0

Kun 100% :D

0

I tak nikt go nie chce w Barcelonie.

0

VV. zrobił mi smaka na to wino Iniesty xD

0

Po co ma milczeć skoro ma racje? Najeżdżajmy na Xaviego, który tylko określił swoje zdanie a błogosławmy świętego Messiego, który wcale nie dopuścił się żadnych prowokacji w stosunku do Realu po strzeleniu bramki na 3:2 w Superpucharze...

0

Torres gra totalne drewno ;/.

0

Najeżdżacie na Xaviego jakbyście zapomnieli ile dał Barcelonie.
Mourinho to hipokryta. Rok temu mówił, jak Real wygrał tylko Puchar Króla to mówił, że akurat to trofeum było najtrudniejsze do wywalczenia. W tym roku stwierdził, że Liga jest najważniejsza, a od jakiegoś czasu zaczęło się gadanie, że przydałoby się, żeby Real wygrał Lige Mistrzów. I pewnie w przyszłym sezonie (o ile udałoby się im wygrać) to stwierdziłby, że akurat Liga Mistrzów jest najważniejszym trofeum. I takim sposobem wszyscy idioci będą mówili, że Mou wygrał najważniejsze trofea z Realem. Różnica jest taka, że Guardiola zrobił to już w pierwszym roku swojej pracy a on w najmniej 3 lata. I o to chodziło Xaviemu i miał racje.

0

Bad15
'Jako kibic Realu pytam- PO CO TO?'- jako kibic Barcelony pytam na ch*j tu wchodzisz skoro jesteś kibicem Realu? Ja nie odczuwam potrzeby wchodzenia na strone Realu i wywoływania niepotrzebnych spinek.
Mam w dupie, to, że zostanę zminusowana, ale uważam, że w końcu jakiś piłkarz Barcelony ma odwagę powiedzieć wprost o chamstwie Realu. W jego wypowiedzi nie ma nic uszczypliwego, czysta prawda. Real nie potrafi przegrywać z honorem i zawsze znajduje jakieś argumenty na swoją 'niesprawiedliwą' przegraną typu: 'Barca miała więcej szczęścia', 'sędziowie pomagali Barcelonie'

0

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"- właśnie w ten sposób odszedł Pep.

0

Jakoś tak smutno będzie to oglądać. Do większości chyba dopiero wtedy będzie dochodzić, że Pep odchodzi

0

Fabregas gra drewno totalne ostatnio, Xaviego i Inieste łapią często kontuzje więc dobrze, żeby został.

0

Casillas gra zawsze i nie odczuwa żadnej konkurencji w bramce dlatego nie ma takiej ambicji jak jeszcze kilka sezonów temu.

0

Przesadzacie. Nie widzicie, że podejrzane jest to, że tego typu news pojawia się na kilka godzin przed Garn Derbi?

0

Śmieszy mnie to obstawianie kto strzeli gola, kto będzie asystował itd. Na jakiej podstawie tak piszecie?

0

Dla niego praca w Chelsea byłaby wielkim wyzwaniem. Z Barcą już wszystko osiągnął. Co nie zmienia faktu, że chcę żeby został.

0

Nie dziwi mnie jakie zainteresowanie wywołał ten artykuł, ale bądźmy spokojni, On wiele razy powtarzał, że nie zamierza zmieniać klubu. Z resztą po co miałby to robić? Barcelona idealnie pasuje do jego stylu gry. Powinniśmy być dumni, że są kluby, które są Nim zainteresowane i chcą zapłacić tyle kasy xd.

0

jak dla mnie Real może wygrać nawet 40:0, ale i tak trzeba wierzyć z Barcę. Ostateczną walkę o zwycięstwo w la liga rozstrzygniemy z Levante i Realem.

0

Piotruś-BARCA

A według mnie Barca jest najlepsza,gdy gra duet Xavi-Iniesta. Nie umiem wskazać dwóch piłkarzy, którzy rozumieliby się tak dobrze jak oni.

0

Myślę, że ten mecz powinien przywrócić do porządku Messiego i Ville bo oni chyba najbardziej zawodzą. Na początku sezonu baliśmy się jak poradzimy sobie w obronie bez Puyola i Pique, a teraz mamy problem z atakiem ;o.

0

Zwróćcie uwagę na to, ze Granada broniła się całym zespołem i prawie w ogóle nie atakowała, najprawdopodobniej mieli na celu utrzymac remis. Real, Chelsea ani żaden inny klub tak grać nie będzie, dlatego będzie im łatwiej. Chwilowa słabość jest normalna. Z resztą Pep przekombinował totalnie skład. Powinni zagrać w tym składzie co zawsze, a po wyjściu na prowadzenie można myslec o zmianach, żeby dac innym pograć. Jeżeli w sobote też będzie tak słabo jak dzisiaj to wtedy zacznijmy się martwić.

0

Może lepiej nie dramatyzować, bo Granada może jszcze wyrównać i wedy nie będzie ciekawie

0

Piter_Messi
Tutaj nie chodzi o to, kto był lepszy(chociaż uważam, że tych graczy nie powinno się porównywać), ale kto zyskał większą sympatię kibiców. Xavi gra w Barcelonie od '98 + jest Katalończykiem, nigdy nie gral w żadnym innym klubie i tutaj chce zakończyć karierę, więc nie dziw się, że na niego głosowano ;).

0

Jak ja nienawidzę tych meczów po 22, większość z różnych powodów nie może oglądać ;/.
Mogę prosić o sms z wynikiem po 2 połowie? 505607905, z góry dzięki ;d

0

Według mnie powinno być odwrotnie, Messi 9 a Xavi 10. Jak na Messiego mecz bardzo przeciętny, pierwsza połowa mało udana, sporo strat jak na niego.

0

Mógłby mi ktoś napisać wynik końcowy meczu? Niestety nie mogę oglądać. Z góry dziękuję.

Nr: 505607905

0

Hahahahaha, 'fani' Messiego chyba nie są obiektywni. Teraz uważacie, że on jest najlepszym graczem Barcy, ale gdy przyjdzie kryzys będziecie pisać, ze Ronaldinho był najlepszy.

Prawda jest taka, ze obaj sa dobrzy tylko szczyt ich formy przypada na inne lata.

Mówi sie ze Messi jest najlepszym graczem na Ziemii. Ale tylko dlatego, że Ronaldinho jest z innej planety

0

"Najlepszy" to chyba za dużo powiedziane. Póki co, rządzi duet Xavi-Iniesta i to oni są najlepsi :). Nie tylko w Barcelonie, ale w reprezentacji.

0

Nareszcie ktoś Go docenia. Jest silny, może wiele zdziałać w reprezentacji. Życzę mu jak najlepiej.

0

Pamiętam czasy kiedy w Barcelonie królowała wielka trójka-Ronaldinho, Eto i Messi.

Dzięki Flamengo Ronaldinho odżył.

Liczę, że trener pozwoli mu grać od pierwszej minuty, bo uważam, że popełniał błąd nie powołując go wcześniej do reprezentacji.

0

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że Xavi jest trochę niedoceniany. W większości przypadków Messi dostawał podanie od kogoś z pomocy. Poza tym Xavi jest nie tylko dobry w Barcy, ale też w reprezentacji. Wczoraj nie mógł pokazać wszystkiego co potrafi w pomocy, bo co chwila wracał do obrony, żebym im pomóc. Właściciwe był na każdej pozycji i chyba najwięcej biegał. No i oczywiście bardzo godnie zastępuje Puyola jako kapitan. Moim zdaniem jest zdecydowanie jednym z najlepszych piłkarzy świata, tylko nikt na niego nie zraca uwagi bo nie strzela dużo goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?