0

Barcelona oferujac 17 mln czy 23 za Neymara sie tylko osmiesza. To tak jakby jakis klub zglosil sie z oferta za Messiego opiewajaca za 40 mln

0

0

0

Rok 2000 to jeszcze XX wiek. XXI wiek zaczyna sie od 2001 roku

0

Tak samo jak Neymar w Barcelonie
Wypadaloby wiedziec ze okienko tranferowe zaczyna sie od lipca...

0

Ferguson nie odnosil sukcesow w tylko jednym klubie. Nie znasz podstaw. Ban za niewiedze!

0

No co ty nie powiesz, Nobla powinienes dostac za to odkrycie
Mysl troche chlopie, wiesz co to sa proporcje?

0

Bayern w tym sezonie leje wszystkich. Zauwaz jakie do tej pory byly rekordy punktow w Bundeslidze a jakie w La Liga.
Liga niemiecka jest duzo ciezsza niz hiszpanska

0

Jak sie Guardiola sprawdzi gdzies indziej niz w Barcelonie to bedzie mozna o nim tak mowic. Poki co to jest to trener jednego zespolu

0

Czy bedzie wygrywal wszedzie to sie dopiero okaze. Nalezy pamietac ze Bundesliga czy liga angielska to duzo bardziej wymagajace, konkurecyjne ligi niz liga hiszpanska. Tam nawet Bayern nie moze byc pewny swego.

Co do oceny dwumeczu z Bayernem to zacytuje Daniego Alvesa: "Hiszpański gigant został upokorzony, ale obrońca Daniel Alves nadal twierdzi, że jego zespół nie ma sobie równych. - Nie uważam, że Bayern to zespół lepszy od Barcelony. Tym razem wygrali i do finału awansowali zasłużenie. Nie pokazaliśmy wszystkiego na co nas stać - przyznał Alves."

0

Nie spodziewalem sie po Tobie takiego wpisu. Szacun za docenienie wybitnego trenera

0

Zadowolenie kibicow Barcelony z odejsci Mourinho z Realu jest swietnym dowodem na to jak znakomitym trenerem jest Portugalczyk. Gdyby Real opuszczal slaby trener a na jego miejsce mialby przyjsc duzo lepszy to by kibice Barcelony sie tak nie cieszyli.

0

Jaki wielki gest? Gest, owszem ale nie zaden wielki. Przekazanie pucharu w rece trenera i kolegi z zespolu ma byc wielkim gestem? A co ten niby wielki gest kosztowal Puyola? Mily gest, zgoda ale nie zaden wielki.

Komentarze pod tym newsem sa takie jakby co najmniej Puyol oddal swoja nerke komus albo oddal zycie....

ludzie zachowajcie proporcje...

0

Ile Barcelona musi przegrac w dwumecz LM by jej fani przyznali ze to koniec ery Barcelony? 0:7 to za malo,, 0:10 wystarczy?

Era Barcelony sie skonczyla, taka jest rzeczywistosc, co nie znaczy ze sie zaczela era Bayernu, jeszcze nie, ale jest do tego bardzo blisko. Poki co jest bezkrolewie! Barcelony nie ma juz na tronie!

0

Santos juz 1:1, ale mecz!

0

Ale brama Santosu!!!

0

Ogladac mecz Santosu a nie marudzic!

0

Wszyscy ogladaja mecz Santosu z Corinthians....

0

W necie jest mase linkow do meczu Santosu np na rojadirecta

0

1 kwietnia byl pare tygodni temu...

0

Zamiast ogladac mecz Barcelony o nic lepiej obejrzec wazny mecz Santosu z Corinthians ktory sie przed momentem zaczal

0

Gdy Mourinho przychodzil do Madrytu to Real przegrywal z Barcelona kikoma bramkami i byl duzo gorszym zespolem niz Barcelona, gdy odchodzi to Real nie tylko nie jest gorszy ale patrzac na ostatnie wyniki bezposrednich meczow mozna powiedziec ze lepszym, a juz na pewno dystans sportowy miedzy Realem i Barcelona bardzo sie zmniejszy i to jest ZASLUGA Mourinho

0

Nie moja wina ze pisanie prawdy was wkurza. Prawda kole w oczy, widac to az za bardzo....

0

Wg rankignu UEFA liga portugalska jest lepsza od.. francuskiej.

Ranking UEFA nie jest wyznacznikiem sily calej ligi, tylko jakiejs 35% ligi. Ja mowie o calosci a nie gornej czesci.
Poza tym ranking UEFA bierze pod uwage 5 ostatnhc lat, przez 5 lat to sie moze duzo zmienic. Liczy sie to co jest teraz, maj 2013

0

Nigdzie nie pisalem ze liga niemiecka jest najlepsza na swiecie, od dawna pisze ze najlepsza jest liga angielska a niemiecka jest lepsza od hiszpanskiej.

Ja La Lidze niczego nie ujmuje, pisze tylko jak jest.

0

Liga angielska prezentuje nie tylko wyzszy poziom sportowy ale jest takze duzo bardziej atrakcyjna, emocjonujaca niz liga hiszpanska. Jesli idzie o poziom i atrakcyjnosc to z liga angielska moze sie mirzyc tylko Bundesliga, ale i ona poki co odstaje w tym wzgledzie od ligi angielska.
Ranking lig pilkarskich:
1 angielska 2 niemiecka 3 hiszpanska 4 wloska 5 francuska 6 rosyjska

0

To jest wlasnie liga angielska - najlepsza i najatrakcyjniejsza liga pilkarska swiata!

0

Oczywiscie ze Ibrahimovic jest lepszym pilkarzem anizeli Eto'o. To jest oczywiste dla kazdego kto sie zna na pilce noznej, a ze tutaj w komentarzach dominuja ci ktorzy sie na pilce nie znaja, to zaraz beda pisac ze Kamerunczyk jest lepszy

0

0

Smieje sie, bo tu dominuja wybitni znawcy pilki noznej, ktorzy wierzyli w remontade z Bayernem hahah i sa swiecie przekonani ze La Liga jest najlepsza na swiecie, hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?