O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 8
  • Polecenia 0

Komentarze

0

I co z tego? Jak Barcelona nie będzie chciała sprzedać zawodnika, to i tak gówno zdziałają. Podobna sytuacja co z T. Silvą.
Zresztą MU i tak nic nie zdziała, bo będą słyszeć, że jest nie na sprzedać i sam Fabregas przy jeszcze 3 letnim kontrakcie, ma praktycznie zero do powiedzenia.

0

Jeden z najgorszych możliwych wyborów i nie wiem od kiedy słuchamy madryckich piłkarzy w wyborze trenerów.
Koleś nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie, a zostaje wybrany trenerem, tylko poklaskać.

0

Ciekawe, czy mecz z Bayernem też odwołają.

0

Nie wiem, co ma to wspólnego. Tito będzie się teraz leczył i odpoczywał - mecze ligowe oraz LM prowadził asystent, a teraz niby nie może? Ciekawe czy mecz z Bayernem też odwołają, nie ośmieszaj się. Debilna decyzja, bo Tito i tak będzie z rodziną w najbliższych dniach, a z żadnymi piłkarzami.

0

Ale debilna decyzja z tym meczem w Polsce, co to w ogóle ma być? W sezonie mogli grać z asystentem, a towarzyskiego meczu nie mogą? Komedia, ale dali ciała, zapewne wiele osób miało już wszystko na jutro dograne, a oni robią wolne dla piłkarzy.

Zobacz wszystkie

0

I co z tego? Jak Barcelona nie będzie chciała sprzedać zawodnika, to i tak gówno zdziałają. Podobna sytuacja co z T. Silvą.
Zresztą MU i tak nic nie zdziała, bo będą słyszeć, że jest nie na sprzedać i sam Fabregas przy jeszcze 3 letnim kontrakcie, ma praktycznie zero do powiedzenia.

0

Ale debilna decyzja z tym meczem w Polsce, co to w ogóle ma być? W sezonie mogli grać z asystentem, a towarzyskiego meczu nie mogą? Komedia, ale dali ciała, zapewne wiele osób miało już wszystko na jutro dograne, a oni robią wolne dla piłkarzy.

0

Dzieciaki poszli spać już .

Mecz juz byl wygrany 2 tyg temu , teraz było najważniejsze dowieść do końca korzystny wynik .

Ja grę Barcelony ocenie za 3 miesiące , bo teraz to co najwyżej niektóre płaczące dzieci powinny lulu , które myślą , że wygramy 99%procent spotkań .

0

Nie wiem po co dajesz tego pajaca wypowiedzi na tej stronie i widać, że ma kompleks Barcelony.

0

Jeden z najgorszych możliwych wyborów i nie wiem od kiedy słuchamy madryckich piłkarzy w wyborze trenerów.
Koleś nie ma pojęcia o piłce na najwyższym poziomie, a zostaje wybrany trenerem, tylko poklaskać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?