2

Bo chciał być fajny ale chłopaczynie niewyszło :p

0

Weźcie tego bramkarza bo mnie coś szczeli co mecz głupio traci bramki bo dziecko musi zabłysnąć. Czy ten czlowiek nie wie ze to nie podwórko???

0

Nie żebył bym pesymistą ale jeśli barca nie zakupi jakiegoś dobrego zawodnika to może mieć ciężko w przyszłym sezonie

0

Ważne że wygrali i że są do przodu. Oby tak udało im nie wygrywać w BBVA

0

Liczmy na porażkę Realu. Tylko szkoda straty tych 3 pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?