrał z Hiszpanią Mistrzostwa Europy U-17, które odbyły się w Belgii.
Przed sezonem 2007/2008 Hristo Stoiczkow (ówczesny trener Celty Vigo) był bardzo zainteresowany sprowadzeniem tego piłkarza do swojej ekipy.
WYGLADA OBIECUJĄCO- NIEWOLNO SPRZEDAWAC BO BEDZIE TO CO Z FABREGASEM
Tak naprawde, to czy przeszczep sie rzeczywiscie przyjal, czy nie, to okaze sie dopiero na prestrzeni najblizszych 2-3miesiecy. Oczywiscie zawsze jest prawdopodobienstwo odrzutu organu i sporo ryzyko smierci w ciagu najblizszych kilku lat.
O jakim wy powrocie na boisko pierdoicie dzieci?
Komentarze
0
Skoro rodzenstwo jest z innej matki, to sa to jego bracia i siostry 'przyrodnie' i tyle.
0
Ministrant sie odezwał
0
0
A tak przy okazji, to niedawno kupilismy tez pewnego 19-letniego hiszpana z ManCity - Joan Angel Roman, wychowanka Espanyolu.
0
Transfer alby by juz wiadomy przed euro, sadzilem, ze cos mnie ominelo ostatnimi dniami.
0
to jest news o sekcji kosza, aty wyjerzdzasz z jakims messim
opanuj sie dziecko, uz powoli rzygam tym kurduplem.
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin - pkt 3)
0
Falqué Silva pochodzi Vigo (Galicja). Do szkółki piłkarskiej Barcelony trafił w 2001 roku.
Jest to zawodnik, który bardzo dużo widzi na boisku, świetnie potrafi czytać grę. Spośród innych graczy wyróżnia go technika, która jest jego największym atutem.
W 2007 roku wygrał z Hiszpanią Mistrzostwa Europy U-17, które odbyły się w Belgii.
Przed sezonem 2007/2008 Hristo Stoiczkow (ówczesny trener Celty Vigo) był bardzo zainteresowany sprowadzeniem tego piłkarza do swojej ekipy.
WYGLADA OBIECUJĄCO- NIEWOLNO SPRZEDAWAC BO BEDZIE TO CO Z FABREGASEM
0
co za problem
GOLTV na tvuplayer i gra gitara
0
Tak naprawde, to czy przeszczep sie rzeczywiscie przyjal, czy nie, to okaze sie dopiero na prestrzeni najblizszych 2-3miesiecy. Oczywiscie zawsze jest prawdopodobienstwo odrzutu organu i sporo ryzyko smierci w ciagu najblizszych kilku lat.
O jakim wy powrocie na boisko pierdoicie dzieci?