xaviorek6
Dołączył/a: grudzień 2011
Płońsk / Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Quaresma
Z tego to wiem, to Pique jest chyba zawieszony, bo dostał czerwoną.
Puyol ma podobno lekką kontuzję. Ja bym wystawił tak:
Valdes-Alves, Busi, Javier, Adriano-Keita, Xavi, Iniesta- Fabregas, Messi, Pedro. Coś czuje, że 1:4 znowu będzie (Messi, Messi, Pedro, Tello, który zostanie wpuszczony wraz z Cuencą w drugiej połowie za Pedro i Fabsa)
0
E tam, teraz zapłacimy 30 tys, a za kilka lat będzie wart ładne miliony.
0
Czuje sie, jakby Messi nie grał z 3 miesiące
0
By sie zajęli sędziowaniem lepiej.
0
Aj, Arsenalowi tak niewiele zabrakło, szkoda, lubię ich.
0
2:19 Villa dośrodkowuje :D
0
Mimo wszystko wolałbym na Santiago Bernabeu
0
Hehe, jakby Barca i wszyscy Cules chcieli złożyć skargę na Komisję Sędziów, to by chyba trzeba wszystkie drzewa w Puszczy Amazońskiej wyciąć, żeby mieć odpowiednią ilość papieru :D
0
Jak tak pacze, to chyba powinniśmy liczyć na końcówkę sezonu, gdzie real ma trudny terminarz, a nie przejmować się wynikami z dzisiaj, za tydzień, za dwa... I jeżeli tak ma wyglądać gra 18 drużyn w PD, to należy liczyć na przełamanie w GD. Marzy mi się, aby Barca złoiła realowi na Camp Nou za przeproszeneim wp*****l 5:0 :)
0
Większość hiszpańskich zespołów w meczach z Barcą wali 12 obrońców i się broni przez 85 minut meczu, a jak przyjdzie mecz z realem to ku*** ch**. 4 obrońców i dostają po 6:0/7:0. Troche to chamskie
0
Jaką to trzeba być drużyną, żeby grając w 10 (pod koniec w 9-zejście Alexisa) bez swojego lidera i przy niektórych błędnych decyzjach sędziowskich wygrać. Niesamowite... Pep-zostajesz!
0
Czy Ty też się uśmiechnąłeś widząc szczęście Messiego na twarzy po golu Keity?
0
Skoro Pep nas pewnie zaskoczy, to pewnie:
Valdes
Alves Mascherano Pique Adriano
Keita
Cesc Iniesta
Cuenca Alexis Pedro
W drugiej połowie Tello za Pedro.
Pique, Adriano, Cuenca i Pedro-dostaną dzisiaj więcej minut. Chciałbym, żeby Puyol i Xavi odpoczęli. Wtedy na mecz z Bayerem mielibyśmy wypoczętych:
-Króla obrony
-Króla pomocy
-Króla wszechczasów:D
Sporting podobno ma fatalną passe na Camp Nou i lepiej, by nic sie w tej kwestii nie zmieniło. 4:0
0
Jezu, jak zobaczyłem tytuł: "Interwencja policji..." i te zdjęcie to pomyślałem, że Messiego i Mascherano aresztowali :D. Powodzenia Argentynie w meczu ze Szwajcarią, no i Naszym Orzełkom w meczu z Portugalią. Oby Pepe oszczedził Biało-Czerwonych
0
Fajnie, że Cuence powołali
0
A co miał powiedzieć? Wyjdź z trzema jajami !?
0
Ogólnie rzecz biorąc, piękny mecz. Ale ostatnie 5 minut... tradycyjnie :D (czerwona za nic i brak rożnego)
0
Skandal? TAK!
0
Czasamii to mam wrażenie,że na całym świecie tylko Guardiola jest w stanie kilka razy z rzędu pokonać/upokorzyć Real Mourinho. Pewnie sam Jose zdaje sobie z tego sprawe i tak naprawde chce, żeby Pep nas opuścił...
0
Aż chce się powiedzieć, że to Maradona jest słaby, ale nie mogę. To fantastyczny piłkarz był, ale o Valdesie nie można mówić że jest słaby. Wiele razy nam tyłki ratował np. w pierwszym meczu w Superpucharze z Realem (2:2) czy z Villareal w ostatnich minutach w zeszłym sezonie (w tym też- http://www.youtu be.com/watch?v=zIj_8nCz5aU&feature=related). Z resztą Victor idealnie pasuje do Barcy-świetnie wprowadza piłkę nogami. Taki piłkarz jak Maradona nie powinien się tak wypowiadać. Messi w życiu by tak nie powiedział.
0
Inter i Chelsea rywalizują, a wygra... Barca!
0
Sam Pep mówił, że każdy mecz jest jak finał, a czy w takim momencie wystawia się Sergio Roberto od pierwszej minuty mając zdrowych Xaviego, Inieste i Fabregasa? Z całym szacunkiem dla Sergio, ale lepiej by było wystawić taki skład jak np. z Valencią...
0
Bolesław Chrobry miał dwóch synów: Mieszka II i Bezpryma. Po śmierci Chrobrego na tron wskoczył Mieszko. Kilka lat później Bezprym wypchnął Mieszka z fotela. Po jego śmierci w 1032 roku Mieszko ponownie był królem. Myśle, że to my jesteśmy takim Mieszkiem, a real Bezprymem. Historia lubi się powtarzać, więc... Odzyskamy prowadzenie, ten sezon będzie nasz. Wierzmy a sie spełni.
0
Zastanawia mnie, czemu Pep nie wprowadza Thiago. To przecież nasza ostatnia nadzieja. Jego i Cuence powinien wprowadzić, bo jak narazie to gramy głównie na środku boiska, a powinniśmy tak bardziej bliżej bramki rywala. Thiago może też spowoduje większą chęć do grania Xaviego. Jak Thiago, Xavi i Messi zaczną klepać to będzie fajnie.
0
Fajne majtki ma Alexis :D
0
0
Ja przepraszam za SPAM, ale jako Polak-muszę.
WCHODŹCIE I WYPEŁNIAJCIE. ŚMIAŁO:
wykop.pl/zbieramypodpisy
0
Villi mi brakuje. Zrobiłby kilka rajdów, ściągnął na siebie kilka obrońców, potem podanie do Fabsa lub Messiego i gol :). Ja osobiście dostrzegam tylko Valdesa, Abidala, Mascherano, Alvesa i Messiego. Też uważam, że Thiago zagrać od początku...
0
Zaraz zawału dostane
0
Sędziowanie znowu fatalne. A pomyśleć, co by było gdyby ten mecz byłby pierwszym meczem dwumeczu. 3/4 piłkarskiego świata już wrzuciłoby real do półfinału. OGROMNE gratulacje dla Królewskich za świetną grę. Pique coś słabo. Cóż, czasami to Barca była lepsza od rywala a remisowała. Xavi chyba nigdy nie zapomni tych urodzin :D
VeB