Monias
Konto założone wczoraj ponieważ zapomniałem hasło do starego ; )
fanoflakers
Moim zdaniem niestety ale karnego nie ma , madryt chyba zaslużył na te 3 pkt ... 14 strzałów przy 5 barcelony wygląda dość mizernie ;s
Jeśli tak zagrają z Milanem będzie ciężko.
Monias
Konto założone wczoraj ponieważ zapomniałem hasło do starego ; )
fanoflakers
Moim zdaniem niestety ale karnego nie ma , madryt chyba zaslużył na te 3 pkt ... 14 strzałów przy 5 barcelony wygląda dość mizernie ;s
Jeśli tak zagrają z Milanem będzie ciężko.
Komentarze
0
Monias
Konto założone wczoraj ponieważ zapomniałem hasło do starego ; )
fanoflakers
Moim zdaniem niestety ale karnego nie ma , madryt chyba zaslużył na te 3 pkt ... 14 strzałów przy 5 barcelony wygląda dość mizernie ;s
Jeśli tak zagrają z Milanem będzie ciężko.
0
Panowie niestety ale nie ma karnego .
0
Panowie niestety ale nie ma karnego .
0
Monias
Konto założone wczoraj ponieważ zapomniałem hasło do starego ; )
fanoflakers
Moim zdaniem niestety ale karnego nie ma , madryt chyba zaslużył na te 3 pkt ... 14 strzałów przy 5 barcelony wygląda dość mizernie ;s
Jeśli tak zagrają z Milanem będzie ciężko.