xcheeky
Dołączył/a: kwiecień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja dostałam gęsiej skórki po zobaczeniu jak wchodzi na boisko ( + zwieńczenie meczu pięknym golem ♥ )
0
i co ?! jednak jest!
0
denerwują mnie spekulacje na temat Neymara i to, że niektórzy po przeczytanie kilku artykułów są już niemalże pewni, że przejdzie do Barcelony i będzie jej wielką gwiazdą.
0
ostatni akapit - należy uwzględnić też, że to właśnie Iniesta został okrzyknięty najlepszym piłkarzem Euro 2012. :)