xornatil
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.x-kom.pl/p/318623-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i7-6700hq-16gb-1000-win10x-gtx950m.html
Warty ceny? A jak nie ten to jaki :)?
0
Mam prośbę, mógłby mi ktoś polecić dobrego lapka do 4k?
1
Niestety tym ludziom nie da się przemówić do rozsądku... Btw. uważaj co piszesz bo często na tej stronie zwolennikom PIS-u wlepiany jest bezpodstawny ban:(
1
Człowieku...czasem to ch** mnie strzela jak Suarez maści sytuacje, jednak potrafi on strzelić coś co nie powinno wpaść dlatego jest wyjątkowy :) Ale jak dla mnie Lewy jest bardziej kompletną 9 :)
0
Okazje w polu karnym: LEWY, Główki: LEWY, Podania: raczej Suarez, Drybling: oboje porażka :D
7
Bądźmy obiektywni...Lewy potrafi wykorzystać prawie każdą setkę a Luis niestety nie, jednak za to jest bardziej wszechstronny chociaż podania czasem też ma słabe.
1
Kto może niech poświęci 1:40min :)
13
- Barcelona jest najlepsza na świecie. Ma wielkie indywidualności i wspaniałą drużynę - podkreśla trener Atletico.
1
http://static.fangol.pl/content/5/4/c/54c1e06b83c8742492c53970bbe42d34-554.jpg
A niby taki groźny trener :D (miejsce MU)
1
http://static.fangol.pl/content/6/8/d/68d142e1729799658eeb4d0d62bcf541-554.jpg
Miła rodzinka idąca na mecz :D
44
Kuba to profesor + świetny człowiek :) Nie mógłby rywalizować z najlepszym przyjacielem :)
29
Thomas Tuchel: Kuba odszedł z Borussi Dortmund, bo miał w moim zespole grać jako prawy obrońca, a nie chciał rywalizować z Piszczkiem.
32
http://static.fangol.pl/content/3/d/6/3d64a16c7159462c2300aea2e56e2ba2-554.jpg
Dobre :D
52
https://pbs.twimg.com/media/CmgMn4mUcAA8fgz.jpg
Sezon dwa i tak będzie :D
0
Dzięki mnie będziesz w topce :D
0
Czyżby fanboy ronaldo :) plusika od Ciebie nie ma ;D
1
Jeśli lubisz real, cr11 i miroslawskiego nie zostawiaj plusika ;)
0
Ogórki od ogórków.
2
Prostactwo wszędzie...
0
Nudziło mi się.
8
Liczyłem od początku.
6
1.000.000 komentarz na La Rambli ! Dziękuje za ten zaszczyt.
Dodatkowo zapraszam do challenge-u: http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/09/7497719b5c6f2457ecbf0d046295c169.gif
Challenge accepted?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Największa przyczyna utonięć....too
.
.
.
.
.
.
Woda
:D
31
Nie da się nie lubić Ivana :D
http://static.fangol.pl/content/3/9/2/3926a0c120997aad0a92c07caebcec4a-554.jpg
0
Tak myślałem że fanboy-e Ney-a się na mnie rzucą :) Wiadomo może robić co tylko chce :) Jest Brazylijczykiem więc to normalne :) Ale to zawsze w jakiś sposób odwraca uwagę :)
1
W środę Neymar ma ukazać swoją pierwszą piosenkę na Facebooku....
Troszkę to żałosne że zamiast skupić się na piłce to szuka sobie coraz nowszych zajęć. Neymar jest jak Alves według którego trwała wieczna fiesta.
1
Roberto dzisiaj poza kadrą bo podobno miał dzisiaj dać zmianę Bartomeu ;-)
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Widzę że jesteś taki poprawny :) Powiedz jeszcze że tolerujesz homo itp. :D