I co z tego? Jak Barcelona nie będzie chciała sprzedać zawodnika, to i tak gówno zdziałają. Podobna sytuacja co z T. Silvą.
Zresztą MU i tak nic nie zdziała, bo będą słyszeć, że jest nie na sprzedać i sam Fabregas przy jeszcze 3 letnim kontrakcie, ma praktycznie zero do powiedzenia.
Jeden z najgorszych możliwych wyborów i nie wiem od kiedy słuchamy madryckich piłkarzy w wyborze trenerów.
Koleś nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie, a zostaje wybrany trenerem, tylko poklaskać.
Nie wiem, co ma to wspólnego. Tito będzie się teraz leczył i odpoczywał - mecze ligowe oraz LM prowadził asystent, a teraz niby nie może? Ciekawe czy mecz z Bayernem też odwołają, nie ośmieszaj się. Debilna decyzja, bo Tito i tak będzie z rodziną w najbliższych dniach, a z żadnymi piłkarzami.
Ale debilna decyzja z tym meczem w Polsce, co to w ogóle ma być? W sezonie mogli grać z asystentem, a towarzyskiego meczu nie mogą? Komedia, ale dali ciała, zapewne wiele osób miało już wszystko na jutro dograne, a oni robią wolne dla piłkarzy.
I co z tego? Jak Barcelona nie będzie chciała sprzedać zawodnika, to i tak gówno zdziałają. Podobna sytuacja co z T. Silvą.
Zresztą MU i tak nic nie zdziała, bo będą słyszeć, że jest nie na sprzedać i sam Fabregas przy jeszcze 3 letnim kontrakcie, ma praktycznie zero do powiedzenia.
Ale debilna decyzja z tym meczem w Polsce, co to w ogóle ma być? W sezonie mogli grać z asystentem, a towarzyskiego meczu nie mogą? Komedia, ale dali ciała, zapewne wiele osób miało już wszystko na jutro dograne, a oni robią wolne dla piłkarzy.
Jeden z najgorszych możliwych wyborów i nie wiem od kiedy słuchamy madryckich piłkarzy w wyborze trenerów.
Koleś nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie, a zostaje wybrany trenerem, tylko poklaskać.
Komentarze
0
I co z tego? Jak Barcelona nie będzie chciała sprzedać zawodnika, to i tak gówno zdziałają. Podobna sytuacja co z T. Silvą.
Zresztą MU i tak nic nie zdziała, bo będą słyszeć, że jest nie na sprzedać i sam Fabregas przy jeszcze 3 letnim kontrakcie, ma praktycznie zero do powiedzenia.
0
Jeden z najgorszych możliwych wyborów i nie wiem od kiedy słuchamy madryckich piłkarzy w wyborze trenerów.
Koleś nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie, a zostaje wybrany trenerem, tylko poklaskać.
0
Ciekawe, czy mecz z Bayernem też odwołają.
0
Nie wiem, co ma to wspólnego. Tito będzie się teraz leczył i odpoczywał - mecze ligowe oraz LM prowadził asystent, a teraz niby nie może? Ciekawe czy mecz z Bayernem też odwołają, nie ośmieszaj się. Debilna decyzja, bo Tito i tak będzie z rodziną w najbliższych dniach, a z żadnymi piłkarzami.
0
Ale debilna decyzja z tym meczem w Polsce, co to w ogóle ma być? W sezonie mogli grać z asystentem, a towarzyskiego meczu nie mogą? Komedia, ale dali ciała, zapewne wiele osób miało już wszystko na jutro dograne, a oni robią wolne dla piłkarzy.
0
I co z tego? Jak Barcelona nie będzie chciała sprzedać zawodnika, to i tak gówno zdziałają. Podobna sytuacja co z T. Silvą.
Zresztą MU i tak nic nie zdziała, bo będą słyszeć, że jest nie na sprzedać i sam Fabregas przy jeszcze 3 letnim kontrakcie, ma praktycznie zero do powiedzenia.
0
Ale debilna decyzja z tym meczem w Polsce, co to w ogóle ma być? W sezonie mogli grać z asystentem, a towarzyskiego meczu nie mogą? Komedia, ale dali ciała, zapewne wiele osób miało już wszystko na jutro dograne, a oni robią wolne dla piłkarzy.
0
Dzieciaki poszli spać już .
Mecz juz byl wygrany 2 tyg temu , teraz było najważniejsze dowieść do końca korzystny wynik .
Ja grę Barcelony ocenie za 3 miesiące , bo teraz to co najwyżej niektóre płaczące dzieci powinny lulu , które myślą , że wygramy 99%procent spotkań .
0
Nie wiem po co dajesz tego pajaca wypowiedzi na tej stronie i widać, że ma kompleks Barcelony.
0
Jeden z najgorszych możliwych wyborów i nie wiem od kiedy słuchamy madryckich piłkarzy w wyborze trenerów.
Koleś nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie, a zostaje wybrany trenerem, tylko poklaskać.