xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 Zastanowiłbym się nad sprowadzeniem doświadczonego rozgrywajacego który pogodziłby się z rolą rezerwowego bo jak Pedri wypada to pomoc miernie wygląda.
5
Nie no ta parnota i gorąc to przesada... Jeszcze w nocy ma być w miarę duża temperatura to otwieranie okna nic nie da. Masakra.
2
Lepszy skład Hiszpanów niż ostatnio a może być jeszcze lepszy.
6
Jak tak Ukraińskie persony oddają ordery to może ubywatele też niech zrobią coś pożytecznego i wyjadą z Polski do siebie.
W 2022 było mi ich naprawde szkoda ale teraz czuję obrzydzenie do tego kraju i ludzi.
10
@misterio Tak zwany bezbek
0
@Conradxc Bo był czas afery i sporo osób odeszło od KS..
0
@Lanosss Piechota to kozak na tych livach.
0
@MessiForeverTheBest Nawet ich nie odpalam xD Wolę już Wichniarka za którym nie przepadam niż ich.
5
Spory czas temu jak Stanowski odchodził od Kanału Sportowego to sporo im osób odeszło. Teraz? Jeżeli chodzi o piłkę Kanał Zero nawet nie ma podjazdu do nich. Już live z fety w Barcelonie z Dominikiem pokazał jak silny jest Kanał Sportowy. Aktualnie mega robotę robią i osobiście bardzo chętnie sobie odpalam ich transmisje.
1
@martusiaaaa Tutaj
2
@Dari0G NBo no xD
1
@Dari0G
0
Pomóżmy mu prosze https://www.siepomaga.pl/marcin-maciejuk Ziomek z mojego miasta
0
@VamoSBarca88 To gadaj z nimi i podeślijcie
2
Jak będziecie chcieli to można na dc się zgadać
2
@Dari0G
2
@Spider_Man Jak macie dc to pw a jak nie to lecimy i tak
1
@LAMC_10
2
@LAMC_10
2
@LAMC_10
3
@LAMC_10
3
@Dari0G podbijam
2
@Dari0G
1
@LAMC_10
3
@Dari0G
4
@blakkudium Jedziemy
0
@Spider_Man Wiadome od kilku lat że ich prezesik nie daży nas sympatią
0
Ciężko jest trzymać poniżej 3k kcal u faceta xD. Ten czerwiec to taki mega luz w żywieniu ale ważne że żyły zostają.
1
Która to już ta sama kontuzja? Trzecia? Najgorzej jak w następnym sezonie się znowu odnowi...
1
@Spider_Man Na x sporo lata