O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie 4574
  • Liczba komentarzy 37
  • Polecenia 18

Komentarze

2

Tylko że Leo gra bardziej zespołowo, jak trzeba to poda a piękniś uważa się za cudo tego świata i strzela nawet jak ma ewidentnie b. małe szanse.. takie jest moje zdanie. Już nie wspomnę że Leo potrafi rozegrać piłkę

1

Zgadza się zwłaszcza że real nie cacka się i daje klauzulę że nawet PSG się odechciewa a FCB wiecznie jakieś niskie aby tylko było

0

Okładka Mundo Deportivo po prostu bomba..od razu lepszy humor z rana:)

1

Super artykuł a jeszcze lepsza historia... więcej takich artykułów poproszę

0

"Leo Messi poza najlepszą jedenastka pierwszej kolejki ligi mistrzów wg UEFA" a w treści ze UEFA nie opublikowała żadnej najlepszej 11 tylko jakieś football Fantasy.. . Co to kurde jest w ogóle i po jakiego diabła taki artykuł na stronie? Ehh...

Zobacz wszystkie

7

bedzie jakas transmisja w tv ?

4

Mała wyścigówka. Chłopak jest szybki i drybling też ma niezły. Szybkość reakcji rewelacyjna. Może lepiej takiego chłopaka który chce być gwiazdą niż takiego co już gwiazdorzy. Sam już nie wiem. Zostało tylko poczekać kogo uda się sprowadzić, czy nowy trener będzie dawał mu szansę i czy zaadoptuje się jak należy...juz nie mogę patrzeć na ten real M. który się ciągle pyszni. Trzeba w przyszłym sezonie pokazać czym jest Barca. 3mam kciuki za dobre transfery

2

Możecie się nie zgodzić z moją opinią ale według mnie Dembele nie zagrał tak źle żeby wrzucić go w "najgorsze" w tym artykule. Ten chłopak dopiero wchodzi do zespołu i wiadomo że nie jest zgrany ale mimo to pokazał swoje umiejętności. Nie widziałem Dembele w akcji w Dortmundzie ale dzisiejszy mecz napawa mnie optymizmem. Ale nawet gdyby to wreszcie widzę zmotywowana drużynę która jest całością nie tylko msn. Fakt że Messi ciągnie zespół do góry ale to żadna nowość od ładnych paru lat. Dembele sprawia ogromne zagrozenie pod bramką przeciwnika, nawet jak będzie tylko asystowal to przypominam sezon ze Neymar też miał sezon ze że praktycznie cały czas asystowal i miał nie wiele bramek ale ile wniósł do gry... droga redakcjo dajmy czas tym którzy przyszli. Przykład Samedo który dzisiaj bardzo dobrze sobie radził jako podstawowy zawodnik.

2

Tylko że Leo gra bardziej zespołowo, jak trzeba to poda a piękniś uważa się za cudo tego świata i strzela nawet jak ma ewidentnie b. małe szanse.. takie jest moje zdanie. Już nie wspomnę że Leo potrafi rozegrać piłkę

1

ta twój jak go nazywasz ' najlepszy piłkarz XXI wieku nawet nie potrafil poprowadzic swojej druzyny do finau MŚ , tak jest dobry ale niestety nie najlepszy !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?