0

A ja dostałam gęsiej skórki po zobaczeniu jak wchodzi na boisko ( + zwieńczenie meczu pięknym golem ♥ )

0

i co ?! jednak jest!

0

denerwują mnie spekulacje na temat Neymara i to, że niektórzy po przeczytanie kilku artykułów są już niemalże pewni, że przejdzie do Barcelony i będzie jej wielką gwiazdą.

0

ostatni akapit - należy uwzględnić też, że to właśnie Iniesta został okrzyknięty najlepszym piłkarzem Euro 2012. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?